Marzyciele + Marudzenie

W konkretnych grach słynne jest to, że jakiś poziom/misja były tak arcytrudne do wykonania, że stały się aż legendarne wśród graczy.
Ale tutaj wkurwia co innego – to, że zawsze musi się znaleźć jakiś zjeb, który to się zacznie wychwalać, że on to tę misję przeszedł bez problemu, za pierwszym razem i przy pełnym relaksie. No na pewno, a potem wyłowił Titanica gołymi rękami i wyleczył Afrykę z AIDS. I jak proszę, żeby to udowodnił poprzez pokazanie lub powiedzenie jak to zrobić, to ignoruje prośbę, albo wykręca się jednocześnie wyzywając wszystkich od noobków, bo nie mogą przejść tej misji.

I jeszcze coś z innej beczki, by nie pisać dwóch osobnych wpisów:
Wkurwiają mnie Amerykanie narzekający na ceny gier u siebie. Mam ochotę takiemu głąbowi walnąć listwę i wyrzucić do śmietnika! Przy minimalnej krajowej w Stanach wynoszącej 1800 USD miesięcznie Amerykanie mają czelność narzekać, że gry podczas premiery kosztują u nich zawrotne 60$! Kurwa, ja bym był w siódmym niebie!
Tymczasem u nas przy zarobkach około 2000 zł identyczna gra też podczas premiery kosztuje 200 zł. Ja się chętnie zamienię z takim kolesiem z USA, który uważa, że 6 dych to za drogo!

13
9

Komentarze do "Marzyciele + Marudzenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Olewaj takich. Z czasem zauważysz, że na świecie jest mnóstwo mitomanów, bajkopisarzy i tego pokroju gości z rodzaju: „czego to ja nie zrobiłem, gdzie nie byłem”.Szyjących historyjki z palca, bez mrugnięcia okiem. Z czasem zauważysz, że wypowiedzi takiego delikwenta są niespójne, sprzeczne, nie trzymają się kupy, lub zmieniają się szczegóły za każdym razem, gdy gość snuje swą opowieść. I wtedy słuchasz już tylko takiego osobnika dla beki. Ten snuje swoje brednie, ty udajesz że słuchasz, a myślisz sobie swoje. Na dwudziestu bajkopisarzy przypada jeden gość, który zrobił coś zajebistego naprawdę. Ale on najczęściej nie chwali się tym na lewo na prawo.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. 1800 dolców brutto. + Pamiętaj, że ceny wynajmu mieszkanie są kilka razy większe, za usługi płacisz więcej itd itd. Nie mówię, że w Polsce jest lżej, ale aby zrozumieć o czym mówię musisz pojechać na zachód i przekonać się na własnej skórze 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ciebie serio wkurwia coś takiego?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa, kolejna chujnia z dupy.
  Nie możesz olać gościa, który chwali się bez powodu? Takich ludzi jest pełno w każdej dziedzinie życia. A Amerykanie narzekają, bo nie wiedzą co się dzieje poza ich państwem. Ale też nie pierdol, bo jakiś Pakistańczyk czy Afrykanin, który jeśli w ogóle ma dostęp do gry, to zapłaci za nią dużo więcej niż Ty i może powiedzieć, że głupi Polaczek narzeka, bo na grę wyda 1/10 pensji, a on aż 1/4.

  2

  0
  Odpowiedz