Maratony

Idzie wiosna. Fajnie. Wkurwiają mnie jebane pierdolone maratony, kiedy przez kilka godzin nie ma jak wyjechać z osiedla, bo dookoła niego jest trasa. Kurwa kilkanaście tysìecy ludzi ma problem się wydostać bo chuje kurwy biegają. Niech se biegajo po lesie kurwa. Jeszcze kurwa najbliższy jest w handlową niedzielę (to jest dopiero kurwa oksymoron), kiedy to rzesze pracowników sklepów na piechotę dymają do roboty, żeby pojeby ze spodniami w skarpetkach i czapce zimowej w lipcu mogli se kupić kurwa jebany jarmuż, limonke, tofu i awokado. Chujnia jak chuj

9
2

Komentarze do "Maratony"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Warszawa-maraton albo półmaraton i miasto sparaliżowane kurwa go mać. Lepiej kupić sobie wcześniej pół litra albo litr i nie wychodzić z domu.
  Lepiej się najebać i przespać niż wyjść z domu i wkurwiać się.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. No właśnie w najbliższą niedzielę będzie. Osiedle Nowa Praga odcięte, osiedle Ruda i Potok odcięte, Powiśle odcięte i chuj. To ja się pytam po co miliony zostały wydane na budowę Stadionu Narodowego? Po to żeby stał bezużyteczny? Mogą sobie po stadionie biegać. Od tego on jest.

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Zaiste chujnia, podzielam twoje wkurwienie.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. U nas to samo. 26go dwa biegi i pół Warszawy sparaliżowane żeby znów jakiś czarnuch mógł wygrać i zgarnąć nagrodę. I jeszcze kurwy jebane rozklejają na klatkach schodowych karteczki z informacją „w trosce o Państwa komfort, prosimy o zapoznanie się z mapą trasy biegu”. Normalnie szczyt zakłamania i bezczelności. W trosce o mój komfort niech wypierdalają z tymi biegami z miasta do Puszczy Kampinoskiej. Podaj jak możesz sponsorów tego maratonu u Ciebie. W Warszawie sponsoruje Nationale Nederlanden i New Balance. W życiu konta u tych dziadów nie otworzę, ani nie kupię butów NB. Znoszę te co już mam i do kosza i więcej moich pieniędzy kutasiarze nie zobaczą w podziękowaniu za paraliż miasta.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Kiedy trawka zielenieje, kiedy pizda czerwienieje, kiedy chuj stanie jak sosna; wtedy będzie wiosna. Alfons

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Mieszkam na Rudzie właśnie, nie dość że komunikację ma najchujowszą z wawskich osiedli to jescze to, 2 razy do roku jest pierdolony maraton i dwa razy w roku osiedle odcięte od świata. Raz do roboty szedłem z buta 3 kilometry bo kurwa nic nie jeździło. Tak, kurwa w niedzielę. Ale zarobiłem pinionszki.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Zamieszkaj na Zielonej Dolinie to zobaczysz co to hujowa komunikacja.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. A kto by chciał mieszkać na tym wypizdowie, jebanej Białołęce? Te domy które zostały postawione równo w szeregu jak baraki w obozach koncentracyjnych. Jebani developerzy napierdolili kurwa bloków prawie jeden na drugim aby zmieścić jak najwięcej nor na jak najmniejszej powierzchni, bo liczy się maksymalny zysk.Sąsiad sąsiada widzi czy drapie się po jajach czy po dupie bo okno jest w okno.Wszędzie daleko a dojazd gdziekolwiek to tragedia. Ludzie nabrali kredytów, żeby zamieszkać w tym obozie, które będą spłacać ich dzieci i wnuki bo tak zostali wyruchani na frankach.Jebać Zieloną Dolinę.

    0

    0
    Odpowiedz