Miastowi nudyści

Jebani nudyści w mieście:
Kurła jeśli chcecie się obnażać, bo wam gorąco, to wypad nad morze, albo wypad na jakąś wiochę z oborami. A nie w mieście, a nie w miasto-wsi, się obnażać a potem wychodzić na balkony albo iść do śmietnika.
Pies was jebał cwele!

7
3

Komentarze do "Miastowi nudyści"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  2

  1
  Odpowiedz
 3. Nie bardzo rozumiem, ktoś u Pana w bloku np. wychodzi wyrzucić śmieci, a w międzyczasie robi rock’n’roll swoją knagą rytm „Fly me to the moon” Pana Franka Sinatry tj. obraca nią dookoła w kierunku przeciwnym do wskazówek zegara czy po prostu tak jak mnie wkurwia ktoś bujający się z wielkim bandziochem bez koszulki w centrum miasta lub dziewczyny z nadwagą 30 kilogramów w leginsach podkreślających każdego ścięgno na jej nadmiarowej pipusze?

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Brzydzę się nawet opisywać tych zjebów.

   3

   0
   Odpowiedz
 4. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Trzy stówy w łapy, CV w zęby i pod bramę ŁWF gdzie prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz jebał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił do głównego zbiornika i przekonywał klientów że to aromatyczna wanilia.

  0

  2
  Odpowiedz