Ludzie, którzy zarządzają innymi

Dziś opiszę Wam mniej więcej, jak przedstawia się obraz człowieka, który ma prawo zarządzać innymi.
Pracuję w małej firmie z garstką pracowników, gdzie na czele stoi na oko 43 letnia rasowa suka. Zawsze wypindrzona , wytapirowana, szpileczki, ajfonik i całodzienne pierdolenie przez telefon z koleżaneczkami. Rozmowy balansują na poziomie ” No hej Kryśka, wiesz że Jaśka,ta siostra Kaśki co ma córkę Maryśkę poszła do łóżka z tym Jaśkiem spod 3? Noooo maaaasakra Ty słuchaj no !”…I w takim akompaniamencie z całodniowym batem na plecach, musimy zapierniczać jak mróweczki, by pani primadonna miała na nowe hybrydy i trwałą. Dodam,że teoretycznie owa Paniusia, odpowiedzialna jest za dwa stanowiska. Myślicie,że choćby kiwnie palcem nawet gdy my zalewamy się potem mdlejąc ? A ni kutaaa. Wszystko co do zrobienia ma ona, przekazuje nam- pracownikom. A nie daj Bóg nie wyrobimy się z robotą, to przez resztę miesiąca wysłuchujemy jacy jesteśmy nieproduktywni, wolni i leniwi. Ona zaś zamawia się swoją nieistniejącą chorobą nóg, którą orzekł na jej prośbę, jej znajomy lekarz, po to by ta doiła zasiłek dla niepełnosprawych i dodatek dla pracownika z żółtymi papierami. I w ten sposób moi mili, w tym kraju utrzymuje się pasożyt. Ktoś tu niedawno pisał,że szefowa nie potrafi napisać maila, bez błędu ortograficznego. Podpinam się pod to rękoma i nogami. Co więcej, nasza primadonna potrafi się zapytać pracownika o to, czy NIKOL to to samo co NICOLE bo jej się wydaje że NIKOL to imię damskie a NICOLE to męskie. Rozumiecie ten poziom? Moim zdaniem szefowa, tudzież szef powinni świecić przykładem dla swych pracowników a tymczasem coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu,że im wyższe stanowisko tym więcej gówna w głowie. Znajomość języka angielskiego u niej to poziom absolutnie zerowy, ortografia, interpunkcja, czy inne dziedziny nauki także leżą. W dzisiejszych czasach wystarczy tylko opanować cwaniactwo do perfekcji i dobrą bajerę, żeby ocyganić klienta i życie jest ustawione. Przykre ale prawdziwe.

81
3

Komentarze do "Ludzie, którzy zarządzają innymi"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Za to ty jak rasowy polaczek, siedzisz w miejscu swojej kaźni, i nic nie robisz żeby swój żywot polepszyć.
  Zwolnij się. Niech inni zrobią to samo. Kierownik wtedy zmieni się w ciągu tygodnia.
  Jaki jest problem?

  24

  3
  Odpowiedz
  1. problem jest taki że nie znasz życia…

   2

   1
   Odpowiedz
 3. i tu pasuje przypowieść kolesia od chujni „prawo farta”

  9

  0
  Odpowiedz
  1. Wszędzie pasuje.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ktoś ci zabrania być szefem ?

  2

  5
  Odpowiedz
 5. PRAWO FARTA , j.. pasożyt

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Pierdolnij tę robotę natychmiast, jak znajdziesz inną. Skurwysyństwu – zawsze mów DOŚĆ. A zdjęcie suki spal nad rzeką albo jeziorem i wrzuć popiół do wody- pomaga na zawsze rozstać się z kurwami. Także z kurwami, którym życie zostało darowane przez pomyłkę. Tak, przez pomyłkę, bo życie jest darem.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Jest jeden szczegół który przeoczyłeś. Babol ma mężusia w jedynie słusznej partii.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Każdy podwładny ma prawo do kompetentnego szefa , jeśli tego nie ma może dokształć się i albo ja wykolegować ze stanowiska albo zmienic prace na lepiej płatna i z kompetencjami na szczeblu kier owsika . Niestety w Polsce coraz więcej jest kierowników co spełniają wymogi formalne a nie którzy maja predyspozycje do kierowniczego stanowiska …

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Ja bym sie nie irytowal, a wzial przyklad z niej. Oczywiscie nie w 100%. Zaloz wlasna firme i zatrudnij swoich pracownikow.

  1

  1
  Odpowiedz