Ludzie w średnim wieku

Wkurwia mnie to, jak ludzie w średnim wieku, tak do pięćdziesiątki, na wszystko narzekają oraz mają się za bogów. Wiecznie komentarze typu „a to mnie boli, a to mi dolega” oraz „kiedyś to było tak i tak”. Poza tym jeszcze „młody jesteś, nie znasz życia” no kurwa.. to chyba logiczne, że młody człowiek nie zna jeszcze tak dobrze życia, w końcu się uczy, taka już kolej rzeczy. Chyba się z domu wyprowadzę, bo mam dość tego typu komentarzy oraz wiecznego napierdalania jakie to mam nieudane życie zawodowe. Sami znaleźli pracę, bo wtedy pracę miał każdy, a teraz napierdalają, że nic nie umiem osiągnąć.

87
83

Komentarze do "Ludzie w średnim wieku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ich poczucie wyższości to pojęcie względne. Wystarczy, że wygrałbyś w lotto i nagle ci życiowy mędrcy i ludzie sukcesu staliby się przy tobie tacy maluczcy…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To się WYPROWADŹ mądralo.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kurwa nawet nie wiesz jak ja cie rozumiem.Osoby po 30 zwykle zachowują się jakby wszytkie rozumy pozjadały.A prawda jest taka że w życiu zdążyli zrobić więcej głupstw od nastolatków bo mieli na to więcej czasu.Albo to ciągłe powtarzanie” ja jestem dorosły i mi wolno” kurwa i co z tego?. Dorosłym trzeba być w głowie a nie w dowodzie.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. stary weś się w garść i zacznij działać na własną ręke, nie słuchaj się doradców życiowych. Też to przerabiam i szczerze mam dość, zaczynam robić to co uważam za słuszne (chodzi mi tu głównie o prace), a doradcy tylko pierdolom. Piona!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. „pierdolom” to jest dobre… Kolego, jak pierdolisz farmazony to nic dziwnego ze ktoś ci powie, że nie znasz zycia. gadaj z sensem to unikniesz takich komentarzy. A jak takie słyszysz to się nie wkurwiaj tylko poszukaj przyczyny u siebie bo sam zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał..

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Czyli sam sobie przeczysz. Bo na początku piszesz, że wkurwia cię to, że twierdzą, że kiedyś było lepiej a na końcu dochodzisz do wniosku, że rzeczywiście było

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Posłuchaj się komentarza @ 4 pana „weś” i „pier…m” wyjedź za granicę tak sie nikt nie podziwi, że nie znasz ortografii ich ojczystego jezyka, tu różnie bywa… oraz komentarzy 1 i 3 jakoś gimbusami zaśmierdziało od was chłopaczki do szkoły a nie na stronach z brzydkimi słówkami siedzicie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Niestety jak będziesz starszy to PRAWDOPODOBNIE sam będziesz miał podobnie. Tzn. ja się staram nie mądrzyć, bo mam 30 lat, ale mam w rodzinie kilku 17-23 latków i widzę czasami jak popełniają dokładnie te same błędy co ja i tak samo jak mi kiedyś wydaje się im że to nie są błędy, dopiero po czasie to dostrzegą. Staram się zwrócić im uwagę że ja miałem podobnie i robią źle ale niestety to daremne próby, w tym wieku oni najmądrzejsi są i basta. Zresztą pamiętam jak to jest. Ja sam na siebie patrzę to tak do 24-25 roku życia to durnowaty byłem, choć myślałem że wszystkie rozumy świata zjadłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Też trochę mnie to denerwuje,mam 17 lat i wiem że robię dużo głupich rzeczy i nie znam życia tak dobrze jak np moja mama.Ale co z tego że ktoś jest dorosły? mój ojciec też jest dorosły a zamiast płacić mi alimenty woli się najebać w 3 dupy.Dlatego uważam że argument ”Ja jestem dorosły” to żaden argument.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Musisz się częściej masturbować.Przejdzie ci wtedy ochota na takie filozofowanie

  0

  0
  Odpowiedz