Małpoludy

Trzeba przyznać, że mocno wkurwia jak ludzie robią z siebie bezwolne małpy. Jak ktoś (właściwie nie wiadomo kto i dlaczego) zasugeruje, że świetnie jest głosować w konkursie na grube, żydowskie beztalencie – to cała Europa idiotów wysyła sms-y. Jak ktoś stwierdził, że świetnie jest chodzić w brudnych, zapoconych sandałach bez skarpetek, to spróbujcie inaczej. Na czym polega to wyznaczanie trendu, gdzie kierunek prowadzi nas do czarnej dupy?

85
3

Komentarze do "Małpoludy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tez się nad tym zastanawiam. Dziwni są ludzie. To samo z wyborami czy to samorzadowych czy parlamentarnych. Media pięknie kierują ludzmi na kogo zaglosowac. Sondaże przekonają większość , która tak naprawdę nie wie na kogo zaglosowac.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Nie tylko przekonują na kogo głosować ale że w ogóle głosować. Ja mam w dupie głosowanie, ale mówić o tym głośno nie wolno, bo to postawa antyspołeczna (a ci wybrani są niby tacy prospołeczni).
   Noszę 10 letnie ciuchy, mam telefon z zeszłej epoki, żrę żarcie proste jak cep (nie bątą w sosie żetę) i chodzę do galerii ale tej z obrazami. Próbowałem być postępowy i nowoczesny ale szybko uznałem, że moda to tylko marketing i jest nic nie warta. Warte uwagi jest tylko to, co jest prawdziwe.

   8

   1
   Odpowiedz
  2. Marketing polityczny to banał, proste mechanizmy.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak jak Ja, to twoje nogi byłyby wyperfumowane antyperespirantem i perfumami do stóp Versace, po peelingu i pedicure u młodej manicurzystki, która zrobiłaby ci także depilację z lodzikiem. Więc nie byłoby mowy o śmierdzących sandałach.

  7

  3
  Odpowiedz
  1. Ja, Meś, przyznaje się, że smierdzi mi jedynie dupa bo tak jak swojej pyty jestem w stanie sam dosięgnąć tak wylizanie dupska już mi się nie udaje.

   3

   0
   Odpowiedz
 4. Pograj w grę pt. Spore

  2

  1
  Odpowiedz
  1. I to jest dobra myśl!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. I co? Grałeś?

    0

    0
    Odpowiedz
 5. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  5

  3
  Odpowiedz
 6. To babsko które wygrało Izrawizję wygląda gorzej niż świnie u sąsiada w szopie.

  10

  1
  Odpowiedz
 7. Jest to tak zwana mowa głów, podążanie za tłumem.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. to wynika z niskiem samooceny, ludzie nie wierzą w siebie więc małpują jeden od drugiego, najlepiej widać to po kobietach…

  3

  0
  Odpowiedz
 9. A autor nosi białe skarpetki do czystych sandałków marki kubota to dopiero Janusz nad Janusze

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Nawiasem mówiąc skarpetki to jak bielizna dla stóp. Zapewniają higienę butów. Jak ktoś nie lubi to jego sprawa i gajowego. Ale dlaczego Januszem nie jest ten, kto małomiasteczkowość i własną ignorancję maskuje bezkrytycznym podążaniem za trendem. Znam wielu takich łowców Januszów, których piramida potrzeb kończy się na zdobywaniu kasy i fizjologii. Wyróżnik anty Janusza to skupianie się na powierzchowności. Jak pisał wieszcz „takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy” Ja oczywiście również mam poczucie obciachu. Zastanawia mnie natomiast to rygorystyczne tabu. Nie chamstwo, złodziejstwo, łajdactwo tylko białe skarpetki.

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Tak jak sram na to gimbusiarstwo tutaj tak gole stopy w miescie do sandałów to pojebane jest. Klei się to, obcoera i zimno w paluchy. Pierdolic tą modę. Jak komuś nie pasuje to ryj odwroci i maniana.

   1

   0
   Odpowiedz