Masakrowanie lewaków

Czy tylko ja mam dość tych głupich nagłówków do filmików na YouTube, memów, demotywatorów, kwejków i całego tego ścieku? Cokolwiek by ktoś nie powiedział – dziennikarz prowadzący program czy po prostu oponent, który się nie zgadza ze zdaniem wiadomej strony – od razu przypina mu się łatkę lewaka, pedała itp. Oczywiście nie ma tam żadnej dyskusji merytorycznej również w setkach komentarzy z dwustoma łapkami w górę, gdzie dzieciarnia co nawet nie osiągnęła wieku wyborczego i uprawia patriotyzm gloryfikując „Żołnierzy wyklętych” tylko na facebooku spuszcza się jak do pornola. Największym mesjaszem jest tu Janusz Korwin Mikke i jego błazeńskie, idiotyczne, kompromitujące wypowiedzi na temat gwałconych kobiet, niepełnosprawnych, dyktatury wojskowej Pinocheta itp. co pokazuje, że cokolwiek by nie powiedział to cała rzesza gimbazy tak fanatycznej jak młodzieżówki SA z przeszłości rzuca się z pięściami w obronie swojego obiektu kultu. Jest to zwykłe chuligaństwo tak samo jak wyrywanie krzeseł ze stadionów przez Sebów z blokowisk z koszulkami „Polski walczącej”, niszczenie kostki brukowej każdego 11 listopada, dewastowanie drzewek i samochodów itp. „moje – to ja rozjebię”: świetnie, Roman Dmowski i Józef Piłsudski byliby z ciebie zadowoleni, że walczysz z „komuną” hejtując w internecie kiedy mama ci przynosi kanapki z serkiem almette i zagania do lekcji. Wydaje się takim, że są prawdziwą siłą polityczną rewolucjonizującą system, a są jedynie rozwydrzonymi gówniarzami, którzy głosują na KNP i Ruch Narodowy tylko w swoich snach. Są jeszcze cwaniaki pokroju Maxa Kolonko czy Ziemkiewicza, którzy wykorzystując i podgrzewając nastroje społeczne, które przecież nie są racjonalne (z definicji są elity i masy) łapkami w górę zbijają sobie kapitał i nabijają dzieciarnię w butelkę. Bunt, szczególnie w wieku nastoletnim jest czymś całkiem normalnym i to nie jest tak że ledwo przekroczyłem 20 parę lat i sam zapomniałem jak wół był cielęciem, obywatel jak jest niezadowolony z władzy to się buntuje – tylko że akurat „wojny” na komentarze i kontrowersyjne nagłówki i obrazki są jedynie wylewaniem żółci i nie jest to żadne działanie „antysystemowe” tylko kabaret. To że obrzucisz Komorowskiego jajkiem czy zaatakujesz go krzesłem czy zmasakrujesz tak że nie zostanie na nim sucha nitka to nic ci nie da – najpierw trzeba mieć poukładane w głowie, bo w stanie wojennym czy ogólnie za komuny ginęli już nie takie chojraki jak ty. Założenie hejterskiego profilu na facebooku obchodzi obecną władzę tyle co zeszłoroczny śnieg. To tyle z mojej strony na temat gimbopatriotyzmu i korwinizmu.

88
32

Komentarze do "Masakrowanie lewaków"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słusznie prawisz. Ja jeszcze zaobserwowałem, że im niżej w tzw. drabinie społecznej, tym wiec owego 'patriotyzmu’, 'masakrowania’ itp. Najwięcej do gadania mają wiecznie bezrobotni i tym podobne towarzystwo. De facto, na niczym się nie znają, są przegrywami w 100%, ale wożą się jakby byli solą tej ziemi. Chuj im w dupę.

  28

  4
  Odpowiedz
  1. Żeby było śmieszniej to najbardziej plują na komune najwięksi jej beneficjenci, tzn.wszelkie robole co to sie opierdzielali w robocie, jeździli na wczasy z FWP, mieli opieke zdrowotną darmową, jeździli do sanatoriów a co ukradli z zakładów pracy to inna bajka i teraz ci sami robole albo ich łyse potomstwo gotowe jest walczyć o kapitalizm i tyrać 12 godzin dziennie za miske ryżu. Polska to jedyny kraj gdzie klasa najniższa czyli robotnicza walczyła o kapitalizm. Zresztą gdyby żyli 400 lat temu to byli by parobkami u panów i plebanów a zapłate by dostali kijem po karku. Ale i tak uważają że rządy prawicy,kapitalizm to najlepszy ustrój. Co głupiemu po rozumie jak go nie ma.

   18

   4
   Odpowiedz
   1. Tylko kolego w Polszy nie ma kapitalizmu i nigdy nie było…a jest za to socjalizm jak i w całej EUropie. Gdyby nie te „pany i plebany” to dalej byś miał tylko ocet i musztardę na półkach sklepowych. To że siedzisz sobie teraz w ciepłym domciu, w papuciach, przy kompie na internecie i piszesz ten komentarz to nie Twoja zasługa, a przedsiębiorcy który dał Ci pracę i płacę czerwony parobku, sam ryzykując więcej od Ciebie.

    1

    1
    Odpowiedz
 3. Bez względu na obowiązujące prawa,normy,systemy polityczne,ustroje,to jedna rzecz się nigdy nie zmienia:”nasze ulice,nasze kamienice,łąki,jeziora lasy,fabryki,robole i wyrobnice.a co należy do polaków?tylko to co wysrają,choć żeby móc to wysrać,musieli kupić i żeżreć to co my wytworzyliśmy łapami niewolników”.

  4

  3
  Odpowiedz
 4. Leming się odezwał. Niech zgadnę wyborca Nowoczesnej i PO? Nie tylko gimbaza ma takie poglądy, ale w młodszym pokoleniu procentowo jest więcej takich ludzi. A wynika to z tego że został przełamany monopol medialny salonu, gdzie ton nadawały Wyborcza Michnika, TVN, główne stacje radiowe, dzienniki, tygodniki – wszystko było w tym samym klimacie. I tacy jak ty łykali ten chłam i zostali ukształtowani tak a nie inaczej. Rozwój internetu sprawił że do głosu mogła dojść prawica – tylko tam. Z czasem powstało kilka tygodników, stacji radiowych czy telewizyjnych, gdzie ludzie dziś mają alternatywę. W latach 90-tych i 2-tysięcznych tego nie było, a to co było napisane w tym śmieciu Wyborczej uchodziło za fakt, za standard, niezależnie jakie bzdury/ kłamstwa tam napisali. Dziś szmatławiec znaczy coraz mniej, ale przez te lata wyhodował masę uczniów i wywarł niebagatelny wpływ na rozwój absurdalnego lewicowo-liberalnego myślenia. Na podobnej zasadzie działały inne media. Dziś gdy monopol został przełamany i ludzie mają dostęp do różnych punktów widzenia, prawicowe myślenie bierze górę. Nota bene polecam książki i publicystykę Ziemkiewicza, to świetny autor.
  [prawicowiec]

  8

  27
  Odpowiedz
  1. Te, prawicowiec zasrany. Tyś koło prawicy nawet, ćwoku, nie stał. Nie ma w Polsce partii prawicowych, to wszystko albo faszyści albo populiści, a wiec generalnie lewactwo. Od jebanego PiS-u począwszy na tym niedorozwoju Korwinie skończywszy.

   I spierdalaj z tym bucem ziemkiewiczem (Fandomu zakałą). To już lepiej czytaj Kotońskiego.

   4

   9
   Odpowiedz
  2. Jeżeli ktoś chce wiedzieć, o czym jest ten tekst, to niech przeczyta powyższy komentarz – właśnie o tym. Ty po prostu nie rozumiesz, że są ludzie niepopierający twojego zdania, tudzież punktu widzenia. I taki człowiek nie musi być wyborcą Nowoczesnej ani widzem TVN-u. Fakt, że coś nie podziela twoich osobistych paranoi, nie oznacza, że jest to automatycznie wymierzone przeciwko tobie na zasadnie teoretyczno-spiskowego myślenia. Dotarło?!

   4

   4
   Odpowiedz
   1. jesteś typowym lewakiem, który płacze z tego powodu, że każdy widzi jego idiotyczne poglądy i go za nie tyra (jak to ma miejsce z poglądami idiotów). I bardzo dobrze, że was masakrują, skoro za autorytety wibieracie konfidentów i byłych SBków (no i alimenciarzy). Wole młodzież z fanatyzmem SA, niż buraków tęskniących za komuną i zmieniających rzeczywistość.

    1

    1
    Odpowiedz
  3. Ty wierzysz w to co jakis matoł wyssie z palca i wstawi na kwejka, a zarzucasz komuś ze jest zmanipulowany przez telewizje.

   2

   1
   Odpowiedz
 5. To ma być śmiesznie, mnie śmieszy sam tytuł „Masakruje (…)” albo te filmy jak ktoś kogoś zripostuje i pojawiają się okulary i papierosek. 🙂 Ty Korwina albo nie rozumiesz, bo nie czytałeś albo po prostu nie jesteś wystarczająco mądry.

  2

  15
  Odpowiedz
  1. „nie jesteś wystarczająco mądry” – rzeczywiście, żeby zrozumieć Kurwina to trzeba być „mądrym inaczej”.

   4

   2
   Odpowiedz
 6. Nie masz pojęcia o tym co się dzieje w Polsce i jakie siły działają na ten kraj i społeczeństwo.
  Tym swoim wywodem udowodniłeś jedynie brak wiedzy i swoje malkontenctwo względem świadomości o polityce.
  Ale w sumie nie winie Cię za to ponieważ jesteś (i Tobie podobni) efektem „prania społeczeństwa” i tzw. „Poprawności politycznej” która nastąpiła po 89′

  1

  0
  Odpowiedz