Moja skromna prośba

Człowieku, kimkolwiek jesteś, posłuchaj: wpierdalasz mi się kuźwa między wódkę a zakąskę, ok ale pisz poprawnie. Minimum to wielka litera na początku zdania i kropka na końcu. Wiem co mówię, jestem zboczony w tej materii 😉 Nie wkurwiaj mnie bardziej niż mój jełopowaty księgowy, korektor pierdolony. Gdy będzie większy ruch, wtedy wysrywaj dyrdymały jakie chcesz ale teraz, kurwa twoja w te i nazad, trzymaj minimum formy.
Pozdrawiam
Grammarnazi
PS. Le przepraszą za ewentualne błędy, pilim z księgowym bo na trzeźwo tego chujstwa nie ogarniesz.

3
1

Komentarze do "Moja skromna prośba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. bla bla bla
  pierdol się zwyrolu !

  1

  0
  Odpowiedz
   1. WMNTB: wyjebane mam na twój bełkot

    1

    0
    Odpowiedz
 3. W dupie mam Twoje problemy i chuj mnie obchodzi Twój księgowy.Jesteś schizofrenikiem i powinni Ciebie zamknąć w domu bez klamek.Masz schizę na punkcie pisowni i przypierdalasz się do wszystkich.
  Na tym forum nie drugiej takiej osoby,która tak zajadle urządza polowania na forumowiczów pod kątem niewłaściwej pisowni.Jesteś pierdolnięty i każdy psychiatra to potwierdzi.Przestań przypierdalać się do ludzi i zajmij się swoją robotą jeśli takową masz.Kładę chuj na Ciebie i Twoje pouczenia jak większość forumowiczów.Wypierdalaj stąd psycholu!Lecz się na oddziale zamkniętym bo jesteś niebezpieczny dla otoczenia.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. E-e. Przypierdalam się tylko i wyłącznie do takich pizd, które a) piszą niepoprawnie oraz b) są niereformowalne. W tym do Ciebie. A to, że kładziesz chuja to tutaj standard u znacznej większości, pfff.
   Po kropce i przecinku stawiaj spację. Potem możesz wypierdalać.
   Grammarnazi

   1

   0
   Odpowiedz
 4. jam Pan twój

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Zdanie zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.
   Grammarnazi

   0

   1
   Odpowiedz
 5. Nie wiem o jaką wypowiedź chodzi ale zgadzam się z przedmówcą, wysrywy bez zachowania jakiejkolwiek gramatyki, ortografii czy interpunkcji powinny być z miejsca wyjebane. Za podobną uwagę kiedyś ktoś mnie opierdolił że nie jest Polakiem, a język jak typowy gimbusowy zjeb. A won na kurs polskiego, języków się kurwa uczyć.

  1

  1
  Odpowiedz
  1. To wypierdalaj !
   Nie ma czegoś takiego jak „wyjebane” w j. polskim.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Przed „ale” daje się przecinek cymbale
   tobie admin powinien dać wiecznego bana!

   0

   0
   Odpowiedz
  3. Permanenty ban dla ciebie zjebie!
   Przed „że” i „ale” są przecinki, ale u ciebie ich nie ma!

   Masz rację:
   won na kurs polskiego, ucz się interpunkcji !

   0

   0
   Odpowiedz
  4. Może ten matoł piszący bez spacji po kropkach jest na tyle spierdziałym dziadem, że w jego szkolnych czasach wypracowania pisał ręcznie, a wtedy trudniej wychwycić brak odstępu. W tekście wysranym z drukarki to widać od razu. Inna hipoteza jest taka, że do szkoły matoł w ogóle nie chodził (albo źle chodził) i nie ma pojęcia do czego się w ogóle przypierdalam.
   Grammarnazi

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Ty kurwo łysa, cwelu w srakę wielką jak radzieckie wiadro na szczyny rąbany, taki z ciebie grammarnazi, a przecinka przed ale nie wystawiłeś. Wypierdalaj, ale to już!

  1

  0
  Odpowiedz