Mohery!!!

Witam Chujniowiczów i Chujniowiczki. Moja chujnia polega na tym, że jadąc autobusem siedzi taki jeden moher na siedzeniu z brzegu. W owym środku transportu jest ścisk jak cholera i jedno miejsce obok tego starej jedzy jest wolne. zamiast posunąć to dupsko o to jeszcze chamsko kładą obok torbę. Bo przecież torbą też jest zmęczona, niech sobie posiedzi a ludzie postoja, przecież mają nogi. Normalnie takich ludzi to tylko wyjebac. Wpienia mnie to strasznie.
Mój kolega miał złamaną nogę i owy przypadek się zdarzył i to nie raz. Żałosni są ci ludzie.

54
41

Komentarze do "Mohery!!!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Lol, o tym samym chciałem dziś napisać. Też nie to wkurwia, albo jak są miejsca, ja siedzę sobie na początku w miejscu na półtorej osoby, a ta kurwa wpierdala się obok i najlepiej byś trzymał hej torbę, albo spierdalał. Albo stanie tuż przy moim siedzeniu i widać, że chce abyś jej torbie ustąpił miejsca.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Wy wszyscy, co tak smucicie na tych moherów – jak dożyjecie ich wieku, to będziecie tak zblazowani życiem, że będziecie 100x bardziej wkurwiający, niż oni. Ale nie dożyjecie, bo idzie zapaść demograficzna, ZUS klęknie, a Wasze dziatwy będą Was „kochały” tak jak Wy teraz tych moherów i zostaniecie programowo zutylizowani.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Klasyk wśród zachowań polaczków.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. do 1. Zajebiście się uśmiałam. Wasze spostrzeżenia są bardzo życiowe. mnie też wkurwia takie egoistyczne zachowanie ludzi, ale egoizm toreb jest najchujowszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. U mnie jest to samo! I mój kumpel na niestety rozpier. nogę już nie do naprawienia, nosi plastikowe wzmocnienie trzymające resztki nogi. I jemu też babki nie raz dogryzały, mając za bezczelnego gówniarza. W końcu super jest jechać prawie 20km na półtorej nogi.

  1

  0
  Odpowiedz