Mlasku-mlask

Chujnia bardzo krótka, ale mało przyjemna. Mam brata, który CAŁYMI DNIAMI opierdala kozy z nosa, do tego głośno mlaskając. Chuj mnie trafia, jest to szalenie wkurwiające. Nawet w ciągu dnia muszę siedzieć ze stoperami w uszach, bo nie idzie tego zdzierżyć. Czasem śpię sobie, aż tu nagle koło 3-4 nad ranem budzę się. I wiecie, co słyszę? Głośne kurwa, ze smaczkiem mlaskanie wpierdalanych kóz. Do tego cała moja rodzinka postępuje podobnie – siostra mlaska, wyciąga ustami kabanosy z opakowania w lodówce, ciągle dłubie pryszcze. Ja pierdolę! O chuj chodzi? Czy ja żyję ze zwierzętami?

69
62

Komentarze do "Mlasku-mlask"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Patologia śmierdzieli .

  0

  0
  Odpowiedz
 3. o kurwa ale świnie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak, kurwa, ze zwierzętami? Nie jecie sobie nawzajem kóz z nosa? Przecież wszyscy tak robią WTF?

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Kurwa mam to samo!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ales waćpan delikatny, jam jest syn kowala i wiem co to znaczy. Moj padre wciaga calego surowego wieprza prosto z zagrody, radosnie przy tym wypierdujac Sen o Warszawie w metrum 3/4. Z rodzenstwem wcale nie jest lepiej moje 9 braci i 8 siostr toczy reguralna bitwe o jeden plasterek poledwicy sopockiej na stole i nie ma przebacz kazdy wie, ze jak nie zabierze wędliny to będzie wpierdalać suchy chleb z wegetą. Oczywiscie przy stole nie obowiązują żadne z praw agaty ani normy unijne wiec grzebadnie w dupie nikogo nie dziwi. Pytasz czy zyjesz ze zwierzetami, w moim przypadku jest to pytanie retoryczne. Po ścianach i podlodze biegają dzikie kuropatwy i bażanty które ostatnio podpierdolily mi moje drugie sniadanie jakim byl chleb posmarowany nozem.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Dobra chujnia, też znałem kiedyś gościa który zwijał kozy w kulki i zjadał myśląc że nikt nie widzi. Nie wiem co tacy mają w bani ale to zachowanie gorsze od świni.

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Prawdziwy kozak z tego brata

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Kopnij w dupe swianiaka!!!!!!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Koza z nosa to taki naturalny antybiotyk 🙂 Fajnie objechałeś swoją rodzinkę, pokaż im ten opis, będą z Ciebie dumni 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Wygląda na to że masz przesrane, rodzina z chlewu – współczuję – niestety można wybierać znajomych i z nosa – a nie można wybierać krewnych – na pierwszym spotkaniu z teściami wyjmij oscentacyjnie gila i rozetrzyj na tapczanie – odreagujesz i bedziesz jak nowy.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Co ty pierdolisz.

  0

  0
  Odpowiedz