Mega skurwysyństwo

Witajcie Chujowicze! Nie lubię udzielać się w internecie, ale już nie mogę znieść tego skurwysyństwa w okół mnie, gdzie każdy ma każdego w dupe, więc wyżalam się w Wasze monitory na stronie, którą znalazłem zupełnie przez przypadek siedząc w pracy. Nie chodzi o politykę, kościół katolicki, homofobie czy mamę Madzi. Zawsze w pracy, gdzieś tam w przerwach przeglądam jakieś artykuły w internecie i dzisiaj natrafiłem na informacje o jakichś dwóch gnojkach, którzy w alkoholowym upoju zniszczyli życie dwóm osobom (gdzieś w okolicach Kłowady i Santocka – nie mam zielonego pojęcia gdzie to jest). Pewnie większość z Was o tym czytała, ale dla reszty przytoczę w skrócie: Młoda para (nie mylić z małżeństwem) spędzała sobie nockę nad jeziorem ciesząc się zapewne swoim towarzystwem, gdzie nagle wparowało dwóch jebniętych, nachlanych nastolatków. Faceta sprali, dziewczynę wywieźli i zgwałcili. Jeden z nich siedzi w areszcie, a drugi, który się niby przyglądął temu gwałtowi, bo w pobiciu na pewno brał udział – wykpił się jakąś śmieszną kaucją 2 tys. I to jest największe skurwysyństwo. Takich powinno się kastrować, wsadzać do najgorszej ciupy, żeby sami mieli szczęście być na miejscu ofiar gwałtów. Szlag mnie trafia słysząc o czymś takim.

165
83

Komentarze do "Mega skurwysyństwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Noż kurrwa,polskie patusy,takim to chuja ucinać.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Wywieźć takich do lasu i spałować na śmierć. To najgorsze śmieci społeczeństwa. Niedawno pisałem tu o dresach, to właśnie taki typ (pod)ludzi. Tacy nie zasługują na życie. Jak są tacy agresywni i mają tyle siły to na arenę skurwysynów, niech walczą na śmierć. Zawsze jak słyszę o czymś takim to wkurwiam się niesamowicie. Kuuuuurwa! Gazowałbym takich!

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Takich skurwysynów powinno się wieszać. Publicznie na latarniach- tak dla przestrogi. Strach i Śmierć jest jedynym wyjściem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Też czytałem i cholera mnie trzęsie do tej pory na samą myśl. Kurwa, jakby to była moja, to wypatroszyłbym gnoi żywcem… i nie ważne ile czasu by mi zajęło dorwanie ich. Pogrzebałem w sieci. Poczytajcie sobie forum gazety lubuskiej, tam znajdziecie cały wątek na ten temat i prawdopodobne namiary na tych skurwysynów. I przynajmniej jeden z nich (afro17, portal z fotkami ;)) wygląda na prawdziwy, bo na jego kontach na FB i NK cisza jak makiem. Żadnych zdjęć, informacji, znajomych itp. Do tego zgadza się imię i inicjały nazwiska: Marcin Sz. (to ten, który prowadził i którego zdaje się wypuścili) oraz wiek i miejscowość. 100% pewności niestety nie mam, ale złożę się, że miejscowi (niestety, mieszkam kilkaset km od Gorzowa) wiedzą kto to, więc mam prośbę. Dokopcie skurwielom, gdzieś w ciemnym zaułku, skoro sądy nie chcą porządku zrobić. Za tę dziewczynę i w obronie własnych, żeby ich taki los nie spotkał.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Chłopak nie zwiększył masy i tu cały problem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jebane patole i 60-kilowe suchary powinno sie im wszystkim wpierdolić tym zajebanym dresiarzom i innego tego typu syfem POlska to gówno nie kraj tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Na mnie też to wywarło wrażenie. Równie dobrze trafić się to mogło mi i którejś z dziewczyn. Gdy miałem 16cie lat i jeździłem do jednej takiej to co mógłbym zrobić przeciw dwum??? No właśnie. Popieram Was chłopaki, takich powinno się zajebać na śmierć. Dosłownie. To nie jest że ktoś coś ukradnie, albo komuś przyłoży. To najgorsze skurwysyństwo. Myślałem co sam bym z nimi zrobił, zatłukł własnymi rękami, czy może najpierw wykastrował w imadle czy maczetą? Gdybym miał miotacz ognia, mógłbym poddać ich procesowi utleniania, sprawdzić z ilu procent węgla takie ludzie gówno się składa. Albo analizować trajektorię lotu pocisku 7.62 przeciwpancernego, stabilizowanego brzechwowo z AK47 i kąt alfa odpadających odłamków kostno skórnych. Tak! Dam mi ich! Poćwiczył bym ich cały dzień, na rozgrzewkę wybatorzyć, później wsadzić wąż z wodą w odbyt i lać, aż wyżygają krtań. Później w.w ćwiczenia. No ale wystarczy, rozmarzyłem się. Powiedzcie mi lepiej co czują poszkodowani, rodzina i przyjaciele na wieść, że jeden ze sprawców wyszedł? Ale może to i dobrze, bo ktoś go wyrwie z domu i na oczach starych zajebie za tego skatowanego chłopaka i zgwałconą dziewczynę?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Facebook: „Gwałt w Gorzowie”. Skoro sądy są do dupy, to trzeba się samemu organizować.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ad.5
  Eto to ty czarnuchu?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Bo patologie mamy nie tylko wśród podludzi takich jak tych dwóch. Patologia siedzi też między politykami czy prokuratura. Dlatego jeden za udział w gwałcie wychodzi na wolność wpłacając 2 koła a inny upośledzony co rowery sąsiadom kradnie na wsi idzie do puchy na kilka lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Po przeczytaniu tego forum gazety lubuskiej nasuwają mi się smutne. Osobnicy, których tam wskazano jako sprawców to nieciekawi ale dosyć typowi przedstawiciele młodzieży – gangsta i siano zamiast mózgu. Ale większa część komentujących nie odstaje od nich poziomem orientacji w rzeczywistości. Milion przechwałek o tym jak to by się sprawcom nie napierdoliło własnoręcznie w pięć sekund, jak to będą się schylać po mydło w ciupie. Teksty typu – biedna, biedna dziewczyna, ale czy ktoś ma linka do jej zdjęcia, fejsbuka i nk. Inny koleś roi sobie , że w Rosji to by ich zaraz na gorącym uczynku odstrzelili ze snajperskiego karabinu z 500 metrów, no bo wiadomo, Rosja to taki fajny kraj gdzie się nikt z nikim nie patyczkuje – nie to co u nas. Słowem typowa żenada, święte oburzenie i za dużo amerykańskich filmów. Prawda jest taka , że idioci pójdą sobie na parę lat do więzienia, gdzie nikt im nic szczególnego nie zrobi (bo w zakładzie karnym typu zamkniętego siedzą PODOBNI ludzie za podobne przestępstwa z użyciem, przemocy, czyli sami swoi). A tak zwani wychowawcy nie będą mieli czasu ani środków, a może chęci, żeby oddziaływać na tych młodych i głupich ludzi i pokazać im , że można się zachowywać inaczej. Po tych paru latach wyjdą i w zupełnie losowy sposób potoczy się ich dalsze życie – albo zgodnie z polską normą, albo jako tzw ludzie ulicy, może i byli gwałciciele, ale za to groźni kozacy, co to mogą wpierdolić i puszki się nie boją. Słowem – szacun. A my, jako społeczeństwo, będziemy dokładnie w tym samym miejscu, tylko parę lat starsi, ale wcale nie mądrzejsi, lepsi czy bardziej cywilizowani. I to też jest niezła chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ad 5. jestes zwyklym chujem. na chuj ci masa? jestes kuloodporny?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Polskie patusy opierdalają się w robocie i zamiast pracować, przeglądają net.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Ale jakim trzeba być zwyrolem, żeby coś takiego….?! Dołączam się do prośby – dokopać skurwielom! Niech pamiętają

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zgadzam się z Tobą i z tym co tutaj piszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Do 5 No ja już nie mogę z tą MASĄ kurwa XD

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Na tablica.pl w Gorzowie jest wystawiona gówniana Honda za 3999. Obok macie nr kontaktowy. To Marcin Sz. Zapraszam do zakupów.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Wczas… Masz 100% racji koleś :/

  0

  0
  Odpowiedz
 20. ty z pod 5 jesteś pojebem. Facet napisa ł prawdziwą chujnię chujni, aty kurwa wyjerzdzasz z tym swoim już nudnym tekstem o masie. Tych 2 kutafonów bym pod sciana postawiła i rozpierdoliła kałasznikowem. Bez kitu. Jacy rodzice takie dzieci. Rozmawiajmy ze swoimi i nie dajmy sie manipulować. A co do prawa w Polsce to jest jakiś żart. Mam nadzieję, że sumienie za jakis czas ruchy tych chujów i pierdolna se włeb.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Szukam tego i nie mogę znaleźć, ale znajdę, bo aż się trzęsę na samą myśl. Nie ze strachu, chociaż i może powinienem, ale z uwagi na to, jak wygląda prawo w tym zaszczanym kraju. Zgadzam się z komentarzem nr 4. Sam naprałbym po czasie i jednemu, i drugiemu. Mało tego, oboje piszczeliby do końca życia. Jak ktoś ma namiary konkretne na tych skurwysynów, proszę upubliczniać. Chory kurwa kraj, że wychowuje w ten sposób, a jeszcze bardziej, że nie potrafi odpowiednio prawnie usankcjonować zbrodni.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. W normalnym kraju to by ich połamali w pizdu. A za gwałt kastracja i cewnik przy dupie do końca życia. GWARANTUJĘ spadek ilości gwałtów o 80%.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Mój kraj. Taki piękny.

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Tylko kurwa samosąd !

  0

  0
  Odpowiedz
 25. w pierdlu im utną co trzeba.

  0

  0
  Odpowiedz