Mam pojebanego sąsiada

Całe szczęście, że takie strony istnieją, bo jak się nie wyładuję, to dostanę kurwicy. Mój zjebany sąsiad od kilku miesięcy remontuje swoje mieszkanie i robi taki hałas, że głowa napierdala mnie przez cały dzień! To jest jakiś psychopata, znęcający się nad osobami, które mieszkają z nim pod jednym dachem. Najzabawniejsze jest, że wcześniej remont przez parę miesięcy robił sąsiad z góry, teraz napierdala kolejny chuj z dołu. Szlag by ich obu… Zaczynają sobie ten pierdolony remont o której chcą, nie patrząc na to, że ktoś chciałby odespać nockę, jebani egoiści.

44
61

Komentarze do "Mam pojebanego sąsiada"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Mój się remontował okrągły rok (bez paru dni). A najlepsze jest że robi to w zeszłym roku, a w tym doszedł razem ze wspólnotą do wniosku, że po tych 20 latach to przydałoby się rury wymienić w bloku, bo stare. I teraz debil to co świeżo położył, skuje, rozkuje ściany a potem znów się będzie ileś miesięcy klamocił z remontem… Szlag by mnie trafił na samą myśl, na szczęście prawdopodobnie do tego czasu się wyprowadzę w cholerę, i niech się skurwysyn tłucze.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Sam niedawno robiłem remont generalny mieszkania. Przez 3 miesiące. Sąsiedzi się nawkurwiali na mnie, ale co ja na to poradzę, mam w syfie żyć? Teraz inny sąsiad robi remont i mnie wkurwia, ale co mam zrobić, zabronić mu? Też ma do tego prawo o ile nie napierdala między 22 a 6. Mieszkając w bloku trzeba takie rzeczy zaakceptować.

  0

  3
  Odpowiedz
 4. Znalazłem sposób na swojego głośnego sąsiada, mianowicie nasrałem mu kilka razy na wycieraczkę. Zakumał o co kaman i jest teraz luzik i cisza.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. UWAGA! Odwilż w stosunkach międzyludzkich grozi podtopieniem! Dlatego pozwól sąsiadom wkurwiać cię nadal.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Co zrobisz, cisza nocna jest od 22 do 6, więc napierdalają ile się da. Mój skurwiały sąsiad też kiedyś robił remont (ekipa) i jebali młotami od 6 :/

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Sam jesteś egoista i nie pozwalasz komuś remontu sobie zrobić

  0

  1
  Odpowiedz
 8. To sobie wywieś kurwa kartkę na drzwiach „chce odespać nocke”
  i pisz dalej na chujni że sąsiadów to jebie.
  Sąsiad płaci za mieszkanie tak ja ty.
  Jak ci to humor poprawi to też napierdalaj młotkiem o ścianę.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Niech sobie remontują jak to się mówi wolnoć tomku w swoim domku

  0

  1
  Odpowiedz