Mój najlepszy przyjaciel okazał się gejem

To jest prawdziwa chujnia. Przyjaźniliśmy się przez 12 lat. On nie ma żony/dziewczyny – nigdy go nie widziałem, żeby był w związku. Ale zawsze można było z nim wyjść na piwko – wydawał się być równym gościem. Zawsze pomagał mi lub mojej żonie, gdy ta pomoc była potrzebna. A teraz po 12 latach zdradził – powiedział – „słuchaj, znamy się już tyle czasu, zrozumiesz – jestem gejem”. Nigdy mnie nie interesowało, kto gdzie pakuje swojego członka, ale to już przegięcie pały. Taka zdrada przyjaciela. Oczywiście zerwałem wszelkie kontakty. Nawet nie chcę myśleć, co się stanie, jak on rozpowie innym ludziom. Jeszcze ktoś pomyśli, że ja i on… Kurwa! Ja jestem tolerancyjnym człowiekiem. Ale tolerancja ma swoje granice.

45
179

Komentarze do "Mój najlepszy przyjaciel okazał się gejem"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Z tego wniosek – chuj z Ciebie, nie przyjaciel. Myślisz, że rozpowie?? Raczej, nie sądzę. Powiedział to Tobie, bo uważał, że może Ci zaufać. Zrywając kontakty, pokazałeś, że nie jesteś tolerancyjny!

  23

  1
  Odpowiedz
 3. Jesteś cwel a nie przyjaciel, tyle w temacie.

  27

  0
  Odpowiedz
 4. ale z Ciebie burak. Idź się leczyć bo pozorant z Ciebie masakryczny. Olałeś kumpla tylko dlatego, że jest gejem i bałeś się co pomyślą inni. A może to wartościowy człowiek? Zero gwiazdek dla debili.

  16

  0
  Odpowiedz
 5. dałeś najlepszy dowód na to że nie jesteś tolerancyjny, jeśli to nazywasz zdradą przyjacielską, to przeginasz,możesz mieć żal że nie powiedział ci wcześniej jako przyjacielowi. Ty masz żonę i masz prawo przyjaźnić się z kim chcesz, wcześniej jakoś nic ci nie przeszkadzało, wystarczyło, że tylko się przyznał i już skreślony. Rozumiem, że taka informacja to mały szok, ale nie powód aby wieloletniego przyjaciela skreślać, jest jaki jest, ma swoje życie, nie musi ci opowiadać nic o „tym”. moim zdaniem to ty zdradziłeś przyjaciela, który być może powierzyć ci największą swoją tajemnicę której nikt inny nie znał, a Ty w dowód wdzięczności za zaufanie zerwałeś kontakty.

  14

  0
  Odpowiedz
 6. tak, bardzo żeś tolerancyjny. życze ci żeby cie wyruchał w dupe na sucho po same żebra 🙂

  15

  0
  Odpowiedz
 7. Zgadzam się z przedmówcami. Chuj jesteś nie przyjaciel i chuj, a nie tolerancyjny człowiek. pzdr

  12

  0
  Odpowiedz
 8. Moim zdaniem chujnia w tym temacie jest Twoje zachowanie. Ale z Ciebie kolega-przyjaciel po chuju.

  11

  0
  Odpowiedz
 9. Zawiodłeś zaufanie przyjaciela – chuj z ciebie nie z tej ziemi!!! A o tolerancji nie masz zielonego pojęcia. Jedzie mi tu pisowcem:P

  7

  0
  Odpowiedz
 10. Chuj Ci w dupe i to taki wielki, aż ci te kakaowe oko rozsadzi, żebyś tydzień nie mógł siedzieć.

  6

  1
  Odpowiedz
 11. Tu autor. Tak, tak – od razu okazuje się, że wszyscy Polacy to obrońcy homoseksualizmu – gdy tylko można dokuczyć komuś na forum. Ciekawe, czy wy też wybieracie sobie skrzywionych przyjaciół.

  0

  13
  Odpowiedz
  1. To absurdalne co piszesz, zachowałeś się okropnie, pozwoliłeś niedojrzałym uprzedzeniom przejąć nad sobą kontrolę. Powinieneś lepiej traktować sswoich przyjaciół!

   2

   0
   Odpowiedz
 12. A moim zdaniem koleś ma rację. Panuje teraz moda na tolerancję. Toleruje się wszystko i bezkrytycznie, i efekt jest taki, że zanika dobre, tradycyjne wychowanie, tradycyjne wartości, a świat schodzi na psy. Dość włączyć internet, żeby się przekonać. Chujnia i śrut

  0

  11
  Odpowiedz
 13. Kawał chuja z Ciebie i buraka pastewnego. Przyjaciel ci ufał i powiedział jak sprawy się mają, a ty jak ostatni głupi chuj w dupę go kopnąłeś. Idź człowieku i rozumu poszukaj!!!

  8

  0
  Odpowiedz
 14. jestes zwyklym frajerem. zdrada? czy ty wiesz co to znaczy przyjazn, patafianie? pojęcie zdrady powinno być ci dobrze znane, a ty tu innych od nielojalnych wyzywasz.. zalosne

  6

  0
  Odpowiedz
 15. Ja pierdolę. Przecież dopóki się nie dobiera do ciebie to chyba wszystko jest w porządku? Co cię to obchodzi kto i gdzie wciska?

  6

  0
  Odpowiedz
 16. Do autora pod numerem 5.Jadłem śniadanie, czytałem komentarze, przeczytałem Twój i tak wybuchłem śmiechem, prawie zadławiłem się serkiem.Dziękuję za poprawę humoru – nie wiem skąd wy czasami bierzecie te teksty.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Gdybyś jeździł mesiem i zarabiał 17 tysi netto tak, jak ja, to nie musiałbyś przyjaźnić się z jakimiś patałachami. Jak masz kasę, to kumpel do piwa zawsze się znajdzie. A po chuj ci wtedy przyjaciele do pomocy – na wolnym rynku kupisz wszelkie dobra i usługi. I nie musisz wysłuchiwać przy tym jakichś smutków o penisach w odbycie.

  0

  7
  Odpowiedz
  1. Taa, na pewno aż tyle zarabiasz w tak biednym kraju…

   2

   0
   Odpowiedz
 18. No jest gejem, no i chuj. Próbował Cię wydymać że aż tak Cię to dotknęło? Czy też nie jesteś w stanie przeboleć tego że nie każdy gej jest jak Biedroń i się światopogląd wali.

  3

  0
  Odpowiedz
 19. jejku ale debil wstyt mi za cibie;)

  2

  0
  Odpowiedz
 20. @8 – zdecydowanie się z Tobą zgadzam, też mi tu pisowcem zajeżdża. a do autora: chuj ci do tego kto z kim śpi i komu pakuje członka / albo komu daje dupy!!

  2

  0
  Odpowiedz
 21. Czyli tak naprawdę udowodniłeś wszystkim, że wcale nie jesteś tolerancyjny, tylko tak ci się wydawało a jak przyszło co do czego to ‚tolerancja ma swoje granice’.

  4

  0
  Odpowiedz
 22. Tak, ty jesteś tak tolerancyjny jak połowa tego narodu, która mówi, że toleruje pary homoseksualne do momentu aż nie spotka jakiegoś geja/lesbijkę na ulicę. Chuj z waszą psełdo tolerancją…

  2

  0
  Odpowiedz
 23. To chyba prowo, nie wierzę, że autor tematu istnieje.

  2

  0
  Odpowiedz
 24. Jaka zdrada przyjaciela? Zdradził cię bo co? Sam go zdradziłeś homofobie. Taki z ciebie kumpel a najbardziej przejmujesz się tym co ludzie pomyślą. Żal!

  5

  0
  Odpowiedz
 25. Tu znowu ja. Cokolwiek w tej relacji postanowisz, pamiętaj, że od tej decyzji może nie być odwrotu. Ja współpracowałem jeszcze niedawno z koleżką przez dobrych kilka lat. Nie kręciło się wtedy za bardzo, więc go pod koniec wychujałem na 80 tysi. Pod wpływem nerwów, emocji. Żałuję do dziś. Przyjaźń i zaufanie traci się raz na zawsze, a buduje latami. Nie jest to coś, co należy sprzedawać tanio. Policzyłem ostatnio, że gdybym wychujał go dziś, mógłbym wychujać na 130 tysi. Ale już nie współpracujemy i współpracować nie będziemy. Ale 17 tysi netto i meś, dobre na otarcie łez.

  1

  2
  Odpowiedz
 26. To najlepszy z możliwych przyjaciół był idioto! Przynajmniej mogłeś mieć pewność że Tobie żony na boku nie wyrucha!

  4

  0
  Odpowiedz
 27. jesli istnieje to jest niezlym burakiem

  2

  0
  Odpowiedz
 28. po pierwsze, co z Ciebie za tolerancyjny człowiek jak zerwałeś wszystkie kontakty; po drugie, co z Ciebie za przyjaciel?! Postaw się na jego miejscu. Polska to dziki kraj i każda osoba, która przyznaje się do bycia homoseksualną jest mieszana z błotem i wrzucana do tej gorszej kategorii ludzi. Myślę, że Twój już nie „przyjaciel” właśnie bał się tego odrzucenia i jak widać miał dobre przeczucia. Okazałeś się zwykłym dupkiem.

  1

  0
  Odpowiedz
 29. Jesteś pierdolnięty. Znasz gościa tyle lat i jak nie wiedziałeś że jest gejem to wszystko było okej. Powiedział ci to, to skazałeś go na potępienie? Lecz się człowieku! Przez 12 lat się do ciebie nie dobierał i nagle poczułeś grozę? Jezus maria, on miał pecha że trafił mu się taki gość jak ty. Przykro mi ale tak to widzę.

  3

  0
  Odpowiedz
 30. Tu autor – no to co według was powinienem zrobić? Wybaczyć mu i dalej się z nim przyjaźnić?

  0

  3
  Odpowiedz
  1. Obciagnij mu pale.

   0

   0
   Odpowiedz
 31. Co prawda nie popieram homoseksualizmu, ale dopuściłeś się zdrady przyjaciela – a to niewybaczalne. Jesteś nikim.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Tutaj nie ma czego popierać. To zwykła, naturalna sprawa – jak picie wody.
   Po za tym prawda.

   1

   0
   Odpowiedz
 32. ze jesteś dziewica to nie jest dowód na to że nie sypiasz z byle kim, a raczej dowód że nie masz z kim,

  1

  0
  Odpowiedz
 33. Jesteś gówno wartym przyjacielem.. Gówno wartym.

  3

  0
  Odpowiedz
 34. Jesteś kupa, kalafior, opalona skóra, skittelsy i chuj z kutasem i wszystko, co najgorsze.

  2

  0
  Odpowiedz
 35. Tolerancyjny? Kurwa, z której strony? 😀

  3

  0
  Odpowiedz
 36. Tu autor. Nie spisaliście się. Tylko 35 wpisów. Liczyłem, że dobijemy do 50.

  1

  3
  Odpowiedz
 37. Kutas z Ciebie. Jak by Ci wyjechał ,że jest w Tobie zakochany czy cos to przypał ,ale tak czy siak przyjaciel to przyjaciel. A z Ciebie chuj nie przyjaciel. Moja rada ? Nie bądź chujem.

  1

  0
  Odpowiedz
 38. ale z Ciebie pierdolony cham, co z tego że jest gejem skoro nie ma nic do Ciebie? ja jebie debilu

  1

  0
  Odpowiedz
 39. chuj i kurwa z ciebie nie przyjaciel. i nie pierdol tu, żeś tolerancyjny. szmato!

  1

  0
  Odpowiedz
 40. nie zasługujesz na miano przyjaciela kolega 12 lat nie miał odwagi ci o tym powiedzieć aż w końcu się przełamał wyobraź sobie jak mu było z tym ciężko a ty go olałeś. przedtem był dobry a teraz jest dla ciebie nikim z ciebie jednak to kawał chuja

  2

  0
  Odpowiedz
 41. ty debilu chcesz mu wybaczyć tylko co? chyba on ci jedynie może wybaczyć to że go zawiodłeś

  1

  0
  Odpowiedz
 42. do @5 DOBRY JESTEŚ,udzielaj się częściej ha ha ha

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Do autora. Mój kumpel ma przyjaciela geja i jakoś nic mu nie wadzi. Tamten też długo nie mówił o swojej orientacji. Powinieneś się wstydzić tego co zrobiłeś, ale pewnie i tak masz wy***ane na to wszystko. Chuj Ci w serce, chuj Ci w oko!

  3

  0
  Odpowiedz
 44. po prostu PAŁA jesteś i tyle, nie masz za grosz tolerancji i nie nadajesz się na prawdziwego przyjaciela…..!!!!!!!!!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 45. jesteś największym cwelem o jakim miałem szansę usłyszeć, chuj ci w dupe ty pizdo.

  1

  0
  Odpowiedz
 46. Chuj ci w ucho przechujozo. Jesteś zwykłym Lachojadem Objazdowym. Płoń !!!

  1

  0
  Odpowiedz
 47. Przykre to, że w taki sposób potraktowałeś swojego kumpla. Wniosek jest taki, że nie byłeś wart jego przyjaźni i zaufania. Dla zdrowo myślącego faceta orientacja seksualna najlepszego kumpla nie ma znaczenia. Liczy się to, czy możesz na niego liczyć w potrzebie i fajnie spędzać czas. A z tego co piszesz, właśnie taki był twój kumpel gej. I ty to straciłeś odrzucając go.

  2

  0
  Odpowiedz
 48. banal sorki za bledy ale klawiatura mi siada wstydzisz sie ale uwierz mi na takich jak on zawsze mozesz liczyc

  1

  0
  Odpowiedz
 49. Jak dla mnie jesteś ciotą!!! To właśnie ty zdradziłeś swojego przyjaciela!!!

  2

  0
  Odpowiedz