Ludzie i zwierzęta podział

Witam, wkurwia mnie wrzechobecne porównywanie ludzi do zwierząt,np:
– zachowujesz się jak zwierze
– gorzej niż zwierzęta
– jak bydlak itp…

Nie wiem jaki chuj wymyślił takie porównania, krzywdzące zwierzęta, używa się tego w sposób pejoratywny wg mnie krzywdzący dla naszych mniejszych braci.

Co mnie kurwa obchodzi to że jakiś debil ma się za dużo lepszego od kota czy psa ? W rzeczywistości ludzka inteligencja jest nieco wyższa ale to działa w 2 strony, bo jakby nie patrzeć nie znajdzie się aż taki idiotyczny zwierzak jaki może być człowiek, to samo okrucieństwo, w zasadzie cały świat był i jest okrutny a ludzie najbardziej. Lew czy hiena to przy ludziach tylko niewinne maskotki. Więc skończcie pierdolenie o tym, że jesteśmy o wiele lepsi. Największe intelektualne głąby i pojebusy ubliżają zwierzętom w ten sposób się dowartościowują.
Między ludźmi jest taka sama przepaść jak pomiędzy syreną bosto, a promem kosmicznym. W zasadzie to wstydzie się za rasę ludzką mam nadzieje że Bóg niebawem zakończy swój nie do końca udany eksperyment.

60
96

Komentarze do "Ludzie i zwierzęta podział"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie uczyłeś się biologii. Człowiek jest ssakiem i jest zwierzęciem :). Do książek!

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Weź człowieku, otwórz książke i poucz się do testów gim. bo po twoich problemach sądzę, że masz max 15 lat. Ja3,14erdole, adminie, níe wpuszczaj takiego syfu na główną.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Haha jaki eksperyment? Boga nie ma przecież. Ale przyznaję Ci, że ludzie zniszczyli naturę, mordują, gwałcą i w ogóle.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ależ oczywiście, że niedługo przyjdzie Bóg bo żyjemy w Czasach Ostatecznych, ale to nie jest jakiś Jego eksperyment tylko grzeszna droga człowieka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zgadzam się, mnie wkurwia to, że jak z kimś na takie tematy rozmawiam, to ta osoba zawsze ma się za coś lepszego. Wtedy taką osobę kwituję, że jesteśmy takimi samymi zwierzętami jak wszystkie inne, jesteśmy po prostu bardziej ogarnięci. Najbardziej rozpierdala mnie jak ktoś z dupy podaje argument: ale zwierzęta nie posiadają duszy. No kurwa byłeś psem, że się chuju wypowiadasz?
  Dla mnie świat zwierząt jest piękny, nie ingerują w środowisko, nie wymyślają sobie Boga, żeby nie czuć się samotnymi. Pod tym względem zwierzęta są mądrzejsze od ludzi.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Kolejny zjebany zoofil. Zrób laske psu i wypierdalaj.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. @5 – masz rację

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Po stworzeniu człowieka, pan Bóg z dalszych eksperymentów zrezygnował

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @3 Podaj przynajmniej jeden niepodważalny dowód który w 100% wykluczałby istnienie wyższej siły sprawczej i utrzymującej harmonijny rozwój wszechświata przez miliardy lat, oraz rozwój złożonego życia biologicznego na naszej planecie przez kilkaset milionów lat

  0

  1
  Odpowiedz
 11. @9 nie można udowodnić nieistnienia czegoś. Najpierw musisz udowodnić, że istnieje. Jeżeli głosisz tezę, że Bóg istnieje to na tobie spoczywa ciężar udowodnienia tej tezy tak, aby każdy w to uwierzył. To tak jak z nauką – ktoś wymyśla nową teorię, ja w domu mogę sobie ją odtworzyć i wtedy wiem, że mówi prawdę. Wierzmy w ludzi a nie w siłę wyższą, nie trzeba chodzić do kościoła aby być dobrym człowiekiem i odwrotnie – można być skurwielem chodząc do kościoła – o tak, tych przykładów mogę podać dziesiątki.
  Pozdrawiam.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. @3 A jak to sprawdziłeś że Boga nie ma?

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Ale masz kurwa problem

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jebał pies tą chujnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @9 podam kilka prostych:
  – w każdym rejonie świata, ludzie oddają cześć jakimś bóstom. Czym Twój bóg różni się od Horusa, allacha, Światowita, Zeusa czy innego? Hm?
  – cesarz ustanowił chrześcijaństwo główną religią w celu ujednolicenia wierzeń ludu. Samo w sobie czerpie przynajmniej połowę ze zwyczajów pogańskich, np święto zmarłych, ubieranie drzewka, obdarowywanie się itd. W dodatku w bibli jest mnóstwo błędów, np nietoperz to ptak zamiast ssak itd.
  – skoro bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo, dlaczego jesteśmy tak podobni do małpy czy psa? Pies też ma oczy, uszy, parę nerek i płuc, jedno serce i wątrobę. Ma odbyt i dwa jaja, jednego ptaka , też ma skórę kości mięśnie itd. Powiedz skąd się rozwój człowieka od australopiteka po homo sapiens?
  – skoro bóg jest jedyny wszechmocny to dlaczego nigdy nie przemówi, czemu jego sługami rządzi człowiek (papież), dlaczego prawa kościoła (czyli prawa boże) są zmieniane? Dlaczego istnieje diabeł, skoro bóg jest najsilniejszy, to dlaczego pozwolił na bunt?
  – co to za bóg, co pozwala na głód, śmierć, gwałt, a z drugiej strony na miliardowe zarobki piłkarzy, gwiazdeczek itd? Za 10 procent z konta tysiąca najbogatszych ludzi można by naprawdę zmienić cały świat.
  – jestem prędzej w stanie uwierzyć w ufo czy inne rzeczy nadprzyrodzone niż w boga, allacha czy inne bajki. Zobacz do czego prowadzą religie, krucjaty krzyżowe, zamachy terrorystyczne, dyskryminacja, totalitaryzm i inne. Gdzie ci wszyscy bogowie, w czym, gdzie są? I dlaczego patrzą na świat i mają w dupie ludzi?

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Kurwa,jak tak lubisz zwierzęta to wspieraj finansowo schroniska i zaopiekuj się jakimś bezdomnym psem.Piszesz na chujni jakieś farmazony,co to za różnica dla tych zwierząt czy ktoś się do nich porównuje czy nie?.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tu świnia. Dziękuję za ten wpis autorowi, chrum chrum. Mam już dość porównywania różnych niedomytych zjebów do mnie. Jestem porządną świnią z marzeniami i planami na przyszłość, mam chłopaka, knura z którym planujemy wyjechać do Holandii. Pozdrawiam…

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Taa kurwa bo taki pies kot czy świnia się tym tak przejmuje…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. „Lew czy hiena to przy ludziach tylko niewinne maskotki.” To zrób coś dla społeczeństwa i idź się uwal koło takiego głodnego Lwa. Zobaczysz jaka z niego niewinna maskotka.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. Jedna rozgwiazda. Chujnia schodzi na psy, że cos takiego, pojawia się na głównej.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. zgadzam się z 6. jesteś pojebanym kurwistrzałem. To że ty i twoje towarzycho analnych dewiato pedałów jestr zjebane to nie znaczy że wszyscy są. Obciągnij koniowi gindybała i popełnij samobujstwo

  0

  0
  Odpowiedz
 22. @9 nie, to ty podaj dowód na istnienie czegoś. To ty masz udowodnić że coś istnieje a nie my że coś nie istnieje…

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Jak najbardziej zgadzam się z autorem. Człowiek to największy padalec na tej ziemi.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Jest to bardzo chujowa (nędzna) chujnia! Ludzie są git bo wymyślili na przykład komputery. A zwierzęta srają pod siebie i śmierdzą.

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Zgadzam się z autorem tej chujni 100%. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt!

  0

  0
  Odpowiedz
 26. 9.) a podaj w drugą stronę.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Powiedzenie komuś np. żresz jak świnia nie ubliża na pewno żadnej świni tylko porównuje sposób jedzenia, który przypomina posilanie się przez wspomniane zwierzę. Jeśli na prawdę kochasz zwierzęta to powinieneś się cieszyć, że tak często się do nich porównujemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Lepiej być bydlakiem i świnią niż pedałem dziwką. A najlepiej być kutasem.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. @10,14,21 Nie zarzekam się że Bóg istnieje w wymiarze obiektywnym, nie twierdzę też że go nie ma, jednak cała sytuacja na pewno prowokuje do myślenia. Ludzie od zarania dziejów usiłowali sobie wyjaśnić różne zjawiska tworząc teorie, które byłyby w stanie wyjaśnić ich pochodzenie, w ten też sposób oprócz religii, która była pierwotnym punktem odniesienia, powstała także nauka kierująca się racjonalistycznymi przesłankami, która w odróżnieniu od doznań mistycznych, funkcjonujących w sferze wiary i charakteryzującymi się osobistymi doświadczeniami, bazuje na zjawiskach które można dowolnie powtórzyć i kontrolować w określonych warunkach, jednak musimy sobie uświadomić że nie wszystko możemy zmieścić w probówce, zmierzyć, zważyć i zobaczyć pod mikroskopem i nie wszystko jesteśmy w stanie ogarnąć jako całość, podobnie jak pojedyncza bakteria w naszym organizmie, tudzież w dupie nie jest w stanie pojąć czym jest cały człowiek, mamy bardzo wybiórczy stosunek do rzeczywistości i bardzo często akceptujemy te fakty, które przystają do zakorzenionego w naszym umyśle obrazu i powtarzamy je jak mantrę. Patrząc na to zagadnienie przez pryzmat mimo wszystko jeszcze bardzo ograniczonej współczesnej nauki, która też ma swoich kapłanów i wymusza na swoich wyznawcach przyjmowanie swoich sugestii jedynie na wiarę, bo przecież nie wszyscy są naukowcami, możemy jedynie uznać istnienie Boga, siły wyższej, absolutu czy zasady życiowej za hipotezę, tak samo zresztą jak jego brak, gdyż nie dysponujemy odpowiednimi metodami aby tę hipotezę potwierdzić, czy obalić. Zastanawiam się tylko nad tym że skoro w świetle nauki życie jest procesem biologiczno-chemicznym, to dlaczego jeszcze ŻADEN z naukowców, którzy przecież znają biologię i chemię oraz nawet skład molekularny poszczególnych organizmów, nie odtworzył chociażby źdźbła trawy, nie mówiąc już o bardziej skomplikowanych formach życia, czy takie formy mogą powstać z niczego, czy jednak czegoś jeszcze bardzo ważnego brakuje? Dlaczego jeżeli czegoś nie rozumiemy nazywamy przypadkiem? Czy możliwe jest żeby przypadkowo przeszedł tajfun nad wysypiskiem śmieci i zupełnie przypadkowo powstałby z tego na przykład wahadłowiec Columbia wraz z całym skomplikowanym wyposażeniem? Czy jednak konieczny jest kreatywny i kontrolowany łańcuch zdarzeń który doprowadzi do produktu finalnego. Trochę za dużo tych „przypadków”, a to że nasze spektrum doznań emocjonalnych oprócz przyjemnych i pozytywnych, składa się także z całkiem szerokiego wachlarza negatywnych przeżyć i doświadczeń, a czasami nawet i cierpienia i beznadziei, nie jest żadną przesłanką że Boga na pewno nie ma, świadczy to tylko o tym że jeżeli istnieje, to nie jesteśmy jego bezwolnymi marionetkami, tylko sami mamy prawo tworzyć i kształtować własną rzeczywistość.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Jeden z ciekawszych komentarzy jakie przeczytałem.

   0

   0
   Odpowiedz
 30. Skoro jesteś takim fanem zwierząt to wykurwiaj mieszkać razem z wężami i pająkami mieszkać do dżungli.Na pewno się polubicie.Pewnie jesteś kolejną starą,niedoruchaną panną,która daje psu wylizać pizdę.
  Zrób światu przysługę i spiżdzaj do swoich zwierzaczków.

  1

  0
  Odpowiedz
 31. Zgadza się, człowiek jako homo sapiens istnieje najwyżeej 10 tys. lat, a to jest bardzo krótko. Dopiero wtedy „małpa goła” nauczyła się robić dziurki w ziemi i wysiewać nasiona dzikich traw (neolit). Ja wiem , że zaraz wielu oponentów „przypomni mi , ile to lat istniej gatunek ludzki, ale pewnym jest_

  0

  0
  Odpowiedz
 32. @28 dobra, to powiedz mi jak to możliwe, że w medycynie można wyhodować skórę, ba nawet tkanki organów?

  0

  0
  Odpowiedz
 33. @31 Niestety nie ma takiej możliwości, w każdym razie jeśli mamy do czynienia z tzw. materią nieożywioną, do wykonania takiej operacji niezbędna jest określona ilość komórek macierzystych zdolnych do namnożenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 34. To różni ludzi od zwierząt że ludzie mają lepiej rozwiniętą świadomość. Zwierzęta robią wszsystko albo większość podświadomie czyli instynktownie. Dlatego istnieją takie powiedzenia, gorszy od zwierzęcia itp. Znaczą one tyle że ktoś o kim mowa nie użył myslenia świadomego. Za świadomość odpowiada kora mózgowa która, za podswiadomość reszta mózgu. Jak już mowa o przepaści pomiędzy ludźmi to odpowiada za to wpływ społeczeństwa. Więc faktycznie jest to porażka ludzkości. Zwierzę mające korę mózgową czyli świadomość też można nauczyć okrócieństwa ale będzie go używało instynktownie, tylko człowiek potrafi być okrutny z premedytacją. Powodem jest możliwość lub złudzenie możliwości czerpania z tego zysku przy jednoczesnym uniknięciu kary z powodu ograniczonej świadomości reszty społeczeństwa. Ewolucji idzie w kierunku zwiększenia udziału świadomości u człowieka i eliminacji czerpania zysku z okrucieństwa więc na zakończenie Boskiego eksperymentu szybko się nie zanosi. Np. uniemożliwienie USA interwencji w Syrii jest sporym osiągnięciem ludzkości w tej kwestii w ostatnich czasach i osobiście cieszę się że brałem w tym udział jako mały trybik anglojezycznej maszyny opiniotwórczej. Jakbyś cofnął się o 20tys lat to chciałbyś zakończenia ‚boskiego eksperymentu’ bo ludzie zabijają się o kawałęk mięsa? A może sprawić żeby to o co się zabijają było dostępne? NIe lepiej pokaż im sposób na bycie człowiekiem? Ale do tego trzeba potrafić przewidzieć przyszłość a narzekać na chujową przeszłość. Na chwilę obecną większość okrucieństwa jest spowodowana checią zdobywania nieograniczonych pieniedzy z FEDu. Wojna w Wietnamie, wojna z terroryzmem, to wszystko dzieje sie dla zysku pewnych ludzi. Nawet wojny światowe były rozpętane dla pieniędzy. Istnieją ludzie którzy to rozumieją a rozwiązanie tego problemu jest już wprowadzane. Niestety musi to być robione nieoficjalnie i bez używania dosłownych argumentów z powodu słabo rozwiniętej świadomości większości ludzi ograniczonych do jedzenia, ruchania, pracy i srania, a mających liczebną przewagę.

  0

  1
  Odpowiedz
 35. Człowiek jest na szczycie ewolucji dzięki temu, że używa mózgu. Fizycznie jesteśmy tak na prawdę słabi w porównaniu z innymi zwierzętami. Gdybyśmy byli totalnymi głąbami to nie wspięlibyśmy się na szczyt.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Na szczyt ? Na jaki to niby szczyt się wspieła ludzkość ? Destrukcji wszystkiego na około i sobie wzajemnie ? Używamy mózgu ? A jakie inne zwierze żyje bez mózgu ? No ty chyba faktycznie nie używasz bo strasznie farmazolisz.

   0

   1
   Odpowiedz