Mam zwyczaj poznawać niewłaściwe kobiety

Żeby wszystko było jasne; nie twierdzę absolutnie, że wszystkie kobiety są „be”, część facetów też ma sporo grzeszków na sumieniu. Mój kłopot polega na tym, że w XXI w. – wieku kurestwa, dymania w klubach staram się pozostać sobą, gentlemanem ze swoimi zasadami, szanującym kobiety. A niestety mam tego pecha, że kobiety które udaje mi się poznać bliżej raczej celują tylko w seks. No cóż… hipokryzja wśród, swoich niektórych koleżanek mnie zadziwia. Jęczą o tym, że gentlemanów już nie ma. A jak się trafi już jakiś gentleman, to zazwyczaj gdy chce taki pan czegoś więcej, to pada tekst „jesteś miły, ale zostańmy przyjaciółmi”. Jeśli tak ma być, to trudno mam to gdzieś. Mogę być i sam. Trzymajcie się ciepło ludziska!

92
60

Komentarze do "Mam zwyczaj poznawać niewłaściwe kobiety"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chesz ją przelecieć czy nie ? Na poczatku biadolisz, że kobitkom chodzi tylko o sex „celują tylko w seks” a potem, że jak chcesz zaruchać to one „zostańmy przyjaciółmi”. Z ciebie to chyba jest gentelmen, któremu o ruchanie chodzi tyle, że nie wiesz jak do tego podejść. Otwórz się, flirtuj, żartuj, pukanie samo przyjdzie (albo po alkoholu) 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 3. To jest chujnia, mam tak samo. Tylko ja chce sie zmienić na skurwysyna ale strasznie ciężko. Aaa no i tez przez to własnie szykuje sie po woli na samotność. Pozdrawiam dzentelmenów :))

  0

  0
  Odpowiedz
 4. nio tak to wygląda. Wytapetowane plastiki. Jak jasno nie przedstawisz takiej żądań i a po prostu chcesz ją poznać w naturalnej kolei rzeczy sposób czy spotykać się rozmawiać, odkrywać osobowość, poznawać ciało i duszę po woli to niestety ale egzemplarze które cenią sobie wartość człowieka stają się nieosiągalne. Efekt ? Małolaty zachodzą w ciążę i rodzi się potomstwo które, natomiast dorośli odpowiedzialni mężczyźni rodzinę mogą założyć jedynie z kobietami które na karku już mają doświadczenia życiowe za sobą i nie chcą jedynie ściągnąć samca do wyra a potrzebują tej stabilizacji życiowej.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Eee tam, pierdolisz. Lasek nie kręci seks tylko KASA KASA KASA !!!

  2

  0
  Odpowiedz
 6. jesteś moim Mistrzem! :)!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie chce mi się już słuchać jacy mężczyźni są biedni.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. @3 popieram tylko te kobiety z bagażem doświadczeń to te same laski o których pisz autor. Niestety już przeorane na wszelkie strony które wreszcie pojęły, że normalne życie to coś czego naprawdę trzeba….. ale czy chciałbyś taką kobietę z bagażem doświadczeń?

  1

  0
  Odpowiedz
 9. @1 Chyba nie czytasz ze zrozumieniem chłopie…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. oby więcej takich mężczyzn który chcą być gentlemanami w tym dzisiejszym okrutnym świecie…
  pozdrawiam A.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Powiem tak:
  Kobiety chcą nie grzecznych, którzy będą grzeczni tylko dla nich.
  Mężczyźni chcą grzeczne, ale nie grzeczne dla nich.

  I w tym właśnie zamyka się cała filozofia.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Fajne masz koleżanki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @8 wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @10 Święte słowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Aj kolego są jeszcze kobiety poukładane, sama taka jestem, nie chodzi tu o sex po ślubie, ale tak jak było powiedziane, jestem kobietą która powoli, powoli poznaje partnera, a nie wskakuje mu do łóżka na pierwszej randce. Ale niestety bycie taką na dobre mi nie wyszło, po pól roku mój chłopak stwierdził, że już dłużej czekać nie będzie i mnie zostawił. Także nie tylko kobiety są takie jak pisałeś, ale mężczyźni też. A może wcale nie była to miłość tylko chciał wyruchać i zostawić, ale nie płakałam po nim, ani nie zmuszałam się do niczego, bo wiedziałam, że skoro tak postąpił nie jest tego wart. Amen.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. No jasne, bo facet miał czekać we friendzonie aż go wypuścisz jak już go przetestujesz. To jest dla faceta męczarnia. My faceci jeśli pragniemy kobiety to chcemy z nią być. Nie musimy jej obwąchiwać przez rok. Przez takie wodzenie za nos faceci popadają we frustrację i długi, bo marnują czas i pieniądze na coś co pewnie nigdy nie nadejdzie.

   1

   0
   Odpowiedz
 16. Szukaj aż znajdziesz bo sam powiedziałeś, że nie wszystkie są takie, zyczę powodzenia, mam nadzieję, że jest więcej takich facetów jak ty

  0

  0
  Odpowiedz
 17. jak szukasz na dyskotekach to nie dziw się, że nie znalazłeś jeszcze księżniczki…normalne kobiety nie idą do łóżka po 15 min znajomości i nie szukają potencjalnego partnera wśród bandy niewyżytych buhajów

  0

  0
  Odpowiedz