Matura to bzdura?

Drodzy chujowicze! „Ostatnio” na Youtubie pojawiła się seria odcinków programu pt. „Matura to bzdura”. Prowadzący ów program (jak sama nazwa wskazuje) uważa, że egzamin ten jest egzaminem zbędnym i nie powinien on decydować o naszej przyszłości… Otóż ja uważam zupełnie inaczej. Matura jest testem poniekąd na inteligencję i testem z wiedzy ogólnej, która ma za zadanie odsiać – delikatnie mówiąc – „słabsze ogniwa”. Co ciekawe, aby zdać maturę wcale nie trzeba zapierdalać z nauką jak wół! Ja w liceum z matmy i fizy miałem tróje, z polskiego i historii dwóje, a w międzyczasie chodziłem z ziomkami na wódkę! Chuj z tego, jak maturę zdałem i wcale nie tak chujowo! Jestem teraz na 2 roku na polibudzie wrocławskiej i wcale nie na chujowym kierunku. Ale do rzeczy… Jak oglądam ten program i ten Kuba jakiśtam pyta jakiegoś imbecyla kiedy zaczęła się II wojna światowa, a ów imbecyl nie ma pojęcia i podaje rok 1742 NO TO KURWA KREW MNIE ZALEWA! Toż to jest jebitnie czysta kurwa mać IGNORANCJA! I TAKIE CIOTY NIBY MAJĄ ZDAĆ MATURĘ??? NO BŁAGAM! Nie wymagam wiedzy typu: kiedy Król Chujew IV objął rządy w Chujestwie Wielkim, bo takie rzeczy się po prostu zapomina i nadają się tylko do „1 z 10”! Natomiast wymagam i wymaga każdy ogarnięty wiedzy na tematy właśnie tego pokroju! I to jest właśnie ta „OGÓLNA WIEDZA” – niezbędna do zdania matury! Matura była, jest i powinna być, bo odsiew takim pustym pałom się kategorycznie należy! Pozdrawiam maturzystów i śrut w dupę narzekadłom 🙂

47
52

Komentarze do "Matura to bzdura?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. ale matura wcale nie odsiewa…problem w tym, że zdają ją i na studia idą również tacy ludzie których pokazują na YT. Z drugiej strony ten program można między bajki włożyć. Uważasz, że gdy spotkają kogoś kto odpowie na wszystkie ich pytania, to wmontują go do filmu? gdyby to wszystko było nagrywane na setkę zacząłbym się bać. Jeszcze z trzeciej strony nie czuj się taki zajebisty bo naprawdę zdanie matury w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Matura testem na inteligencje?Hehe dobre.Cały ten program nauczania został chyba wymyślony przez jakiegoś idiotę,w szkołach uczą kompletnych absurdów,które najczęściej nie mają żadnego zastosowania w życiu codziennym.Podstawowe liczenie,ułamki,umiejętność pisania i czytania,podstawowe daty i zagadnienia z biologii-to powinno być uczone w klasach szkoły podstawowej.Reszta zbędna.Następnie powinno być wdrażane szkolenie pod określony kierunek.A więc,idziesz na mechanika?Uczysz się mechaniki tylko.Chcesz być informatykiem?Siedzisz przy kompach i uczysz się.A nie,tak jak jest teraz,uczeń będą nawet w technikum ma narzucany stek bzdur który musi opanować na pamięć,za to lekcji i praktyk z danego zawodu jest tyle co kot napłakał.I na co to komu?Potem mamy w Polsce takich pseudo „fachowców” co nic nie znają się na własnej robocie.Chyba tylko tylko Polska ma tak durny system oświaty.I wcale nie jesteśmy przez to namądrzejszym narodem-wręcz przeciwnie.Amen.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Autor:
  #1 wcale nie czuje się zajebisty, tylko mówię ludziom, którzy tak strasznie są przeciwko maturze, że wcale nie jest taka trudna i jak sam powiedziałeś „zdać ją w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego”. Więc nie wiem skąd ta cała spina z ich strony. Panie #2 gdyby każdy od początku miał się uczyć np. na mechanika, to już dzieciaki w klasach pierwszej podstawówki by zapierdalały w warsztatach (lekko wyolbrzymiam – wiem), a przecież jak wiadomo, gdy jest się młodym to tak na prawdę chuja się wie co chce się w przyszłości robić (no może nieliczni). I testem na inteligencję jest – a szczególnie jak zdajesz przedmiot ścisły. Możesz kuć na blachę wzory, chuje muje dzikie węże, na sprawdzianach zbierać piony, a w dzień matury pizda blada. Wtedy musisz kombinować.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Choćby czytając ten wulgarny, prostacki i pozbawiony kultury wpis, można dojść do wniosku, że matura, to bzdura. Ponieważ nawet taki neandertal jak ty, może zakuć, kiedy zaczęła się II wojna światowa i zdać maturę, ale nie ma to nic wspólnego z dojrzałością człowieka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pozdrowienia i medal dla autora wpisu za umiejętność wykrywania ironii.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. widzisz na tym polega problem. Ja nie zdałem w tym roku matmy (zdając jednocześnie np. rozszerzony angielski który nie powiem, był trudny w tym roku i zdałem na dużo więcej procent niż chciałem) a mimo to z tych jego pytań nawet z matmy odpowiadam na każde zadane przez niego pytanie niemal od razu. Ludzie zdają maturę bo uczą się głupot które w życiu im się w ogóle nie przydadzą a nie wiedzą często tak oczywistych rzeczy dlatego Kuba Jakiśtam sądzi że matura to bzdura z czym ja się też zgadzam. Jak ktoś chce iść na studia to powinien zdawać jakiś egzamin wewnętrzny na te studia żeby w ogóle było wiadomo czy ów absolwent liceum w ogóle się na dany kierunek nadaje, a przy okazji taki egzamin jest bardziej wiarygodny niż ta cała matura którą zdaje się w tej samej szkole do której się chodzi.

  0

  0
  Odpowiedz