Na pasażerów komunikacji miejskiej

Wkurwiają mnie pasażerowie korzystający ze środków komunikacji miejskiej. Dojeżdżam do pracy autobusem, to mogę sobie dokładnie poobserwować ludzką głupotę. Autobus staje na przystanku, baba wsiada przednimi drzwiami i fru! — zaczyna uskuteczniać pielgrzymkę na koniec autobusu! Noż kurwa, wsiadasz z przodu, to przejdź kawałek dalej, żeby inni za tobą mogli wejść, ale nie zaczynaj wędrówki na kopiec Kościuszki i nie przeszkadzaj ludziom wsiadającym innymi drzwiami. A wysiadający to też nie są wcale lepsi, szczególnie kobiety, które mają manię pchania się do drzwi, od których im będzie bliżej do miejsca, gdzie po opuszczeniu autobusu będą szły. Do jasnej cholery! Jeśli masz drzwi metr od siebie, to nie pchaj się do drzwi, które są pięć metrów dalej! Po co utrudniać życie sobie i innym? A na przystanku też jest nie lepiej. Normalne, że każdy się spieszy, żeby wsiąść, ale kurwa, ludzie, jak ustawicie się w szpaler tak, że tylko wężykiem można z autobusu wyjść, to wy szybciej nie wsiądziecie i tylko utrudniacie wysiadanie przez co autobus stoi dłużej na przystanku! Tak ciężko stanąć bliżej ściany autobusu czy tramwaju? Już o gówniarzach w wieku szkolnym z plecakami na plecach to mi się nawet pisać nie chce, ale im też muszę nawrzucać. ZDEJMIJ. JEŁOPIE. PLECAK! Plecak przeszkadza współpasażerom, utrudnia przepychanie się obok ciebie, kiedy stoisz jak ten kołek i udajesz, że tłok ciebie nie dotyczy. Jak kiedyś gazety będą pisać o masakrze w autobusie, to wiedzcie, drodzy chujowicze, że to będę ja!

21
28

Komentarze do "Na pasażerów komunikacji miejskiej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dodam jeszcze jedno: smród od ludzi. dziękuję. śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Święta racja ludzie są tępi jak cholera.Kiedyś jak miałem bardzo zły dzień to wysiadłem sobie z autobusu a’la Tarzan-rozbujanie się na poręczy i jebut w tłum nie dający spokojnie wysiąść-może i chamsko ale spierdalali, że aż miło i musieli się ładnie ustawić:)

  2

  0
  Odpowiedz
  1. I bardzo dobrze postąpiłeś – z hołotą trzeba krótko!
   A ode mnie łapka w górę

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Tak, sam jeżdżę autobusami do szkoły i widzę te problemy. Sam unikam sytuacji, żeby ktoś sflugał mnie za taki debilizm i zawsze myślałem, że jestem w tych staraniach sam. A jednak są normalni ludzie, którzy widzą te głupie problemy. Peace Out!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ha…dobre! Ja tak samo nienawidzę tego ścierwa. Dodam jeszcze,że jak jakiś benek rozpierdoli się jak królewicz na siedzeniu i nogę ot tak sobie wywali na środek przejścia,żeby pochwalić się swoimi metroseksualnymi Pumami,to ja takiego specjalnie nadepnę i mówię grzecznie przepraszam 🙂 Czekam wtedy na jakąś reakcję z jego strony i jak odpyskuje to leci wiązanka w jego stronę. ps. Nienawidzę smrodu niemytych się ludzi latem. Pozdro!

  0

  0
  Odpowiedz