Nadciągająca wojna

Od dłuższego czasu trapi mnie pytanie czy macie świadomość że nadchodzi kolejny trzeci rozpierdol świata? Ciśnienie w Europie jest tak duże, pali się Francja, Szwecja, Niemcy, Grecja, a normalni ludzie mają chuj do powiedzenia. W Polsce rośnie dług publiczny, którego eskalacja skończy się tak jak w Grecji ale każdy ma na to wyjebane, każdy tylko myśli o tym żeby jemu się bogato żyło. Brak jakiejkolwiek stabilności, praca, mieszkania, afery. Destabilizacja. Kurwa przecież jak się wpierdolą w konflikt USA, Chiny i Rosja a Żydzi wyjdą z tego obronną ręką i ubiją na tym interes to chuj strzeli codzienność którą znamy. Chuj strzeli Dżesiki, Brajany, smartfony, kredyty na 30 lat, mieszkania, Dacię Duster, umowy zlecenie, nadgodziny, wakacje w Chorwacji, promocje w Lidlu, a bogaci uciekną na koniec świata. Unia się rozpierdala pod wpływem imigrantów, stary kontynent w którym narodziła się cywilizacja stanowi łatwy cel żeby rozwalić go od środka bo jest podzielony. Co wtedy zrobicie żeby zdobyć wodę, żwyność, leki, broń? Zauważam że z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Chujnia.

81
9

Komentarze do "Nadciągająca wojna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Żydy Żydzi Żydy Żydzi………..Pali sie chyba twój łeb cepie. Pare lat temu tobiepodobny cep wypluł tutaj coś takiego ” W przededniu III wojny światowej”. To tylko sraczka jakiegoś kato-prawaczka wieszczącego kolejną apokalipse bo tak pisze podobno w waszej żydowskiej księdze fantasy. Macie jakąś manie, joba na punkcie cierpienia, wojen, katastrof, spisków, nieszczęść. „Każdy patrzy tylko na to aby jemu sie bogato żyło”….a co job twoja mać na kogo ma patrzyć? Do roboty baranie! Jak kapitalizm to kapitalizm przecież takiej POlski chcecie czyli KAPITALISTYCZNEJ a pan byznesmen czyli w polskim wydaniu buraczane bydle oderwane granatem od taczki nie zatroszczy sie o ciebie tylko zatrudni na pół etatu na śmieciówke i ch.j go interesuje że czeka cie eksmisja pod most. On to przyjmie słowami „zausz fyrmem kurwa”hehehe Tak samo pan szlachcic 500 lat temu by nahajką ci prześwięcił garb.

  10

  16
  Odpowiedz
 3. Kradnij krokodyle, pij whiskey, szczaj do zlewu w socjalnym. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  1

  5
  Odpowiedz
 4. Co za pierdolenie…
  Wiesz co się stanie za rok czy pięć? Chuj go jeden wie.
  Równie dobrze za tydzień mogą rozjeżdżać nas czołgami kacapy albo Arabowie wysadzać się na przystankach, co nie stać się zupełnie nic i następne pięć pokoleń będzie sobie spokojnie latać do żabki po harnasie, janusze rozstawiać kilometrowe parawany nad zasyfionym Bałtykiem, a karyny w pocie czoła pchać wózek z brajankiem zastanawiając się czy seba da wieczorem w pysk czy też nie. Spokój i standardowa cebulandia.
  Także przestań czleniu straszyć na zapas motłoch, bo nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.

  13

  5
  Odpowiedz
 5. A mnie to gówno obchodzi. Jako ważny urzędnik na ciepłej państwowej posadce mam już konto w Panamie i działkę w Urugwaju (albo odwrotnie, chuj z tym). Teraz sobie wypiję kawkę za twoje pieniądze a ty spieprzaj dziadu.

  12

  8
  Odpowiedz
 6. Ja się cieszę, jestem Żydem. Nie mogę się doczekać aż zrobię na tym interes!

  7

  4
  Odpowiedz
 7. I tak nic z tym nie zrobisz. Zapomnij o tym i żyj z dnia na dzień

  3

  3
  Odpowiedz
 8. Chłopcze!
  Czas przepowiadziany już dawno jest bliski!
  Nadchodzi zagłada Wielkiego Babilonu*!
  I upadnie nierządnica, pijąca z kielicha niesprawiedliwości!

  *Unia Europejska

  9

  0
  Odpowiedz
  1. Taa? I co jeszcze?

   0

   2
   Odpowiedz
 9. Na huj się przejmujesz, ponad się konsolką

  1

  5
  Odpowiedz
 10. Proponowałbym dmuchanie krokodyla, ale… wydaje się, że epokę gorących wojen mamy już za sobą. Teraz już zostały nam tylko ciche podchody i tzw. cyberwojna. Bomb nikt już nie będzie spuszczał, bo mamy kapitalizm i szkoda mienia. 🙂

  3

  3
  Odpowiedz
 11. To juź dawno przewidział John Beukott.

  1

  1
  Odpowiedz
 12. do Admina.zlikwiduj tego patafianokonsolke.
  chujnia jest coraz bardziej hujowa.

  3

  0
  Odpowiedz
 13. Aaa tam,pierdolisz-cicho bynć.Naoglądałeś się gówna z telepizdora i ci zaszkodziło…

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Nareszcie ukochana Rossija zajmie ten obsrany kawalek pustyni jakim jest polska.
   Bedziecie legalnie mogli obciagac paly ksiezom.

   0

   0
   Odpowiedz
 14. Nie zwracaj uwagi na tych wszystkich baranów piszących powyżej i poniżej. Tylko poniżej jednego promila wszystkich ma tę świadomość o nieuchronności wydarzeń, o których wspomniałeś. Między innymi, Ty i ja. Zacznie się od momentu uruchomienia drugiej rury gazowej. Ukry będą w tym momencie na straconej pozycji, i nikt im nie pomoże. Przygotowujesz się? Bo ja od momentu aneksji Krymu. Oczywiście w ramach ograniczonego budżetu. Choć wkurwiam się, bo pewne rzeczy idą bardzo powoli. Na zdobywanie rzeczy, o których wspomniałeś, wtedy będzie już za późno.
  Najważniejsze są:
  Żywność i woda, zimą opał.
  Środki obrony i łączność.
  Leki – problem z zapasami na dłuższą metę.
  Zasilanie awaryjne – prądu też nie będzie.
  Nie będzie internetu, sretu, szajsbooka, bankomatów, paliwa, mobilności itd.
  Spierdalać też nie będzie gdzie, choć drogi ewakuacyjne przez lasy (drogi główne będą poblokowane, boczne też) powinieneś sobie opracować i przetrenować te najbliższe w praktyce, dalsze i tak nie wiadomo, czy będą dostępne. I załatwić auto z zapasem paliwa, które pokona nawet niewielkie przeszkody terenowe. W razie „W”. III W. Szykuj się, patrz tylko na siebie i swoją rodzinę, i swoje możliwości przetrwania. Nikomu nie ufaj, nie słuchaj idiotów pokolenia dzieci komputerowych i srajbookowych. Oni zginą w pierwszych dwóch tygodniach z głodu z powodu braku jakichkolwiek umiejętności (poza patrzeniem w ekran komputera i pierdoleniem o żydach) To będzie chujowa wojna ze względu na uzależnienie wszystkiego od prądu – zasilania.

  7

  1
  Odpowiedz
  1. Nie zapomnij o lekarstwach, wyraźnie są ci potrzebne.

   1

   3
   Odpowiedz
   1. „Nie zapomnij o lekarstwach, wyraźnie są ci potrzebne.” – wiem, że bierzesz nieodpowiednie, zmień zawczasu i w sytuacji zagrożenia miej odpowiedni zapas, abyś nikomu krzywdy nie zrobił swoimi nieodpowiedzialnymi radami.

    1

    0
    Odpowiedz
 15. A ja myśle , ze chcesz wygryźć wróżbitę Macieja albo jasnowidza Jackowskiego

  1

  2
  Odpowiedz
 16. Miłoszewski W. – Inwazja

  2

  0
  Odpowiedz
 17. Niezależnie od przyszłego biegu wydarzeń (osobiście również zauważam, że obecny , zachodni „etabliszment” na siłę prowadzi do konfliktu zbrojnego na Swiecie – no cóż, „dutki” kapitalitom się kończą), nie używaJ sformuowania: ” stary kontynent w którym narodziła się cywilizacja”…
  – Kolego, CYWILIZACJA NARODZIŁA SIę W Afryce !
  Nie słyszałeś nigdy np. o „Sumerach, Etruskach, Mezopotamii, Egipcie” ?

  2

  0
  Odpowiedz
 18. No i zagrożenie przyszło z całkowicie niespodziewanej strony. Gdy pisałem półtora roku temu o potrzebach przygotowania się, reszta baranów miała mnie tutaj za świra.
  NO I CO, IDIOCI?
  Już polecieliście po zakupy, czy dopiero? Pali się wam koło dupy?
  Nagle zachciało wam się żyć? Tylko aby żyć, trzeba żryć.
  Durnie, najłatwiej kogoś skrytykować, zamiast zacząć myśleć.
  Ja jestem przygotowany na pół roku.
  Wy – na tydzień, max dwa.
  I chuj wam w dupę. Nie zasługujecie na życie. Nie zasługujecie na nic.
  Już jesteście odpadami – nieużytecznymi.
  Koronka to zweryfikuje.

  2

  0
  Odpowiedz
 19. Kaboom! PIERDOLNĘŁO!!! Mamy 2020 r. i tzw. „koronawirusa”. To już niewątpliwie wojna. Wojna o kontrolę inwigilacje i całkowitą kontrolę społeczeństwa. Nie jest to jednak wojna między państwami a między kliką psychopatów rządzących światem i ludzkości. Ludzkosc jest jednak narazie wyłączona z tej wojny przez media, propagandę, kłamstwa i popierdolone decyzję rządu na które dają nabierać się ludzie jak małe dzieci. Mam nadzieje ze ludzie niedługo się przebudzą i zrozumieją co się dzieje. To nie wyimaginowany „koronawirus”. To wojna o nowy światowy system sprzyjający garstce psychopatów. Niewiele ludzi o tym wie. Właśnie wszystko chuj strzelił ludzie po tym obudzą się w nowej rzeczywistości albo po prostu z ręką w nocniku. Bez wolnosci i kurwa bez żadnych praw obywatelskich. Powodzenia kurwa.

  2

  0
  Odpowiedz