Muzyka i polityka

Cześć słuchacze wszelakiej muzyki. Może to co napiszę, to nie jest jakieś tam apogeum osiągniętej chujni, ale jednak to trochę irytuje i wkurwia. Chodzi o słuchanie muzyki i wiązanie jej od razu z przemyśleniami politycznymi słuchacza. Opowiem to na moim przykładzie. Słucham rocka, punka, tańczę tylko do rock&roll’a. Oczywiście zawsze znajdzie się jakaś menda społeczna, która uważa się za niewiadomo kogo i z góry określa mnie jako lewaka! Kij wam w ryj. Urodziłem się w Polsce, mieszkam w Polsce, piszę i mówię po polsku, jestem patriotą i jestem z tego dumny!! A jak dopada mnie jakaś zaduma to Chopina i innej muzyki poważnej też słucham! więc co? jestem lewakiem a do tego lamusowatym lewakiem, bo słucham smutów też? Mam kilku znajomych, co słuchają innego rodzaju muzyki… Reggae, jazz, blues. Oczywiście w oczach tych pseudo-patriotów, jesteśmy brudasami, ćpunami i czym tam jeszcze! Oczywiście nie robimy z siebie przebierańców, nie chcemy podkreślać ubiorem, tego czego słuchamy. Wyglądamy jak normalni ludzie.
Jeśli to czytasz buroku zafajdany to powiedz mi kim ty jesteś, jak podjeżdżasz pod remizę swoim przerdzewiałym Żukiem a z niego wydobywa się muzyka typu: „Jebnij mnie szpadlem i patrz czy żyję!” – Czyli Enerdżi, czy jakoś tak…
Uważam, że nie powinno się łączyć muzyki z przekonaniami politycznymi.

51
74

Komentarze do "Muzyka i polityka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a ten żuk to ze sprzęgłem?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. a co ty stary pierdolisz? ja słucham każdego gatunku muzycznego pod warunkiem, że utwór ma w sobie to coś od klasyki, muzyki filmowej, popu, alternatywy, przez trance, grunge i uj wie jeszcze co ale takiego problemu jak ty to stary jeszcze nie miałem!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Uzasadnij to, że masz siebie za patriotę. Bo kurwa puste słowa to co drugi debil w tym kraju wypowiada. „jestem patriotą” to powiedz kurwa co takiego dla kraju zrobiłeś i masz zamiar zrobić.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Muzyka jest do słuchania a nie do pierdolenia o polityce, też uważam że nie ma sensu dorabiać do tego żadnej ideologi, niestety wielu różnej maści demagogów na siłę szuka diabła na końcu pałeczki perkusisty, albo w strunach gitarowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Twa chujnia jest z dupy wysrana, jesteś pewnie jeszcze na etapie gim-liceum, albo gim-studiów (w sumie bez różnicy) i strasznie przeżywasz jak ktoś cię nazywa brudasem itd. ucz się lepiej chińskiego, czy rosyjskiego , a najlepiej obu języków i po szkole spierdalaj stąd i żyj ! Ewentualnie możesz zostać i walczyć o lepsze jutro dla Polski i Polaków ha ha hahahahahhaha

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @3 ja wysłałem sms o treści „POMAGAM” to się liczy? A tak poważnie to widzę, że autor chujni powiedział bardzo ważną rzecz: „Uważam, że niepowinno się łączyć muzyki z przekonaniami politycznymi” Ocena +5 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ale sam przyznasz, że 90% słuchaczy punka, reggae itd. to dziwolągi jeżdżące na jakieś chamskie festyny gdzie wegetują w błocie pod namiotem i jeszcze są z tego dumni i opowiadają jak to było w tym roku zajebiście 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Gość w sumie ma rację. Ostatnio jak nie masz łysej głowy, nie zapierdalasz w dresie i nie słuchasz patriotycznego hip-hopu to jesteś lewak i chuj :] Najbardziej rozpierdala mnie ten festiwal patriotyzmu na czapkach/koszulkach/spodniach i reszcie garderoby. Kurwa, to że założysz sobie koszulkę z symbolem Polski Walczącej nie robi z ciebie ultra-patrioty. Przemyśl sobie najpierw czy zasługujesz na to żeby łazić w koszulce z takim symbolem.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak bardzo przejmujesz się opinią innych?Już nie jest ważne dla Ciebie co Ty myślisz i co Ty z tym zrobisz?Pomyśl o swoich odczucać i myślach.Jak to pomoże światu i innym ludziom. Można zrobić coś pięknego dla siebie i innych nie opierając sie tylko na opini kogoś,kto „siedzi wyżej”itd.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak słuchasz muzyki w innym języku którego nie rozumiesz albo jakiegoś techno to jasne że nie możesz jej łączyć z przekonaniami politycznymi. Ale w muzyce z przekazem nie da się go nie zauważyć, jak w muzyce Johna Lenona czy w hip hopie. A patriotyzm nie wyklucza bycia lewakiem, lewicowi bolszewicy też byli patriotami. Poza tym ja mam poglądy prawicowe w kwestii gospodarki ale nie wyznaję żadnej religii bo każda to herezja. Podział na lewicę i prawicę jest przestarzały i bezsensowny.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Muzyka nie powinna być podzielona na gatunki bo przez to mnożą się gimbusy. Nienawidzę konkurencji, wcale nie jest ona przyjemna.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Muzyka nie ma nic do rzeczy chłopcze. Jesteście jebanymi kurwami z innego powodu. Wy twierdzicie że szacunek należy się od górnie co jest oczywistą nieprawdą, gdyż na szacunek trzeba sobie zapracować. Wy twierdzicie że każdy powinien dostawać po równo nieważne czy pijak nierób czy pedofil czy gwałciciel czy patus który bije żone i dzieci czy ciężko pracujący w pocie czoła człowiek. Stawiacie znak równości pomiędzy normalnymi obywatelami a zawszawioną znienawidzoną przez nas patologią wspomnianą powyżej. Twierdzicie że macie prawo do „wszystkiego” ale wy nigdy nie wypracujecie chociażby 1% tego „wszystkiego”. Wam się kurwa zawsze wszystko należy tylko nikt z was nie chce pracować. I na koniec te wasze zjebane lewackie pierdolenie. Dla tego was nienawidzimy i tępimy bo jesteście trutniami i my chcemy waszej niechybnej zguby. Pozdrawiam cię środkowym palcem zahiviona pedalska lewacka kurwo. Dobrze wiecie że czasy waszej niedomytej i podłej ideologi przeminęły i pozostaje wam tylko skomlenie. Pozdrawiam /Rzeczjasny/ Patriota

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @7 Przyznam, że WIĘKSZOŚĆ, ale nie wszyscy co jeżdżą np, na Woodstock to brudasy niestety. Ja też słucham tego typu muzyki i tak jak autor chujni nie robię z siebie przebierańca i nie taplam się w błocie. Jednak to chyba nie o to chodzi. Tu autor podkreśla, że ludzie oceniają Ciebie tylko po tym czego słuchasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. do @12. właśnie zachowałeś się jak typowy buc, który nic nie wie o autorze, tylko tyle, że słucha takiej a nie innej muzyki. Wsadź sobie tego palca sam wiesz gdzie… chcesz szacunku? to zapracuj właśnie na niego. Za chujnie +5. a dla odpowiedzi 12 kapci bym nawsadzał „pseudopatrioto”

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Do @1 tak ale raczej z zjebanym sprzęgłem…

  0

  0
  Odpowiedz