Na forum nie tylko ja biedak

Ja uwazam, że tutaj są bogacze i trołe internetowe udający bogaczych.
Widać to wyraźnie po ich stylu pisania i chamstwie.

10
0

Komentarze do "Na forum nie tylko ja biedak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale że kto tu jest bogaty – Mesio i prezes Euromebel, reszta to trolle podszywający się pod bogatych ludzi.
  Słuchaj synu ( bez urazy ) , ale jak im wierzysz w to , ile oni zarabiają… To naiwniak jesteś.
  Ale nawet jako naiwniak powinienieś robiś solidną MaSe.

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Kolejny cwel który myśli że 1% społeczeństwa to siedzi tylko na Bahamach 😉 a tu niespodzianka krzywy chuju! Jebiemy was jak śmieci pod butami w słoneczny jesienny dzień.

   2

   1
   Odpowiedz
 3. Ojej dzidzia się popłakusiała bo ktoś ją obraził. Nie przyszło Ci do głowy pierdolony w uszy biedacki kurwiszczu że po prostu ludzie inteligentni, mądrzy, dobrzy i moralni mają was skurwysyny po dziurki w nosie? Każdy kryminalista to biedak, każdy zły człowiek to biedak, znęcasz się nad zwierzakiem? Na 99% jesteś biedakiem.

  Powiedz mi dlaczego kurwo tępa, mamy być mili dla Ciebie?

  2

  1
  Odpowiedz
 4. Po stylu widać, że biedacy? A wiesz, kto to jest Pan Obajtek? To biedak? Obczaj jego styl. Ludzie majętni nie potrzebują kultury, żeby lizać komuś dupę. Są wolni.

  2

  0
  Odpowiedz
 5. Przed wypowidaniem słów bogacz, umyj swój brudny biedacki ryj. Jakim prawem używasz tego słowa? Kto Ci pozwolił mówić o nas ? Zajmij się swoim zapierdolem, zamiast rozważać czy pisać o nas.

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Gdybyś tak, jak ja, patałachu trzepał po kilka baniek miesięcznie, miał własną willę z basenem i krokodylami jako ochronę oraz złotego Maybacha w garażu, to gardziłbyś biedakami i sączył sobie najdroższe bourbony z lodem. Ale nie dla psa kiełbasa. Także grzecznie i pokornie spuść łeb na dół, weź pięć stów do łapy, CV do teczki, bilet do Łodzi zakup i już dziś do północy zamelduj się pod bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Kilkugodzinna kima pod zakładem, a następnie zostaniesz obudzony klaksonem Stara 244 na stanowisko skuwania asfaltu kilofem przez 12 godzin o kromce suchego chleba i szklance wody. Dniówka spokojnie starczy ci na przeterminowaną mielonkę i zupkę Vifon.

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Prawda boli, ma boleć

  2

  0
  Odpowiedz
 8. No tak, bogatsi ludzi nie istnieją. A jeśli są to politycy, złodzieje i ci co się dorobili na prywatyzacji w latach ’90. Mindset przegrywa macie biedaki.

  1

  2
  Odpowiedz
 9. Natomiast ja serdecznie pierdolę twoją kolejną płytką prowokację i pierdzę ci na chleb.
  Grammarnazi

  1

  2
  Odpowiedz
 10. Tutaj bogacze nie zaglądają bo i po co?.Tu się wysrywają biedacy niezadowoleni z życia i ludzi

  1

  3
  Odpowiedz
 11. Wypierdalaj, nie jesteś z Polski; twój kraj to ojczyzna idiotów i kretynów. CCCP= to WY: Cep Cepa Cepem Pogania. Nigdy nie uda ci się naśladować Polaków; za głupi jestes. Już napisaliśmy zgłoszenie zatrzymania wypłaty za ten niemrawy, udawany wpis.

  0

  1
  Odpowiedz