Mają nas za idiotów?

Witam was chujniowicze. Otóż właśnie oglądałem telewizję i widzę reklamę pewnych kropli na katar z tekstem „nieleczony katar trwa 7 dni, a leczony tydzień”. Zaraz, czy oni myślą że jesteśmy młotkami, które mają poziom inteligencji zardzewiałego zderzaka? Oni myślą, że tak nas popierdoliło, iż w euforii i podnieceniu wywołanym przez krople na katar nie odróżnimy tygodnia od 7 dni? Albo jestem stuknięty, albo nie zrozumiałem ich „żartu”. Tyle.

34
71

Komentarze do "Mają nas za idiotów?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. nie zrozumiałeś ich żartu, że ejsteśmy idiotami.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. coś im się pojebało pewnie;p

  0

  0
  Odpowiedz
 4. chłopie kurwa… brak słów żeby wszyscy mieli takie chujnie… chociaż nie, może lepiej że nie jestem debilem

  0

  0
  Odpowiedz
 5. trzeba było oglądać ją do końca

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Jest takie powiedzenie-katar leczony trwa tydzień, a nie leczony 7 dni. To oznacza, że nie warto go leczyć, bo sam przejdzie, nawet jeśli darujemy sobie leki. W reklamie nawiązują do tego;)

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jebać reklamy farmaceutyków, tylko stare baby kupują te ścierwa. Jak mnie napierdala brzuch albo głowa to nigdy nie biorę Apapu czy innego ścierwa, może jestem jakiś zjebany ale nie zarobią na mnie jebane koncerny.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. olaboga.
  jest takie powiedzienie ze „katar nieleczony trwa siedem dni, a leczony tydzień”. chodzi o to, że kataru się nie leczy, to zbyt błacha dolegliwość która i tak pzrechodzi z czasem- bez względu na to czy ją leczysz. ale reklamodawcy posiadają magiczne krople, które sprwią, że katar minie po 3 dniach. „katar nieleczony trwa siedem dni, a leczony tydzień- ale w cale nie musi tak być, nasze krople uzdrowią Cię w 3 dni”.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jest takie przysłowie idioto.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jeśli nie jesteś zwykłym trollem (bo mam takie przeczucie) to informuję Cię, że to właśnie jest żart. Tylko nie kumam dlaczego ktoś miałby go wstawiać do reklamy kropli na katar, bo to jest równoznaczne z faktem, że te krople można o kant dupy rozbić.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Nie zakumałeś… 🙂
  To takie przyslowie, że bez względu na to czy się leczysz czy nie katar i tak trwa tydzień/7dni:P

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Też to oglądałam. xD

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Tak, jesteś jebnięty. Każdy wie, że jest właśnie takie powiedzenie” nieleczony katar trwa 7 dni, a leczony tydzień”. A reklama jest zapewne o kroplach, które mają na ten czas łagodzić objawy.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Tak właśnie myślą i mają rację bo 90% społeczeństwa to tępy plebs. Nie zrozumiałeś żartu, ten tekst jest stary jak świat.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Istnieje powiedzenie, że nieleczony katar trwa 7 dni, a leczony tydzień. Czy tak jest naprawdę? Czasem objawy mogą nie ustępować przez wiele tygodni. Co wtedy robić i jak się leczyć? 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 16. to ironia debilu:)

  0

  0
  Odpowiedz
 17. …. pewnie się powtórzę, ale nie chce mi się czytać komentarzy –
  jest takie powiedzonko – nieleczony katar trwa 7 dni, a leczony tydzień.
  a w ich reklamie dodają jeszcze – „nieprawda, z naszymi zjebanymi kropelkami udrożnisz swój nos od razu…” i tyle.
  chujowe reklamy.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jesteś stuknięty i bez poczucia humoru 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 19. bez wzgledu na to czy katar leczysz czy nie leczysz zawsze trwa 7 dni o to chodzi w tym powiedzeniu nie wiem co tu nie rozumiec.

  0

  0
  Odpowiedz