Mówienie ludziom nie

Witajcie drodzy Chujanie!

Wiecie po czym można poznać prawdziwych kumpli? Otóż po tym, czy potrafią przyjąć odmowę. Ostatnio odniosłem w swoim życiu mały sukces, a mój „kumpel” nie skomentował tego kompletnie w żaden sposób. Od kilku dni srogo do mnie zagadywał, aż tu nagle beng! Chciał pomocy dokładnie w tej sprawie, którą totalnie zlał gdy mi się powiodło. Zgodziłem się, chociaż pomyślałem, że uświadomię go jak się zachowuje. Umówiliśmy się kilka dni później na konkretną godzinę. Przychodzi dzień, w którym mieliśmy się spotkać, a typ pisze mi wiadomość, że on będzie godzinę później i o. Napisałem, że nie, ponieważ umawialiśmy się inaczej, a ja mam potem plany. Po dłuższej ciszy dostaje wiadomość, że to on się nie wyrobi na wyznaczoną godzinę i podał jakiś argument z dupy. Powiedziałem, że ok, powodzenia, ale w takim razie dziś nie dam rady. Odpisał, że jak będę miał czas w ciągu tygodnia to mógłby wpaść. Powiedziałem, że ok. Zaprosiłem gościa na konkretny termin i poinformowałem go, że mogę mu pomóc i go pokierować, ale nie będę robił za niego tego co miał do zrobienia. Dostałem wiadomość, że on jednak nie ma czasu tego dnia i o. Stwierdziłem, że nie mam zamiaru już odpisywać i nie będę prosił się gościa żeby do mnie przyjechał pomimo iż on ma do mnie interes. Dlaczego ludzie myślą, że życie to karuzela i wszystko kręci się wokół nich? Chcesz komuś pomóc mimo iż i tak na to nie zasługuje to też jest niedobrze.

Morał jest taki, że nie bójcie się mówić NIE. Lepiej jest odmówić, niż robić coś dla kogoś kto w życiu dla nas by nie poświęcił 5 min swojego CENNEGO czasu. Potem tylko człowiek jest zły sam na siebie, że „znowu kurwa zachowuję się nieasertywnie”.

Miłego wieczoru 🙂

101
6

Komentarze do "Mówienie ludziom nie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zgadzam się z tobą. Trzeba mówić nie, nawet też w sytuacjach gdy moglibyśmy pomoc lub coś dla kogoś zrobić. Czemu? Bo dasz palca a urwią rękę. Poza tym trzeba się szanować. Oczywiście są osoby albo osoba przynajmniej u mnie tak jest, że dla tych ludzi zawsze znajdzie się czas i można na nich polegać w razie potrzeby również. Ja za dużo razy się spażyłem w takich lisich przysługach.

  9

  1
  Odpowiedz
 3. Za miesiac koncze 23 lata. Te asertywnosci nauczylem sie dopiero w policealnej 1 klasy chyba a moze poczatek drugiej jeszcze bardzie. Wyjebane mam na takich debili bez sumienia. Myslcie ludzie szybko i nie dajcie sie ruchac. Wymiana to wymiana a nie ze wy sami pomocni wielce i robicie z siebie ofiary losu. Nikt was nie moze pobić za to..

  1

  0
  Odpowiedz
  1. i tu się kurwa mylisz…

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Ja kupiłem wielgachne auto a umpel przeszedł koło niego i nie zauważył… Tacy są ludzie!

  3

  4
  Odpowiedz
 5. „a typ pisze mi wiadomość, że on będzie godzinę później i o. ”
  „Dostałem wiadomość, że on jednak nie ma czasu tego dnia i o.”

  Co o? Po jakiemu to jest napisane?

  2

  4
  Odpowiedz
  1. Hynski, djalekt chujazjaniczny

   0

   1
   Odpowiedz
  2. To proste: „i” mówimy na wdechu, „o” na wydechu, trochę dłuższe. Każdy osioł to rozumie.
   Teraz przeczytaj dwa zacytowane zdania korzystając z moich wskazówek. Hahaha!

   1

   0
   Odpowiedz
 6. „Morał jest taki, że nie bójcie się mówić NIE.”

  Nie będziesz Panu twojemu, Mesiowi, patałachu mówił co ma mówić. /Mesio

  PS. To tak w ramach mówienia „NIE”. Poza tym, faktycznie, takich ludzi, jak w chujni opisani, należy bezwzględnie olewać ciepłym moczem. Zwłaszcza, że tego bydła coraz więcej.

  5

  0
  Odpowiedz
 7. Te pięć minusów to pewnie od tych pijawek,wampirów energetycznych,cwaniaków i zwykłych leniwych kutafonów chcących kogoś wykorzystać. Itd itp kij wam w dupe jebane interesowne gnojki.

  10

  0
  Odpowiedz
 8. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz