Ludzie bez uczuć i kompleksów.

Moją chujnią są ludzie sądzący, że są chodzącymi ideałami. Doprowadzają mnie do takiego apogeum wkurwienia, że głowa mała. Przykładem jest dziewczyna, która wyśmiewa się z tuszy innych a sama wygląda, jakby codziennie jadła z tonę słodyczy. Nic do niej nie mam, ale po prostu wszystko się we mnie gotuję jak ją słyszę. Nienawidzę takich ludzi, czy oni nie mają w domach luster?! Nie zauważają jacy są podli, brzydcy i tępi?! Mam dość, kurwa, jak można być tak głupim i apatycznym?!

88
78

Komentarze do "Ludzie bez uczuć i kompleksów."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Musisz wiedzieć, że tacy ludzie mają problemy. Sam mam otyłego kolege, który tylko je i tyje. I naśmiewa się z innych, jacy oni są grubi w internecie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No zgadzam sie z Toba ja waze 50 kg a moja szagierka 97 i mi ona mowi ze mam nie nosic spodniczek bo mam celulit lekki no ku…. mam bo nie da sie go uniknac a wgl to moja sprawa a ona sie jeszcze cieszy ze nie ma ,owszem ma tylko ma tak grube uda ze juz nie widac ale ona w kostiumie na plazy moze chodzic no ludzie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Pisząc tak, robisz podobnie do niej. Myślę, że sama będąc ok, byłabyś podadtym. Tego życzę:)

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @ 16. Polecam Panu doskonale komentarze nr 11 i 14. Moze Panu ich lektura pomoze w przezwyciezeniu swojej obecnej chujni. Andrzej, Wroclaw.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No tacy ludzie są spierdoleni na maksa. Pamiętam jak kiedyś w szkole, jeden koleś się naśmiewał z drugiego i wyzywał go od „jąkał”. A sam się kurwa jąkał jak nie wiem co. Znam też typa co również chętnie komentuje wszystkich wygląd, jakby był jakimś kurwa modelem. A sam ma sporą niedowagę, żebra na wierzchu, wszystkie żyły mu wystają, ale według niego im ktoś chudszy, nawet absurdalnie chudy, tym piękniejszy. Niczym anorektyk myślenie ma. Tacy ludzie są zjebani na maksa. @3 – chodzi o to, że każdy ma opinię na temat drugiej osoby, czasem krytyczną, ale powinno zachować się ją dla siebie. A nie naśmiewać się i czepiać się innych. O to chodzi w chujni. Nie pierdol że Ty nikogo nigdy nie oceniasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ten świat jest dziwny: głupcy są pewni siebie, a ludzie mądrzy są pełni wątpliwości.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @5 oczywiście, że zdarza mi się oceniać… i nie znam żadnej osoby, która by tego nie robiła. Tak, masz rację, właśnie powinno się zachować to dla siebie. Autora chujni w sumie też rozumiem. 3

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Albo czy oni nie mają innych swych zajęć?Tylko muszą skupiać się na innych?A może z samym sobą mają problem i rozładowują go na innych?Któraś z teori będzie trafna,tylko która?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja też mam taka koleżankę w pracy. Nic nie wie, powtarza po mądrzejszych i wszyscy biją jej brawo, a wówczas jej samozadowolenie rośnie. Straszna, wszechwiedząca baba. I chociaż do piękności nie należy to uważa się za miss.

  0

  0
  Odpowiedz