Miejsca parkingowe dla inwalidów

Coraz bardziej mnie wkurwiają miejsca parkingowe dla inwalidów. Sklep, 10 miejsc postojowych w tym dwa dla inwalidów. Sama idea ma sens, ale problem jest tego rodzaju, że prawdziwych inwalidów rzadko tam widać. Zazwyczaj albo stoją puste i wkurzają normalnych kierowców szukających miejsca, albo są zajęte przez debili w BMW (inwalidzi intelektualni). Czasem parkują tam dziadki po 60-tce, co dostali rentę i papierek inwalidy za komuny. Oczywiście ktokolwiek by miał teraz taki sam uraz jak oni 30 lat temu, to by ich ZUS wyśmiał i pogonił jako zdrowych. Jakie są Wasze obserwacje?

40
14

Komentarze do "Miejsca parkingowe dla inwalidów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Potrzebny jest porządny monitoring takich miejsc żeby łapać tych pajaców z BMW bo pomimo że jak sam mówisz inwalidów rzadko tam widać to jednak istnieją i może zdarzyć się sytuacja że dziadek po 60-tce nie będzie miał gdzie zaparkować bo jakiś tłumok mu zajął miejsce. A co do kierowców którzy wkurwiają się przez puste miejsca parkingowe dla inwalidów.. serdecznie odsyłam ich na leczenie do psychiatry.

  5

  7
  Odpowiedz
 3. Ja jak płaciłem w parkomacie widziałem niezłą dziunię, która parkowała na kopercie – za szybą legitka niepełnoprawnego, a jakże… Pewnie z racji tego, że pusto w głowie….

  11

  0
  Odpowiedz
 4. Moja obserwacja jest taka,że zwisa mi to kalafiorem,albowiem mam to w dupie,czego i Tobie życzę.Amen.

  4

  3
  Odpowiedz
 5. A po co wam auta w mieście?Po to jest mpk.Tanio i bez nerwów.Nie żebym zazdrościł komuś auta a mnie nie stać.Nie,tylko jak widzę że byle 18latek jeździ bo ma „aż” kilometr do szkoły to dochodzę do wniosku że niebawem ludzie stracą umiejętność chodzenia.Coś jak obecnie dzieje się z umiejętnością pisania.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. A nie przyszło ci do łba, że inwalida nie wsiądzie do autobusu? Zresztą chyba żeś wątki pomylił…

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Pytanie: jaki inwalida i jaki autobus. Bez uogolnien. Kurfa.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Nie pieprz. Są w dużych miastach miejsca (ścisłe centrum) gdzie lepiej nie jechać samochodem, ze względu na brak miejsc parkingowych, ale ogólnie samochodem jest o niebo wygodniej i przyjemniej. Ile setek, jak nie tysięcy godzin jebania się komunikacją miejską, stania na przystankach, oszczędził mi samochód, to tylko ja wiem. O „przyjemności” obcowania z co bardziej niedojebanymi obywatelami naszego cudownego kraju nie wspominam. Osobiście nie znam nikogo, kto jeździł samochodem i dobrowolnie wrócił do komunikacji.

   5

   1
   Odpowiedz
   1. To wyjdz poza zamkniete osiedle.

    1

    0
    Odpowiedz
   2. Przeprowadź się do miasta prawdziwego a nie Koziej Wólki mającej 500 mieszkańców to docenisz komunikację miejską.

    0

    1
    Odpowiedz
 6. Po 60 to żaden dziadek tylko normalny facet w kwiecie wieku

  4

  1
  Odpowiedz
  1. ale dupcysz…

   0

   2
   Odpowiedz
  2. Oczywiście. I jeszcze dodam, że raz w tygodniu zapycham takiego Mesia. Kwiczy jak świnia a przecież używamy z Mesiem najlepszych nawilżaczy i wazeliny made in USA. Oj Mesiu, dalej, napisz coś bo już mi stoi na myśl o nadchodzącym weekendzie… Zerżnę cię na czym świat stoi, pączuszku…

   4

   1
   Odpowiedz
   1. Co tacy jak ty mają z tym trollem, że tak bardzo chcą zwrócić jego uwagę? Walisz sobie do jego komentów czy jaki uj?

    1

    1
    Odpowiedz
    1. nie, po prostu lubię chujowi pokazać, że jest zwykłym przeciętnym buraczyną, netowym kozakiem któremu raz tam od święta coś się uda normalnego napisać a w większości to przeciętniak-złośliwy mały polaczek.

     2

     2
     Odpowiedz
 7. Jakbyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, to wiedziałbyś dla kogo są duże, szerokie i wygodne miejsca zaraz przed wejściem do sklepu. Musi być jakieś zróżnicowanie na Ludzi, którzy mają ważne i pilne sprawy do załatwienia i jednocześnie płacą duże podatki na drogi, oraz resztę. Robaki w matizach i czinquasach niech się jarają, że są „eko” i niech zostawiają te parchy na park and ride przed miastami, a do centrum niech jadą śmierdzącym busem. W ramach „ekologii” Wypierdalamy też wszystkie dizle i wraki starsze niż 10 lat. „Klada średnia” niech parkuje swoje passeratii na końcu parkingów, żeby nie wadzić. A Mercedesy, BMW i Audi to już wiadomo.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. a pod siedzeniem obowiązkowo tubka wazelinki… nigdy nie wiadomo co się trafi, patałachy…

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Jeżdżę motocyklem i zawsze daję radę jakoś zaparkować.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Nie wiem już sam co o tym myśleć. Idea niby słuszna, ale z drugiej strony to tak wszyscy chcą być pro-niepełnosprawni, że przybrało to jakieś przesadne rozmiary. Wszystko dookoła, gdzie nie spojrzeć, przystosowane do niepełnosprawnych, tylko tych niepełnosprawnych ja w ogóle, kurwa, nie widzę.

  5

  0
  Odpowiedz
 10. Sam jestes nieudacniku inwalida i to finansowym bo cie na BMW nie stac.

  0

  1
  Odpowiedz