Na gwałt pieniądze

Nie mam kasy. Brakuje mi na wszystko, egzaminy na prawo jazdy, na szkołę, na sprzęt, na książki, no normalnie chujnia i permanentny brak pieniędzy. Teraz akurat potrzebuję 800zł żeby kupić nowy komputer i nie mam skąd wziąć. Stary już się nadaje jedynie do edytowania textu w wordzie. Nie ma gdzie zarobić, no nie ma pracy choćbym chciał. Stanęło na tym, że wyprzedaję na allegro wszystkie książki szkolne i co mi wpadnie w rękę. A i tak na razie zarobiłem dokładnie 16,50. Chyba się rozpłaczę.

26
31

Komentarze do "Na gwałt pieniądze"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Idź do pracy do jakiegoś KFC czy innego McDonalds… Tam zawsze są wolne miejsca 😀 Niby chujowa praca, ale jak sie nie ma co sie lubi itd… A pozatym całego życia tam spędzać nie musisz przecież. Z czasem sie znajdzie coś lepszego. Powodzenia chuju 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To zamiast pisać o swoich problemach,to napisz kilka ogłoszeń.Też tak miałem,ale zamiast użalać się nad sobą wziąłem się w garść i patrz,mam prace i zarabiam w mirę przyzwoicie jak na te czasy.Wez to do serca,bo inaczej zle skończysz.Pozdrawiam i szczęścia życzę.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. chujnia.pl działa. Wystarczy Ci ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zgadzam się z przedmówcami – do roboty się weź, a nie pierdolisz, że Ci źle i nie masz pieniędzy! Nikomu kasa z nieba nie spada!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Czy wy przeczytaliście co on napisał? Chce mieć pracę ale nie może jej znaleźć.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. jak ktoś może się wziąć do pracy skoro NIE MOŻE JEJ ZNALEŹĆ? Pomyślcie troszkę… Niestety teraz ciężko o pracę :/ niby tyle ogłoszeń, ale powysyłasz CV pełno a nikt nie oddzwoni ;( ale nie można się poddawać… (chociaż ja sama już się poddaję)

  0

  0
  Odpowiedz
 8. sama do mcdonalda cv wysyłałąm i lipa, wiec to nie takie łatwe :/

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Nie płacz chuju! 😉
  Roboty na wakacje jest full. Zadanie dla ciebie: poproś starego, żeby z tobą pojeździł i pokazał ci parę możliwości. Może nie jesteś oswojony z dawaniem CV. Tata wspomoże.
  Dobrze, że są takie ciapy na rynku pracy 😀 tylko do administracji nie idź w przyszłości. W prywatnej firmie jedynie nauczysz się pracować.
  Pozdrawiam. Śrut!

  0

  0
  Odpowiedz