Nie mam problemów zdrowotnych ani nie piję dużo wieczorem. Po prostu często się zdarza że budzę się kilka razy w nocy, a jak tylko poczuje nawet niewielkie parcie na pęcherz, to muszę wstać i się odlać, bo nie daje mi to spokoju. Jest to naprawdę wkurwiajace. Dobrze przynajmniej że nie mam tego problemu z dwójką, wtedy dopiero byłoby przejebane.
2
0

Też tak miałem, a później postanowiłem, że nie będę już wstawał, żeby oddać kilka razy mocz w nocy. No sami sobie kurwa problemy wymyślają, znowu no sami…