Moja praca jest do dupy

Pracuję w małej firmie, która ma ciągle pod górkę. Staram się pracować jak mogę, ale z drugiej strony określić granice tak, żeby nie zwariować od tej presji. A mimo to jest coraz gorzej: szef ciągle mi dopierdala jak to wolno pracuję, że nie umiem współpracować z nim, że to co robię wszystko jest na nic. Jest mi ciągle smutno, ale zaczynam się po prostu wkurwiać i nie wiem jak długo to wytrzymam. Chciałbym mu powiedzieć, żeby odpierdolił się i żeby nauczył się być szefem i motywować, a nie zniechęcać. W tym momencie mam poczucie, że moja praca jest bez sensu, znam swoją wartość i wiem, że tak nie jest, ale ja nie chcę być tak gdzie mnie nie chcą. Jestem załamany, nie dostałem podwyżki od 3 lat i nawet tego nie chcę, ale żeby przynajmniej doceniali moją pracę, a tu nic tylko krytyka. Żeby tak wziąć to swoje życie powiedzieć kurwa mać i wypierdolić z tej pracy nawet w ciemno, ale żeby się samemu popchnąć ku lepszemu. Tylko jak to zrobić 🙁

49
56

Komentarze do "Moja praca jest do dupy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pracuj w swoim własnym tępię, a po pracy staraj się rozluźnić i zapomnieć o 8 h ciężkiej roboty

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jebnij pracę…jak mnie wkurwiali to tak zrobiłem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Przez 3 lata pozwalasz sobie na to żeby się dopierdalali no to z chęcią to robią. Jeśli pracujesz dobrze i zgodnie z własnym sumieniem to pierdol bezpodstawną krytykę. Nie wiem czym się w pracy zajmujesz i jak łatwo znaleźć kogoś na twoje miejsce ale może jakbyś jebnął glejt to by im się oczy otworzyły. 3 lata bez podwyżki?! To ile Ty dostałeś te 3 lata temu?!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. W prawie każdej pracy jest wyzysk.Dawniej często mówiłem że np. jedni mają lekką pracę i się opierdalają a inni ciężko harują.Ale w swym młodym życiu pracowałem w 3 róznych branżach i powiem tak że wszędzie trzeba zapierdalać ,często ponad własne mozliwości,a szef będzie zawsze poganiał,bo to dla niego zysk jeśli Ty będziesz wykonywał więcej roboty.Wbrew obiegowej opinii, że jest dużo pracy to mamy bezrobocie więć pracodawcy wiedzą że mogą sobie na dużo pozwolić wobec pracownika,bo ten z obawy przed utratą stanowiska zgodzi się na wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz