Menele

Taka sytuacja:
pracuję na sklepie na ochronie (samo to już chujowe). Pod sklepem przesiadują menele i bumy różne, co starają się wyciągnąć od ludzi parę groszy na denaturat. Wczoraj jeden menel pobił drugiego, ten pobity leżał zakrwawiony pod sklepem. To ja wyszedłem, patrzę co z nim (kurwa jak śmierdział, ale w końcu też człowiek, nie można zostawić tak), pochylam się i pytam się go – ” ej człowieku może wezwę karetkę ?”. W tym momencie menel dźgnął mnie w nogę jakimś pilnikiem! Dziura w nodze, pełno krwi i ja musiałem na pogotowie jechać. Menel uciekł.

100
4

Komentarze do "Menele"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Cholera, jaka patologia…

  11

  0
  Odpowiedz
 3. Cóż, żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Będziesz miał nauczkę.
  Chujowe, wiem. Ale takie życie.

  17

  2
  Odpowiedz
  1. co prowadzi tylko do tego że nie ma dobra i zła (choć to oczywiście wiadomo bo moralność jest przypisana do nas ludzików…i kilku psów). jest tylko akcja-reakcja a wszechświat nie rozróżni miłości bo bliźniego 😉

   1

   2
   Odpowiedz
 4. Kurdee… Następnym razem nie dotykaj takiego podobnego gówna, baby też nie broń, bo jeden babę obronił to ta jeszcze miała pretensję… ludzie nie chcą pomocy, im jeszcze w ryja trza jebnąć z nogi i tyle

  25

  1
  Odpowiedz
 5. Daj chłopie sobie spokój. Siedź w kanciapie i pierdol wszystko. W razie zadymy dzwoń na gliny i pogotowie. Ile zarabiasz? 4 zeta na godzine? Dobrze że ciebie nie dźgnął jakim zaHIVioną igłą.

  23

  0
  Odpowiedz
 6. Od dzisiaj nie będziesz się nachylał nad leżącym żulem. A potem jakiś Betlejewski robi telewizyjną prowokację… „ojeju, ojeju, jaka znieczulica w narodzie”.
  Może być też tak… Jedziesz sobie spokojnie drogą powiatową, wracasz do domu z jakiejś pipidówy. Zatrzymujesz samochód na poboczu, bo już z daleka widzisz że w rowie leży jakiś gość. Wysiadasz, podchodzisz, obok gościa leży rower. Nachylasz się nad delikwentem, kładziesz mu palec na szyję, czujesz puls. Gość oddycha – odrzucający smród alkoholu też czujesz. Po kilku chwilach wracasz do samochodu, wsiadasz, odjeżdżasz. Przez ten czas minęło was kilka samochodów i jeszcze tego samego wieczora do drzwi stuka dwóch panów w mundurach – okazuje się, że jesteś sprawcą wypadku z udziałem rowerzysty.
  Z dziury w nodze może zrobić się dziura w życiorysie.

  21

  1
  Odpowiedz
 7. Zbadaj się lepiej na choroby przenoszone przez krew, śline typu hiv, zapalenie wątroby itd cholera wie co on jeszcze robił tym pilnikiem i kogo dźgał

  8

  1
  Odpowiedz
 8. Oż kurde patałachu, jakbyś zarabiał 80 tysi euro netto miesięcznie i jeździł Lamborghini Aventador tak jak Ja, to po primo nie pracowałbyś w ochronie, bo to w ogóle robota dla najgorszych zjebów, którzy nawet na taśmę się nie dostali, a secundo w ogóle nie spotykał byś na swojej drodze tego rodzaju mętów społecznych. Jego Ekscelencja nie napisze ci publicznie, co zrobiłby z takim menelem, gdyby taki stanął na drodze Jego. A tak, skoro jesteś patałachem, wsiadaj w lanosa i jedź na tyrę w ochronie. I zaszczep się na tężca, albo kup wódę z biedry i idź odkazić się na kleszczowisko.

  8

  13
  Odpowiedz
  1. To w końcu 18K PLN netto, czy 80K€? Ustalmy jedną wersję dla wszystkich Mesiów, bo inaczej ten rozziew powoduje niewiarę patałachów w istnienie Pana naszego i implikuje podejrzenia o podszywanie się. Czyż usta należące do głowy spoczywającej każdego popołudnia na zagłówku luksusowego Mercedesa, naturalnie o ile Pan nasz raczy danego dnia nie pracować zdalnie, po łączu premium, światłowodowy pipeline wprost do Zakładu, byłyby skłonne do produkcji takiej iluzji? Gdzie leży prawda? Czy pasibrzuch Byczywąs rzęsiście obsypał swego protegowanego €urakami i zapewnił mu byt na poziomie powyżej dotychczasowej pensji byle managera IT z zachodniej Europy? (Wiem, niewyobrażalne, szczególnie, że ceny podobne, wacha za euraka). Aby zachować dystans, a zarazem pewną łączność, 18 tysi złotych w przeliczeniu, to nie jest jakiś Olimp np. w Niemczech. Operatywna, wykształcona osoba ma to na start, bez koneksji, więc chyba należy podbić stawkę na jednolite i zaporowe 80 tysi euro, prawda Mesiu? Tym bardziej, że Mercedesy żre korozja…

   8

   1
   Odpowiedz
   1. Ty zostań mesiem, bo piszesz lepiej

    3

    2
    Odpowiedz
   2. Milcz patałachu przebrzydły, który nie rozróżnia Jego Ekscelencji Wiecznego Prezesa Byczywąsa od dyrektora zarządzającego ŁWF, czyli Mesia. Złóż CV i 6 stów wpisowego (tak patałachu, dla ciebie 6 stów), a się przekonasz kto jest kim w ŁWF. Tak cię przećwiczę nahajką patałachu, że wyznanie wiary robola ŁWF deklamował będziesz ze snu o każdej porze wyrwany. A co do zarobków, nie może podwładny zarabiać tyle co Prezes, 80 tysi euro jest dla Jego Ekscelencji zarezerwowane. Zarobki Mesia to nie twoja sprawa patałachu bezczelny, niech On sam napisze ile naprawdę wyciąga. A teraz leżysz z pyskiem przy ziemi do wieczora, bo jak nie to Muminki dostarczą cię przed oblicze Jego Ekscelencji, a wtedy dopiero zobaczysz, co potrafi nahajka Byczywąsa. A konserwy z dzisiejszej linii będą miały więcej procent mięsa… /Byczywąs

    9

    0
    Odpowiedz
    1. „Tak cię przećwiczę nahajką patałachu, że wyznanie wiary robola ŁWF deklamował będziesz ze snu o każdej porze wyrwany.”

     Przypomnijmy:

     „Wierzę w Pana Mesia jedynego, Pana i władcę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. I w Byczywąsa, zwierzchnika jego, który z Panem moim, Mesiem, wspólnie odbiera cześć i chwałę od roboli, wyrobnic i sympatyków. Który mówi przez Pana mego, Mesia, i przez którego wszystko się stało. On to, dla nas, roboli, otworzył Łódzki Wydział Fabryczny i stał się kapitalistą. Wierzę w wielki Łódzki Wydział Fabryczny, ostoję kapitalizmu Cebulandii. Uznaję 800 zeta miesięcznie (minus podatek i koszty) i oczekuję ofiarnego tyrania mego na taśmie aż do zejścia mojego. Amen.”

     10

     0
     Odpowiedz
   3. ten awentador to debil. ani to ciekawe ani zabawne… nie czytam już tego gowna

    3

    3
    Odpowiedz
 9. Wytłumaczę Ci coś na całe życie. Nie pomaga się menelom, żulom i innym tego pokroju. Wóda zniszczył już tyle istnień, rodzin i będzie niszczyć. Izolować się od takich ludzi, nie pomagać, bo nie warto, jak sam się przekonałeś na własnej skórze. Ci co tego nie zrozumieją, to i na nich przyjdzie lekcja życiowa i ich nauczy, że takich ludzie się omija. Pozdr

  13

  2
  Odpowiedz
 10. Pewnie myślał, że to ten atakujący do niego sapie i ciebie z nim pomylił.

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Tak na pewno było.

   1

   0
   Odpowiedz
 11. Dla pewnych istot każdy gatunek który nie jest z ich rodu jest tak samo równy,i tak samo pogardzany i traktowany jak coś gorszego,prymitywniejszego,więc dla nich menel i robol z taśmy równa się praktycznie to samo,przestępca i uczciwy obywatel również,dlatego tak zewsząd słychać w „polskich” mediach głosy o znieczulicy społecznej,gloryfikowaniu patologi i jej pochwale,zatrzymaniach przez psów pawłowa niewinnych istot które tylko się broniły przed agresją patologi,i stawianiu ich na ławie oskarżonych.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Nie wpierdalaj sie miedzy wódke a zakąske!

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Wykaż się inteligencją. Nie karm trolli. Proszę.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. Ponoć twoja mama smaruje ciało jabolem a menele ją zlizują 😉

  0

  4
  Odpowiedz
 14. Tata nie pozwala ci dosiadać Garulfa, bo jest za duży.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Dzięki, że to napisałeś. Przynajmniej w przyszłości 10 razy się zastanowię zanim pomogę jakiemuś menelowi.

  7

  1
  Odpowiedz
 16. Może jestem znieczulona, ale rozśmieszyło mnie to

  5

  1
  Odpowiedz
 17. Wszystko przez twoje podejście, „bo to człowiek”.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. To nie człowiek, to menel

   2

   0
   Odpowiedz
 18. Wniosek – menel nie człowiek 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Menel to człowiek tylko zmenielały, ma wyprany mózg przez wódę. To przestroga dla tych wszystkich sączących codziennie piwko, pijacych w każdy weekend do zrzygania albo dla tego co to raz w miesiącu po wypłacie kupuje sobie ,,łiskacza”. Pisał tu taki jeden. Wasza przyszłość to menelstwo. To bardzo cienka granica i nawet nie spostrzeżecie kiedy ją przekroczycie. I dźgniecie pilnikiem człowieka w pijanym widzie. A reszta powie: menel to nie człowiek. I oto staniecie się ,,nieczłowiekem”. Tak, ku…wa! Spójrz na siebie i odpowiedz uczciwie na pytanie: ile w tygodniu wypijam alkoholu ? Ile? Witamy w menelowni z pilnikiem w tle. Chujnia do sześcianu.

  5

  1
  Odpowiedz
 20. To powiadasz że „na sklepie ” pracujesz…hehe…

  0

  0
  Odpowiedz