Moi znajomi, koledzy – debile!

Chujnia moja polega na tym, że jak się okazuje jakieś 70% moich znajomych to idioci. Wysyłają na śledziku łańcuszki o eurogąbkach i usunięciu naszo-klasowego shoutboxa wierząc w cudowne Bóstwo, które przeczyta każdy łańcuszek i go spełni. Jakby nie było od groma poradników jak w arcyprosty sposób go usunąć. Nie chcę się rozpisywać, bo byłoby to nudne i bezwartościowe. Po prostu – zdałem sobie właśnie sprawę, że otaczają mnie debile.

42
67

Komentarze do "Moi znajomi, koledzy – debile!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nasza klasa prawdę Ci powie 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Kurwa nie wiem ile mam jeszcze tego słuchać o tym zafajdanym śledziku.
  Wystarczy odpowiednio skonfigurować adblocka z FF i to gówno znika raz na zawsze. Ludzie trochę kreatywności..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co Ty powiesz. Gros ludzi, których ja znam też takie rzeczy robi, ale z tymi z którymi utrzymuję najbliższy kontakt na szczęście tacy nie są :]

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Do trzeciego komentarza od góry – moja chujnia nie polega na tym, że włączyli śledzika na nk tylko dlatego, że uświadomiłem sobie, że moi znajomi to debile. Takie trudne?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Niestety muszę się zgodzić. Nic nie poradzisz :/

  0

  0
  Odpowiedz
 7. mam podobnie. każdego dnia jak się budzę i muszę iść do szkoły zalewa mnie krew. oglądanie tych debili doprowadza mnie do szaleństwa. wracam do domu to samo. nie mówiąc już o gronowej społeczności. za kazdym razem powtarzam sobie, że otacza mnie banda idiotów. same zjeby dookoła. ja pierdole, skąd sie biorą te wszystkie ułomy?!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ja mam tak podobnie.

  0

  0
  Odpowiedz