Mąż szuja

Nienawidzę mojego męża. Jest głupim fałszywym d.pkiem. W d.pie ma mój komfort, moje samopoczucie czy naszej córki. Jest pieprzonym świrem. Oczekuje ode mnie usługiwania całej pieprzonej rodzinie. Mam się nad wszystkimi trząść i skakać tak jak k..wa on, a oni mogą stroić fochy całe swoje pieprzone życie i nami pomiatać i nas komentować. Jak nie jestem dość miła do rodzinki, sąsiadów to się nade mną wytrzasa i drze mordę po chamsku. Ja go k…wa nienawidzę. Mam nadzieję, że obudzę się i ten pieprzony zafajdany tyran zniknie z mojego życia i już go więcej nie zobaczę.

6
7

Komentarze do "Mąż szuja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Przegumować całą Polskę od morza do Tatr.Lać zimnym końcem.

  4

  0
  Odpowiedz
 3. zastrzel gnoja.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. Tak, na pewno zniknie, bo o tym marzysz. Będziesz żyła nadzieją może miesiąc, a może 30 lat. Bierz dupę w troki i zapierdalaj do sądu z pozwem o rozwód! Chcesz mieć przejebane to Twoja sprawa, ale może córka chciałaby żyć inaczej? Nie, kurwa. Najlepiej wyżalić się na chujni i dalej nic nie robić. A potem za kilkanaście lat narzekanie, że facet zmarnował życie tobie i córce. 21 wiek, dostęp do sądów dla wszystkich, niebieskie karty, a tylu ludzi daje sobą pomiatać, bo ciężko iść do sądu, bo to kosztuje. Tak, lepiej nic z tym nie robić, a córka niech chodzi całe życie do psychologa, który weźmie trzy stówy za godzinę i powie, że „jej problemy mogą wynikać z trudnego dzieciństwa”. Zapamiętaj, że tylko siła i zdecydowanie powstrzyma chama przed chamstwem. Piszę to jako facet, ale z kobietami w tej kwestii jest podobnie. Możesz też liczyć na cud i poprawę zachowania męża. Masz na to jakieś 0,5% szans. Śmiało! Później będziesz się dziwić, że córkę będzie ciągnęło do patusów, bo „tatuś nie był taki zły”. To będzie również twoja wina.

  5

  1
  Odpowiedz
  1. Nadzieja – jak dla mnie to synonim lenistwa.
   Łatwiej ludziom mówić „mam nadzieję” i nic nie zrobić z problemami, niż zacząć problemy rozwiązywać!

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Nie pisz 0,5%, bo ludzie pomyślą, że to 50%, czyli 1:2.
   Ludzie to idioci, a tym bardziej pod takim postem!

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Niestety, to też prawda.

    0

    0
    Odpowiedz
 5. wal konia
  poskramiaj ogiera
  wachluj faraona
  dzierż włócznię
  czołgaj araba
  chlastaj turboptysia
  ciosaj mnicha shaolin
  strugaj rysia
  brechtaj serdla
  lekceważ Jakuba
  prostuj pistolecik
  opróżniaj bak
  skurwiaj patałacha
  dobruchaj kata
  poleruj berło
  pałuj kibola
  faszeruj gąsiora
  tyrkaj misia rysia
  holuj grata
  powalaj potwora
  uspokajaj zioma
  nasmerfiaj gargamela
  tucz ephraima
  odchudzaj grubego
  oskalpowuj czerwonoskórego
  jeb pytę
  stukaj faję
  frezuj trzonek
  creeduj assasina
  driftuj nokię
  kręć zasilacz
  męcz tatara
  hebluj belę

  4

  1
  Odpowiedz
 6. Trzy stówy w łapy, CV w zęby i pod bramę ŁWF gdzie prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz jebał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił do głównego zbiornika i przekonywał klientów że to aromatyczna wanilia.

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Ty tępa locho, szarp dzyndzel! Po chuja popuściłaś mu szpary, mało to wolnych prawiczków?

  3

  1
  Odpowiedz
 8. Gdybyś miała zespół feminizujących jąder, to byłabyś bezpłodna z powodu braku macicy i ślepej pochwy i nie miałabyś takich problemów.

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Masz wygoloną?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Teraz to „nienawidzę męża” „tyran” ale i tak z nim zostaniesz bo jak cię bierze po same jaja to piszczysz z radości. Dopóki będzie cię dobrze ruchał to zgodzisz się na wszystko, nawet w obroży będziesz chodzić jak pies.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. To po chuj za niego wychodziłaś? Ktoś ci kurwa kazał? Co, pewnie jakiś łobuz, imprezowicz, alkoholik? Imponowało ci to jak go poznałaś, to teraz kurwa masz. A pewnie z porządnych chłopaków, mądrych, niepijących to się razem wyśmiewaliście, co? W ogóle nie jest mi ciebie żal, masz za swoje.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. widziały gały co brały

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Tępa szmato, morda w kubeł i do kuchni, a wieczorem nadstawiaj dupe i rób pałke i nie narzekaj, taka twoja funkcja.

  1

  5
  Odpowiedz