Monity z banku

Kurwa! Banki to prawdziwie żydowskie nasienia! Miałem dość spore opóźnienie z wypłatą nie wynikające z mojej winy.
Dzwonię więc do banku i mówię, że opóźnię się z wpłatą, bo zaszła taka i taka sytuacja. Zostałem poinformowany że OK, zostaną naliczone odsetki za opóźnienie w kwocie 31gr i po sprawie.
Jaka więc nie dopadła mnie kurwica, gdy w połowie miesiąca przychodzi do mnie upomnienie z banku (zwykły list, ani priorytet, ani polecony)
Oczywiście upomnienie, że zalegam z płatnością, odsetki 31gr i co kurwa?
OPŁATA ZA MONIT w kwocie kurwa 30zł.
No myślałem, że jebne na plecy.
Przepraszam, ale ile kosztuje wysłanie listu przez PP, kartka papieru i zużycie odrobiny taśmy przez drukarkę igłową? 30zł?! Dzwonię więc z powrotem do banku i mówię jaka zaszła sytuacja. Że nie potrzebuję żadnych pierdolonych przypomnień, bo bardzo dobrze o nich pamiętam. Natomiast pani z banku miło wyjaśniła mi, że owszem mają odnotowaną moją informację o opóźnieniu, jednak sam monit generowany jest systemowo i nie można z tym nic zrobić.
Wychodząc z założenia, że z bankami nie wygram, powiedziałem że dziękuję za tą jakże wspaniałą dla mnie informacje i pytam się ponownie czy należną opłatę za monit mogę wysłać wraz z następną ratą, bo tak mi jest wygodniej (głównie ze względów finansowych) Pani mówi, że oczywiście. Zostaną znów naliczone odsetki za niedopłatę ale nie ma problemu.
Pytam się czy nie dostanę znów monitu, dostałem odpowiedź że nie.
Ktoś się zapyta, gdzie meritum mojej chujni? Ano już mówię. Wczoraj wracając z pracy znalazłem awizo w skrzynce. Dziś specjalnie urwałem się z roboty, wystałem się od cholery w urzędzie pocztowym (2 okienka na 5 w samo południe) i co? List z banku.
Otwieram i oto co przeczytałem:
Przypominamy o niedopłacie na pana rachunku w kwocie 30,31zł. Na dzień dzisiejszy odsetki za wyżej wymienioną niedopłatę wynoszą 13gr
OPŁATA ZA INFORMACJĘ 10zł
Jak to przeczytałem to aż mi pociemniało w oczach, poszedłem wkurwiony do agencji PKO, wystałem się oczywiście w odpowiednim sznureczku ludzi, wpłaciłem w pizdu całą należność i odetchnąłem.
Wkurwia mnie fakt, że przez zajebanie się szefostwa i opóźnienie w wypłacie zostałem ponad 40zł w plecy. Do tego dochodzi stracony czas i nerwy. Brak słów..

51
70

Komentarze do "Monity z banku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko współczuć. Mnie by chyba wyprowadziła z równowagi taka sytuacja na cały następny tydzień. Szczególnie za ten stracony czas i stres.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ale kurewstwo… zajebać ich wszystkich

  0

  0
  Odpowiedz
 4. wina nie banku – system sam generuje takie listy i pani, z którą rozmawiasz nie ma na to jakiegokolwiek wpływu – lecz szefostwa, które nie może wypłacić kasy na czas. I tyle. tak to u nas bywa niestety, chuje czają się na każdym kroku. śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nagrywaj rozmowy telefoniczne i notuj, kiedy się odbywają i z kim. Ja tak robię i jak później podskakują, to chuj im w dupę z zaskoczenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. A kto przy zdrowych zmysłach korzysta jeszcze z usług pierdolonego pko?To jest dinozaur,relikt przeszłości chyba jedyny bank z opłatami za samo prowadzenie konta.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ten bank to relikt przeszłości, jak wymrą emeryci, którzy są głównymi klientami tego dinozaura to padnie na pysk z prezesem na czele. I dobrze, a emerytom radzę już uciekać do innych banków. Ja też mam przykre doświadczenia z tym dziadostwem ale im nie popuszczę. Piszę reklamację za reklamacją. Nie oddam im własnej krwawicy. Szczerze życzę im bankructwa a te mendy z działu raklamacji niech matki z dowodów wydrapią bo wstyd takie potomstwo posiadać.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. witam ja dostałem rachunek wz.z opłatą karty kredytowe nadane 26.o4.2013.o treści proszę uiścić..itd.w przeciągu 7dni od otrzymania.Otrzymałem 2maja a opłaciłem 7maja a dziś tj.10maja otrzymałem JEBANY MONIT KURWA NADANY 27kwietnia tj.1dzień po nadaniu przez jebane PKO rachunku No szybsi jak Bruce Lee!Po tym co piszecie w komentarzach zapierdalam tam w poniedziałek z siekierką i wypierdalam z tego jebanego banku.pozdro.Jebany w dupę przez PK-kurwa-O

  0

  0
  Odpowiedz