Mango

Kiedyś był to mój ulubiony owoc. Moment w którym wszedł na rynek był naprawdę dla mnie szczęśliwym okresem, pomimo że ciężko było go dostać. Zazwyczaj w jakichś drogich Almach czy Piotrach i Pawłach. Dla ludzi to było coś bardzo egzotycznego. A dziś? Producenci wszystkiego obrzydzili mi go totalnie. Gdzie nie spojrzeć to mango. Każdy sok już ma w składzie mango. Czekolada z mango, piwo z mango, dżem z mango, jogurt z mango, woda z mango, chipsy z mango, herbata z mango, kosmetyki z mango, prezerwatywa o zapachu mango, liquidy z mango, tabletki o smaku mango…mógłbym tak wymieniać przez najbliższe 2 dni. Ciekawe co jeszcze wymyślą producenci. Ubrania uszyte ze skórki mango? Dildo z mango? Eh. I tak jest ze wszystkim. Czarnuchy z zachodu podeślą jedną rzecz a my się nad nią spuszczamy do porzygu przez najbliższe 5 lat.

25
16

Komentarze do "Mango"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto, patałachu, wiedziałbyś, że są jeszcze prezerwatywy analne o smaku mango. Mesio .PS peesa nie będzie.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Czym różnią się prezerwatywy analne od zwykłych mesiu=adminie?

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Chuj z mango

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  0

  6
  Odpowiedz
 5. Jedz ziemniaki.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. I co z tego? Co to zmienia w mango? Wyluzuj.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. O dobrobytu ci sie w dupie przewraca . Polecam znalezc cos nowego o smaku chuja i zapomniec o jebanym mango .

  3

  0
  Odpowiedz
 8. O chuj ci chodzi?

  1

  0
  Odpowiedz