Mam dość robienia pod czyjeś dyktando!

Gdy ja czegoś chcę od kogoś to nie kwapi się, by mi pomóc, ale za to jak ktoś chce czegoś ode mnie to mi odmówić nie wolno, bo dopiero się zacznie litania żalu.

22
3

Komentarze do "Mam dość robienia pod czyjeś dyktando!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tzw. przyjaciele.
  b2

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Bo tak to już jest w tej cebulandi. Jeden bardziej od drugiego pobożny, dzielny i sprawiedliwy, a jak nikt nie patrzy to tylko kombinuje, jak wychujać bliźniego. Jesteśmy zbydlęciałym narodem, a nasza pycha i zadufanie w sobie sprawiają, że to się nigdy już nie zmieni.

  JAK SIĘ ZACHOWYWAŁEŚ WCZORAJ W PODWARSZAWSKIM MC`DONALDZIE KURWO JEDEN Z DRUGIM!!!!!! BYDŁO!!!!

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Nie obrażaj bydła

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Bo to tak to już jest – kolegów i przyjaciół możesz mieć mnóstwo dopóki masz kasę, stawiasz alkohol i się oferujesz z pomocą. Przy czym odzywają się tylko wtedy gdy czegoś potrzebują. A jak sam coś potrzebujesz to odpowiedź jest jedna nie mam czasu. Albo inna wypowiedź „musimy się kiedyś spotkać” gdzie kiedyś oznacza w bliżej nieokreślonej dalekiej przyszłości lub nigdy. Poziom społeczeństwa jeśli chodzi o większość ludzi spadł poniżej zera. Życie większości ludzi jest bardzo barwne – jedzenie, pracowanie, spanie, i tak w kółko, i najlepiej żeby się przebujać na innych bo po co samemu się starać.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Cebulaku…dopiero teraz odkryles jak swiat sie kreci ?! To co napisales to standard od czasu jak twoi przodkowie zlezli z drzewa (a moze i wczesniej).

  1

  0
  Odpowiedz