Mógłbyś mi ustąpić miejsca? NIE!!

Sytuacja, która mi się przydarzyła może nie jest tak bardzo chujowa, może nawet trochę śmieszna. Otóż siedzę sobie spokojnie w autobusie, aż tu wchodzi taka stara baba, śmierdząca na kilometr gównem, z miliardem różnorodnych siatek, toreb, koszyczków, czy chuj wie jeszcze czego. Myślę sobie – O nie, nie siadaj koło mnie, kurwa. No ale jak chujnia to chujnia, pierdolnęła się obok mnie, wyjebała na mnie połowę tych siat i jeszcze cieszy mordę. Przesiedziałem tak chyba z 2 przystanki, no ale kurwa już nie mogę wytrzymać tego smrodu, no to wstaję, biorę swoją torbę i przesiadam się na wolne miejsce. Siedzę sobie jakiś czas zadowolony, że wyzwoliłem się z cuchnących oparów wydobywających się z istoty siedzącej obok mnie, aż tu wchodzi kolejna babura i już się gapi na miejsce obok mnie. Myślę sobie – o kurwa, następna, o nie tym razem nie siądziesz tu, no i pierdolnąłem swoją torbę na miejsce obok. Kobita lekko znietrzeźwiona zaistniałym faktem, chwiejnym krokiem zbliża się ku mnie, podchodzi i wypowiada następujące słowa: Dobry człowieku czy był byś tak uprzejmy i ustąpił byś mi miejsca. Myślę sobie: Kurwa mać pierdolona wieśniaro, wypierdalaj na miejsce kurwa, 10 kroków dalej i nie zawracaj mi tu dupy. Oczywiście ja jestem człowiekiem bardzo kulturalnym więc powiedziałem to co pomyślałem, tylko grzeczniej to ujmując. Babka się obejrzała, zauważyła to miejsce, o którym mówiłem i wiecie co powiedziała?? Kurwa mać, powiedziała, że ona woli na tym miejscu co jest moja torba. KURWA i wiecie co zrobiłem, wziąłem zamaszystym ruchem moje bety, wykonałem następująco 10 pierdolonych kroków i usiadłem na jebanym wolnym jak sto chuji miejscu, kurwa. Następne 5 minut było spokojnie, aż tu wchodzi taki kolo, w średni wieku, ok. 50, gapi się przez chwile na mnie, ja myślę: No kurwa jego mać, jak mnie poprosi żebym mu ustąpił to go rozpierdolę. Jak przewidziałem tak się stało, kolo podchodzi do mnie i pierdoli starą gadkę: Czy byłym tak dobry … bla bla bla. Rozejrzałem się po autobusie… i wiecie co zobaczyłem. Kurwa mać zobaczyłem wolne miejsca na końcu autobusu. Więc grzecznie mu odpowiedziałem, że tam są jeszcze wolne miejsca. A wiecie co ten koleś mi odpowiedział, wiecie. KURWAAA!! Spytał się mnie czy JA nie mógłbym się tam przesiąść. No to teraz mnie wkurwił koleś ale, że ja jestem tak bardzo dobrym „chłopczykiem” to rzuciłem mu w twarz tylko „NIE”. Parę przystanków dalej już wysiadłem. Idę sobie do domu i rozmyślam o tym co się stało, na początku to miałem myśli typu, Kurwa co za ludzie, ale później to się śmiać z tego zacząłem. Śrut!!

40
66

Komentarze do "Mógłbyś mi ustąpić miejsca? NIE!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja też raz tak miałem. Siedzę w autobusie,a obok mnie jakiś chłopak z 15 lat miał. Wpada jakaś szczerbata wieśniara z rynku z siatami i mówi do niego: ” wstałbyś se nie!” Ja myślę sobie, co za babsko, ale ok, siadła obok mnie. Miała tak szeroka dupę że na zakrętach zjeżdżała lekko. I mówi do mnie: ” ale pan szeroki, wstałby pan sobie” myślę sobie, nie no baba jest prze. Mówię jej „taki urosłem i nie wstanę”. ludzie co stali popatrzyli na mnie krzywo, ale walic ich! co znam ich? a baba tylko burknęła coś pod nosem. ehhh nie ma to jak kultura starszych osób.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. a ja jestem chamem i dobrze mi z tym. miejsc nie ustępuję, bo zawsze się znajdzie wolne tylko trzeba kilka kroków przejść. a ludzi pierdolę, nie znam ich i bardzo to sobie chwalę, mogą sobie o mnie myśleć co chcą, ale fakt faktem to ja siedzę, a oni nie:) poza tym jak od kogoś jebie to nawet gdyby mi grożono bronią palną nie ustąpię niemytemu chujowi miejsca. jak się oczekuje kultury od innych to najpierw trzeba samemu trochę jej wykazać, a nie wpierdolić się ze swoim smrodem do autobusu i od razu prosić o ustąpienie miejsca. pozdrawiam chujowiczów z podobnymi przemyśleniami. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No i racja-jak ktoś potrzebuje to mu można ustąpić ale jak wejdzie jebana stara baba z gnojem na łydkach to kurwa nie ma bata.Autobus miejsce publiczne i jakieś zasady do kurwy nędzy obowiązują.Wejdzie jeden śmierdziel a zepsuje humor 50 osobom.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. kochani moi i wszyscy mlodzi dynamiczni co to czytają i kiwają ze zrozumieniem głowami. Ktoś starszy może nie móc przejść te 10 kroków, wam wydaje się to drobnostką na którą nie zwracacie uwagi. Zrozumialem to jak prawie wpadł mi pod koła inwalida o kulach przechodzący przez jezdnie. Wściekły myślalem ze nie ma większego debila przecież obok jest tunel. Po chwili zrozumiałem że on po prostu nie może do niego wejść po schodach a też chce zyć. Zamiast powiedzieć chuj wam w dupę, powiem wy tez bedziecie starzy czy wam sie to podoba czy nie. Polowa z nas zdechnie na choróbska a druga połowa zostanie z gównianą emeryturą zmuszającą do jazdy MPK, schorowana, zgorzkniała, poruszająca się z trudem. I będą też młodzi zdolni co będą na nas mówić stare chuje z gnojem na łydkach, niech spierdalają z naszego świata. Przykre ale chuj na chuju w tym glupim kraju…

  1

  0
  Odpowiedz