Moi szanowni teściowie….

Mnie i mojej zonie urodziło się upragnione dziecko, piękna dziewczynka. Poród był ciężki ale finalnie zakończyło się wszystko OK. Żona z dzieckiem została, jak to bywa, w szpitalu. Jadę podekscytowany do teściów podzielić się tą radosna nowiną. Wchodzę do domu… jest teściowa. Zero jakiegokolwiek zainteresowania tematem, nie pyta o nic, w radiu (wiadomo jakim) leci msza. No chuj. Sam rozkręcam temat ale jakoś ciężko idzie wiec odpuszczam. Przychodzi teścio… No on to nie ma czasu bo w TV (wiadomo jakim) jest Apel Jasnogórski a później przemawia „Ojciec Predator”. Hm, no chujnia. Ich córka rodzi, pierwszy wnuk a tu taaaakie zainteresowanie. I gdyby nie siostry mojej zony które z chęcią ze mną porozmawiały, zechciały zobaczyć zdjęcia malucha to… Chujnia i to na maksa. A ponoć niedaleko spada jabłko od jabłoni – moja żona tez taka będzie?

65
63

Komentarze do "Moi szanowni teściowie…."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Prowokacyjny wpis.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Pierdoleni religijni fanatycy! Ale już niedługo angelski orszak powita katotaliban i będą młodzi myślący.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „moja żona tez taka będzie?” Są na to bardzo duże szanse. A rodzina ci się trafiła… Rada: 1. wyprowadź się jak najdalej od nich, 2. zero kontaktu lub kontakt ograniczony do jednodniowych rzadkich spędów w rodzaju pogrzebów itp. Oni cię maja w dupie, to ty ich też miej. Zresztą przy takich nawiedzonych to nawet i lepiej, bo jak okażą bliższe zainteresowanie, to dostaniesz przy nich pierdolca. Aha, i gratulacje. Niech się mała dobrze chowa (i przed teściami też niech się chowa… ;)).

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Rzeczywiście, wyjebane dekle mają…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Żona może taka nie będzie, ale może córka pójść w ślady dziadków, w każdym razie przyjmij moje gratulacje chłopie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Hmm.Z uwagi na fakt kto spłodził to dziecko,nie dziwię się im.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No to fajnie się wźenileś… 🙂 Podobnego teścia mam. Jak robiłem cieżka kasę to się trzasł z zazdrości razem z ta głupia pizda, jego druga żona a macocha mojej żony. Jak znów było mi gorzej to pogarda i dołowanie. To taki typ co ma ciemna chmure na sznurku. Gdzie nie pójdzie to sie ściemnia. Moja rada zostaw psycholi na wybiegu predatora niech się nimi żywi. Ani ich nie zmienisz, ani nie ukierunkujesz jedyne co możesz to trzymaj ich na dystans. Inaczej zdołuja.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. tez taka bedzie. teraz juz „zdobyła” dzieciora, wiec pójdziesz w odstawkę. Nie slyuszales o tym ze jaka matka taka córka? a widac z tego co piszesz ze jej starzy to banda zjebanych Zombiaków z wypranymi mózgami. teraz juz spinaj poślady na komunie, bierzmowanie, wesele – na kredyt. ja bym ci radzil tak: bierz dzieciaka i uciekaj do izraela albo RPA.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Bedzie jeszcze gorsza ,katocholicy pierdoleni !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 11. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 12. trzeba było od wejścia wrzasnąć: „teściowa ty stary rowerze macie wnuka kurwa wasza jebana mać” na pewno by usłyszała

  0

  0
  Odpowiedz
 13. no i chuj – jej dzieci, że ma się przejmować?
  Docenisz to jeszcze – najgorsze sa takie jędze, które kurwa od momentu porodu robia za mur między jej wnusiem i jej cureczką a tym chujem co to wszystko zmajstrował
  Ciesz się z tego co masz, bo mogłes mieć gorzej

  0

  0
  Odpowiedz
 14. dokladnie taka bedzie!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. nie wszystkich Twoje bachory interesują. Jeszcze jebnij 5 123 768 zdjęć na fejsie bo to takie ciekawe.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A to istnieje przymus podniecania się wnukami? Widocznie nie lubią cię i nie pasuje im, że wnuczek z twojej puli genów.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. po prostu nie wierze..

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Widocznie wkurwieni, że ich córka ma dziecko z tobą, domyśl się…

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Moja loszka nie ma takich problemów. Ma jednego boga – mnie. W związku z tym, jak należy, klęka przede mną i mi opierdala gałę. I ja ją bardzo za to kocham, bo jest mistrzynią, i w dodatku w zasadzie zawsze chce.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. tak jak pisalem juz kiedys, dziecko to nie mercedes klasy s zeby sie nim tak podniecac, i mialem racje, jakbys zajechal eska pod chate tescia, na pewno by ogladnal pochwalil i bol by mu dupe scisnal, a fakt ze taki nieudacznik jak ty zerznal mu corke i do tego zalal jej forme, na pewno nie przyprawa go i jakiś zajebisty entuzjazm, więc się nie dziw, skup się na czym innym pampersy to nie sens życia zrozum to.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. to sa wlasnie katolicy.Polska to jebany kraj zacofanych moherow.

  0

  0
  Odpowiedz