Medialne pieprzenie

Chujnia jest klasyczna, czyli materialna. Rano oglądam sobie jeden ze znanych kanałów informacyjnych i jest reportarzyk w którym pani redaktor z naganą w głosie stwierdza: po polskich drogach jeździ złom, średnia wieku samochodu na polskich drogach to 15 lat. Za chwilę mordka jakiegoś policjanta który grzmi: Polacy nie inwestują w swoje bezpieczeństwo! Wiek samochodów jest jedną z przyczyn śmiertelności na polskich drogach! No kurwa! Co oni myślą że Polacy jeżdża starymi autami bo kurwa lubią czy co? Sam mam 16 letnią furę bo mnie na inną po prostu nie stać, ale tak tak, mam pewnie zaciągnąć kredyt na 10 lat i kupić 3-letnie. Oglądam dalej a tu inna redaktorzyna: w Polsce na ogólną liczbę 7 milionów lokali mieszkalnych 4 miliony stanowią lokale w prlowskim budownictwie wielkopłytowym. I potem znowu jakiś ekspert ubolewa, że na zachodzie takie bloki się wyburza a w Polsce to niemożliwe przez kolejne kilka dekad bo połowa ludności miast mieszka dalej w blokach oraz że – uwaga, uwaga – nie dotarła do Polski jeszcze moda na mieszkanie w większym standardzie! Czy oni w tej Wawie całkowicie ocipieli!? Czy to tylko jakaś chora propaganda sukcesu? Średnia krajowa to 3700 co na rękę daje jakieś 2700. Co to jest Panie i Panowie? Wielki chuj! To jest trochę ponad 600 ojro. Pomijam fakt że dla 50% społeczeństwa zarobić choć 2000 jest nieosiągalne, tyrają za najniższe albo jakieś 1500-1800 złotych. Kominy płacowe i jakieś 15% dobrze zarabiającego społeczeństwa znacznie zawyża tą pseudo-średnią krajową. A w mediach o Polakach się mówi ciągle jakbyśmy zarabiali na poziomie Anglików, Niemców czy Francuzów, tylko że Polak taki nierozgarnięty i jeździ starą furą bo nie inwestuje w swoje bezpieczeństwo i mieszka w betonowym klocu bo jeszcze do niego moda z zachodu nie dotarła. Wkurwia mnie to pierdolenie, chujnia i śrut!

135
54

Komentarze do "Medialne pieprzenie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nalał bym ci piwo az by sie wylewało i razem z toba wypił bo nic dodac nic ując mam 30 lat i tez to widze 2000tys i ani wiecej mieszkanie małe z płyty ale własne bo po babci inaczej nie kupiłbym bo za co!!!! ..dokładnie tak jak gadasz jest pierdol…Wiadomo ze za granica hjest przelicznik 1;1 pieniądza ale mimo to za 1000ojro wiecej kupie tam niz u nas w polandiiiiiii za nasze 1000zł

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W TV to tylko propaganda, średnia krajowa 3600? haha koń by się uśmiał niech podadzą medianę która wyjdzie z 1500 netto;)(prezesi i prywaciarze skutecznie płace zawyżają) Bezrobocie 13% haha chyba ponad 20, jeśli wziąć pod uwagę również niezarejestrowanych w PUPie, Studia sukcesem, jakie kierunki? haha dzisiaj uczelnie produkują bezrobotnych, a 5 lat to na pseudo polskim rynku pracy to kupa czasu by się trend się zmienił. Polska=brak przemysłu, brak pracy, niskie płace, ceny zachodnie, bieda itd. Ten kraj stacza się z dnia na dzień. Za rok niektórzy przewidują bezrobocie na poziomie 30%, dług ponad 1 bilion zł, masowe wyjazdy młodych za pracą. Polska to kraj stracony, biedny i bez perspektyw, a w Telewizji istna propaganda na miarę tych nierobów i złodziei z wiejskiej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to też by cię wkurwiały te stare rzęchy na drogach, kloce z wielkiej płyty i obdartusy. Powinni to całe gówno skumulować i ogrodzić w jakimś fabrycznym parku – w Katowicach, czy chuj wie gdzie. Tak, żeby ten cały smród, syf, brzydota i bieda kisiła się we własnym sosie, łaziła od razu bezpośrednio do roboty do fabryk, a nie skażała bardziej wyrafinowane społeczeństwo. Można by jakoś tym zdalnie zarządzać tak, żeby normalni ludzie nie musieli wjeżdzać do tego getta. Przy bramie do getta byłby również odbiór produktów wytworzonych przez te fabryki.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. facet przybij piątkę! ja, jak słyszałem o tych jebanych wytycznych eurokołchozu na temat przeglądów aut, to myślałem że mnie jasny szlag trafi!!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Media w Polsce (może w innych krajach także, ale skoncentrujmy się póki co na naszym pierdolniku) w ogóle żyją chyba w jakimś totalnym oderwaniu od rzeczywistości; im się wydaje, że Polska to może nie jest idealny kraj, ale mogło być gorzej oraz że Polakom może nie żyje się super bogato, ale ogólnie na życie im wystarcza i nie mają powodów do narzekania, a jak narzekają, to są zwykłymi malkontentami i nie widzą, jak nasz kraj zapieprza ku dobrobytowi na europejskim poziomie, podczas gdy tak naprawdę znaczna część Polaków (o ile nie większość) zastanawia się, jaki rachunek zapłacić w tym miesiącu, bo na zapłacenie wszystkich nie starcza. Dlatego też, znalazłszy jakąkolwiek aferę, owe media wałkują ją przez następne pół roku aż do zrzygania z fałszywym altruizmem i świętym oburzeniem (pozdrawiam pana Ryszarda „To Niewyobrażalny Skandal!” Cebulę). Przed chwilą w programie pewnej znanej stacji z ust fałszywie uśmiechniętego prowadzącego padło stwierdzenie, że „wszyscy jesteśmy już chyba trochę zmęczeni tymi wyborami w Ameryce” – a kto ciągle o nich napieprza, kto ciągle o nich gada jakby miały jakiekolwiek, najmniejsze choćby znaczenie dla Polski i Polaków, jeżeli nie ta stacja właśnie, wespół z innymi jej podobnymi?
  Ale cóż – jak się dorwało ciepłe posadki w czarnej dziurze po komunie i zarabia się tyle co jakiś Durczok czy Gugała, to łatwo potem wypominać Polakom, że jeżdżą starymi autami czy mieszkają w blokach. Najlepiej po prostu telewizji nie oglądać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @2 polewam Ci za wspomnienie o medianie i bezrobociu o wiele wyższym niż oficjalne. Natomiast nakłaniam Was do refleksji – czy to zawsze prywaciarze są tak skąpi i źli i nie chcą podwyższać zarobków, czy może przeszkadza im w tym wiele czynników min. spierdolony ZUS + podatek dochodowy, które łącznie zapierdalają Wam lwią część wypłaty?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No ba! Ja widzę tych dziennikarzyków z pensją po 20-30 tysi miesięcznie (albo i więcej jak Durczok czy Lis) i słucham ich pieprzenia to mi się rzygać chce. Przeważnie przełączam. Ja też mieszkam w płycie i chuj na nic innego mnie nie stać. Nie będę się wpierdalał w kredyt na 400 tyś żeby kupić mieszkanie w nowym czy budować domek (u mnie w mieście przyzwoita działka to na dzieńdobry 100 tysi a wiocha odpada). Mam 10 letnie auto bo też mnie na inne nie stać. Zarabiam trochę ponad 2 koła i kurwa wiecie co? W tym pojebanym kraju wielu twierdzi że zarabiam zajebiście i w ogóle mam wypas w chuj bo w płycie 3 pokoje i 10 letnia Astra. Żałosne.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @ zgadzam się z panem Mietkiem z Mesia:)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jak mawiał pewien poeta: na pochybel skurwysynom.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Do Pana ad – 3 ty głupi huju . Amen

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mesiu przyjął murzyńskiego zaganiacza i chociaż się chłopina starał dupsko boli…

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @ 10
  kuflem o kufel i w dół przełykiem, pzdr

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @6 zawsze nie zawsze,pracowałem w dwóch firmach i szef zarabiał grube miliony na czysto w skali roku,a wypłaty to były 10netto za godzinę.Sam sobie resztę opowiedz….

  0

  0
  Odpowiedz