Ludzie XXI wieku

Czasami czuję się jak dinozaur, nie mam fb ani nk i cieszy mnie to cholernie. nie mogę patrzeć się na to jak ludzie chwalą się dosłownie wszystkim, sraniem niedługo się zaczną chwalić. jacy to są cudowni i mają milion znajomych, których kurwa połowy na oczy nie widzieli. a jak mają zły dzień to nie ma jak się po wyżywać na kimś innym. tak się muszą dowartościować! szlag mnie trafia też jak widzę takie wytapetowane lalunie, które nie potrafią normalnie zdania sklecić. albo jak ktoś kupi sobie aparat (oczywiście cena powinna przekraczać parę tysięcy co muszą parę razy wspomnieć) i od razu myśli że jest najlepszym fotografem i zawala internet jakimiś śmieciami a pod tym grono ukochanych znajomych piszę jakie to „cudofffne”, „bosskie” dzieło i milion buziaczków gratis. pozdrawiam wszystkich ludzi który nie ulegli fb ani nk i mają trochę oleju w głowie.

42
46

Komentarze do "Ludzie XXI wieku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. powiem ci, że jestem użytkownikiem tego gówna o nazwie fb, ale przez używanie go coraz bardziej ryje mi się psycha. Jak widzę innych jacy to są szczęśliwi w swoich związkach, gdzie to oni nie byli, jakie zajebiste studia skończyli i w jakich super firmach pracują. Kurewsko wpływa to na poczucie mojej własnej wartości.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ja się z tobą zgadzam. Ale trzeba też dostrzec zalety FB. Ja korzystam z niego w sumie zamiast GG

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak się ma olej w głowie, to żadne nk ani fb tego nie zmienią (; Pamiętaj, zawsze jest środek – ludzie, którzy mają konto, ale nie wypisują co 5min bzdur i nie ładują miliarda zdjęć do galerii.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. sweet tekścik, „lubię to”

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jesteś chyba jakiś zakompleksiony i szczycisz się tym, że nie masz nk i fb jak by to był wyznacznik oleju w głowie, jednocześnie zazdrościsz komuś, że ma drogi aparat. gdzie tu chujnia? popadasz w jakiejś skrajności. a jak ktoś ma już konto to ma być bez mózgiem?

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Ja mam nk, założone już z 3-4 lata temu, nie pamiętam 🙂 Nie chwalę się aparatem, więc nie uogólniaj 😀 Niektorą część młodzieży rozumiem, bo w młodym wieku ludzie lubią się dowartościowywać, niech robią co chcą 😉 Gorzej, jak zaczynają Tobie gadać, czemu nie dodajesz zdjęć, jak nie masz fb to znaczy, że nie żyjesz, itd.. Wtedy takie coś wkurwia.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Nie dotyczy Cię to przecież to nie ma o co się wkurzać. Ja też nie mam konta na żadnym z tych portali i głęboko pierdoli mnie to co ludzie na nich robią. Na całe szczęście (jeszcze?) nie ma obowiązku posiadania fb ani nk. I szkoda czasu na myślenie o takim gównie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Prawda, nie posiadam ani nk ani fb i jest mi z tym dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. takie chujnie już tu były milion razy i powoli to właśnie one mnie bardziej wkurwiają…a na nk nie zaglądam od 2miesięcy i nie przeszkadza mi ze mam tam konto, dla bliskich z daleka 🙂 lubię czasem wejść i poczytać co u nich oraz spojrzeć na zdjęcie, wszystko jest dla ludzi, a to jak to wykorzystujesz dopiero o Tobie świadczy. nie podoba się-nie wchodzę-spokój 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja właśnie usunąłem konto z Facebooka i NK po krótkim przemyśleniu sprawy… Już miałem dosyć tych chujowych wpisów i linków do niby ciekawych filmów. Właśnie ostatnio zobaczyłem jak ktoś udostępnił makabryczny film, nagrany z kamery monitoringu w Chinach bodajże. Film przedstawiał małe dziecko, które dostało się pod koła ciężarówki i nikt na to nie zareagował. To mi skutecznie popsuło dobry humor.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. A ja się zgadzam z autorem,nie mam fb ani nk,co prawda miałem kiedyś na próbe nk,przez jeden miesiąc,ale niezbyt odpowiada mi aby należeć do tego „elitarnego” klubu tanich,nastoletnich tapeciar i dziwek oraz bezmózgich jp-boyów.

  0

  0
  Odpowiedz