Mowa nienawiści według ratusza

Wkurwia mnie, że ratusz warszawski chce wciskać w szkołach propagandę, jakoby wśród najbardziej prześladowanych grup w Polsce byłyby… feministki. K…One prześladowane? Przecież te „babochłopy” same wykazują instynkt nazistowski, nie mają szacunku do ludzi myślących inaczej, najchętniej spaliłyby tych wszystkich konserwatystów na stosie. To tak, jakby powiedzieć, że to Polacy zaatakowali III Rzeszę w 39′. Nie wierzycie, to poczytajcie ich ziejące miłościa wpisy w internecie. Największa nienawiść charakteryzuje właśnie ludzi pozujących na otwartych i tolerancyjnych.

88
12

Komentarze do "Mowa nienawiści według ratusza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu Arktos, władca lodowego imperium, zwanego Lodolandią.
  Tabaluga nie ma szacunku do wszystkiego co jest z lodu i śniegu np. mnie. A niby jest takim dobrym smokiem.
  Chwała, chwała i jeszcze raz chwała Lodolandii 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Poczytajcie sobie o eksperymencie Mysia Utopia. Tam wlasnie samice przejęły agresywne zachowania przez co populacja naturalnie wyginela. Na stos z feminazizmem.

  7

  0
  Odpowiedz
 4. A chujnia? A wykop? A jbzd? Wszedzie sa szkalowane kobiety

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Niech będą jebane te wory nieczystości.

   2

   0
   Odpowiedz
 5. one chcą być prześladowane, ale ćśśś! tego lepiej nie mówić na głos.

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Masz prawo do własnego zdania, masz prawo do wyrażania opini które nie łamią prawa. Masz prawo kogoś nie lubić.

  Szkoda że w Polsce nie mieszkam, bo czekałbym na jakiekolwiek problemy z ich strony. Mam własny biznes który zarabia bardzo dużo w nowoczesnych technologiach, i chętnie wziąłbym tabun najlepszych prawników i ciągał ich po Strasburgu aż to miasto poszłoby z torbami.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Jebane lewactwo kłamie co mordą ruszy. Dasz rządzić lewakom to dadzą ci wiele rzeczy „dla bezpieczeństwa”, „dla tolerancji”. To wszystko to plany NWO.

  7

  1
  Odpowiedz
 8. Głosujmy na partie prawicowe, ale takie prawdziwie prawicowe, nie jak PiS.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. najlepsze jest to że mowa nienawiści NIE ISTNIEJE!

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Komunizm powinien zostać zdelegalizowany a każdy komuch powinien gnić w pierdlu. Komuch to kłamie co mordą ruszy. Ciapaci gwałcą kobiety = mowa nienawiści, ksiądz molestuje dzieci = słuszne postępowanie. Sam znam jednego lewaka czy tam komucha i taki właśnie jest w kwestii religii.

  5

  1
  Odpowiedz
 11. Komuch = oszust.

  4

  1
  Odpowiedz
 12. Specjalnie wymyślili lewicowców i prawicowców żeby sie klócili kto lepszy system nas w chuja robi a my sie dajemy ;]

  3

  0
  Odpowiedz
 13. Wal chuja hardo i ostro

  3

  0
  Odpowiedz
 14. Kąsaj kiełbachę

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Brechtaj serdla

  4

  0
  Odpowiedz
 16. Kręć kichę

  3

  0
  Odpowiedz
 17. Napełniaj flaka

  3

  0
  Odpowiedz
 18. Poznałem ostatnio dziewczynę z Bangladeszu. Rzecz miała miejsce w Italii, z Polin wyniosłem się już parę lat temu. Dziewczyna siedziała na ławce, podszedłem i zagadałem, natychmiast wstała i rozmowę ze mną prowadziła już na stojąco. Dziękuję za uwagę.

  1

  0
  Odpowiedz
 19. Zapuszczaj Zenona

  3

  0
  Odpowiedz
 20. Dziwne, że ta chujnia została opublikowana. Ludzi mówiących prawdę nazywa się dzisiaj homofobami, faszystami i inne takie bzdury.
  Brawo dla autora.

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Od Autora: najpierw zaczyna się od pokazywania ckliwych komentarzy, jak to homo są prześladowani, tylko dlatego, że są w mniejszości- bo mniejszość zawsze jest biedna i uciskana. Gdy media zrobią papkę młodemu pokoleniu, to w dalszym ciągu mimo to są prześladowani. Zawsze będą prześladowani przez nietolerancyjną prawicę-tak mówi GW, TVN24 lub TokFM. A o tym, że w szkole prześladuje się też dzieci, bo chodzą na religię, że wyśmiewa się uczennice przyznające się do dziewictwa itd., to OK. Dziennikarze TVN24 i innych „postępowych” mediów przypominają dziennikarzy Hitlera, opisujących sytuację w przedwojennej Polsce. Propaganda Goebelsa też emitowała zdjęcia z biednymi Niemcami prześladowanymi przez zły rząd polski, czyli znów prześladowana mniejszość. Slogan o ochronie mniejszości to slogan Hitlera. Inne podobieństwa dotyczą współczesnych marszy równości, które podobnie jak sławne marsze NSDAP Hitlera torują określonym środowiskom drogę do władzy. Po trzecie, w przypadku objęcia władzy przez faworytów LGBT, jedyna wolność to będzie tylko „wolność od religii”i przywileje dla gejów, podobnie, jak Hitler chciał „wolności” od Żydów i postulował uprzywilejowanie jednego narodu.

   1

   0
   Odpowiedz