Mięczaki narzekające na zimę

Przypuszczalnie będę jedyną taką osobą w naszym rozmiłowanym w narzekaniu kraju, ale mam już naprawdę powyżej uszu tego całego narzekania na zimę, głupich żartów o tym, jaką to piękną zimę mamy tej wiosny i tak dalej. Ludzie, z waty jesteście czy jak? Wolelibyście lato +50 w cieniu, kiedy człowiek spływa potem, całe ubranie się klei, wszędzie pełno robaków, a będące dla wielu jedyną formą transportu tramwaje i autobusy zamieniają się w ohydne i niemożliwe do zniesienia połączenie puszki sardynek z sauną?

46
61

Komentarze do "Mięczaki narzekające na zimę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. No, w końcu ktoś normalny. Mnie wkurwiają teksty typu ‚jak będę w lecie marudził, że gorąco to mi jebnij.’ Ale właśnie w kraju narzekaniem płynącym w każdą pore roku będą biadolić. Nawet na wiosnę, bo śpik leci z nosa. Chuj, że z chusteczkami jakoś da się maszerować, jakby co też jestem alergikiem. Wolę mieć wszystkie cztery pory roku (w tym zimę po kwiecień jeśli się tak stanie) niż żyć na równiku, gdzie się ledwo dycha przez calusieńki rok lub na biegunie, gdzie trzeba kombinować grube i ciężkie jak beton futro..na cały rok.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Wolę wiosnę/lato niż pojebaną zimę. I co? Na rowerze lepiej jeździ się gdy nie ma pierdolonego zasyfionego śniegu.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. tak, wolę „lato +50 w cieniu, kiedy człowiek spływa potem, całe ubranie się klei, wszędzie pełno robaków, a będące dla wielu jedyną formą transportu tramwaje i autobusy zamieniają się w ohydne i niemożliwe do zniesienia połączenie puszki sardynek z sauną”. Pozdrawiam 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 5. 50stopni,kiedy to było….

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Cos cienko jest skoro dziewczyne masz rok i jeszcze nic nie było. Rozumiem powazny zwiazek, panna chce to zrobic po slubie – spoko. Ale jak ona Ci jebie takie teksty to chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A ja się kurwa cieszę bo śmigam na biegówkach. Po za tym w marcu jak w garcu, kwiecień plecień co przeplata troche zimy trochę lata. To jest NORMALNA pogoda dla naszego klimatu. To że ostatnie lata było cieplej jest odchyłką od normy. Wykorzystali to ekozłodzieje poprzez globalne ogłupienie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. mam w dupie to jaka jest pogoda.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Inaczej będziesz mówił, jak dopierdolą za ogrzewanie. Samo odśnieżanie ile już pieniędzy pochłonęło. A na rowerze też bym pojeździł. Mimo tego wszystkiego, nie narzekam głośno na zimę, bo fakt że w taką pogodę milej jest spędzić czas w pracy…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. akurat w wiosne jest najlepiej nie za zimno nie za cieplo a przez ta pogode to wiosny niema 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Lubię mroźną i śnieżną zimę. O!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wolę lato +50 w cieniu od tego jebanego śniegu. Tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dokładnie! Przemieszczam się autobusami i wiem jak to jest, gdy ktoś stojący obok chwyci się ręką rurki i kieruje prosto na Ciebie spoconą, śmierdzącą pachę :/

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Popieram autora chujni w 100 % i @1 .
  Po co pierdolić, że zima, śnieg, ble ble. Jak by wam dojebało nagle roztop i ciapa by byłą to by pierdolenie było, że co za chujowa wiosna. W lecie będzie wam za gorąco i sucho. Po co pierdolić skoro nie ma to wpływu na klimat?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. A ja sobie zaraz zwalę konia…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Proponuję skupić się na karierze zawodowej i rozwoju, wtedy nie będzie sensu zamartwiać się zimą. Złóż CV w naszym łódzkim wydziale fabrycznym. Do końca kwietnia mamy wiosenną i społeczną atmosferę – można rozmawiać przy taśmie 🙂 . Przy okazji dorobisz sobie do żarcia. Od maja wynajmujemy też naszym pracownikom odrestaurowane piwnice mieszkalne przy kompleksie fabrycznym, więc nie będzie trzeba dojeżdżać. Jest to duży atut zwłaszcza w okresie świąt, gdy ruch biedabusów jest ograniczony. W każdym mieszkaniu znajduje się interkom, przez który wzywamy naszych pracowników w przypadku nieoczekiwanych górek produkcyjnych.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jeszcze powalczą trochę za nasze pieniądze (CO2, drogi prąd, padające huty i cementownie) z Globalnym Ociepleniem, to zima będzie trwać do lipca, a może i dłużej. No ale przecież już podają, że za obecne oziębienie odpowiada Globalne Ocieplenie. Kiedyś było coś podobnego: w miarę postępów komunizmu walka klasowa zaostrza się… Globalne Zidiocenie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. rozmiłowanym w narzekaniu ??! skoro chujnia wkoło to nie jest to narzekanie a zwyczajne zauważanie otaczającej rzeczywistości. nie robienie i nie mówienie o tym to jest dopiero chujnia, bo to znaczy że komuś już kompletnie nie zależy i ma to wszytko głęboko w dupie. to jest chujnia, kiedy ludzie zaczynają się godzić z tym co mają dookoła, mówiać że przecież ktoś gdzies tam ma gorzej, poprawiając sobie nastrój czyimś nieszczęściem.

  0

  0
  Odpowiedz