Mam dość siebie

Mam psychikę obarczoną poczuciem winy i własnej głupoty, szukam współczucia, nie potrafię się od tego uwolnić, bez przerwy wracam do przeszłości, mam wątpliwości co do tego, czy jestem dobrym człowiekiem, odrzucałem kobiety, bojąc się kochać, teraz mi ich brakuje. Nabawiłem się pierdolca na pewnym punkcie swojego ciała, blizny, przeszywa mnie niebotyczny lęk, przed odrzuceniem, to chore, ale nie umiem sobie z tym wszystkim radzić, słaby jestem.

11
0

Komentarze do "Mam dość siebie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jesteś takim samym kurwa schizofrenikiem jak ja!
  tyle, że ja jeszcze słyszę głosy „boga” 1000 razy dziennie kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ciężko mi jest, mam paranoję, zaburzone relacje między ludzkie, a co ważniejsze z samym sobą, nie umiem się szczerze z niczego ucieszyć, porażka.

   Od dawna towarzyszy mi nieustanne poczucie bycia gorszym od innych, brakowało mi szczerych i dobrych kontaktów z otoczeniem, nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć, wszystkiego mi się odechciewa.

   Też całe dzieciństwo skupiałem się dużo na sobie, jakby mi czegoś brakowało…, co gdy nawet było blisko, wydawało mi się poza zasięgiem ręki.

   Nie potrafię być szczery, bo mam schizę, boję się odrzucenia i dziś może, własnej głupoty.

   Chujnia…

   1

   0
   Odpowiedz
   1. szczerze to bardziej depresję

    0

    0
    Odpowiedz
   2. depresja i zniechęcenie

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Przy schizofrenii głosów nie da się wyleczyć, ale da się głosy zagłuszyć!
  Oto Moje metody, które TRZEBA WYKONYWAĆ REGULARNIE: Szpital, zażywanie lekarstw, grać w gry, muzyka, filmy, seriale, jedzeniem, i wychodzeniem między ludzi, i realnym normalnym seksem kurwa!
  Za to z pracą jest w chuj beznadziejnie, bo głosy i omamy pierdolą nieustannie te swoje głupoty, gdy człowiek się zestresuje lub włącza intensywne myślenie by rozwiązać jakiś problem…
  Jeszcze brakuje mi spróbowania cygar… bo alkohol (whisky) nie zadziałał.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Rób doktorat, zausz firme.

  0

  0
  Odpowiedz