Najbardziej chujowy tydzień ever

Nie należę do gatunku ludzi narzekających, ale ten tydzień był wybitnie chujowy, że aż mi nerwy trzeszczą. Zaczęło się od choroby, temperatura na dwa dni wwaliła mnie do łóżka i nie było mowy o wywleczeniu się na zajęcia i pisaniu licencjatu. Wylizałam się idealnie na seminarium, na którym moja promotorka oddała mi mój rozdział wstępny. Zamiast sugestii, przerobiła cały wstęp „bo tak brzmi lepiej i mamy pisać, jak ona chce, a nie, jak nam się podoba”. W piątek dowiedziałam się, że nie zaliczyłam egzaminu, jak większość grupy, ale byłam pewna, że zdam. Kurwa, byłam pewna, że zdam! Czyżby udupienie dla zasady?! Najlepsze było i tak przede mną. W weekend laptop ogłosił strajk generalny, pierdolnął system i chuj strzelił mój licencjat. Jestem kretynką, bo akurat nie wysłałam pierwszego rozdziału na pocztę. I teraz czeka mnie seria nieprzespanych nocy i wkurwiania się nad klawiaturą. A i dlaczego nie ma przy mnie mojego faceta wtedy, kiedy go najbardziej potrzebuję? Amen.

34
74

Komentarze do "Najbardziej chujowy tydzień ever"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakbyś zarabiała 17 tysi netto i jeździła mesiem tak, jak ja, to nie zajmowałabyś się takimi pierdołami jak pisanie pracy licencjackiej. I nie musiałabyś się wylizywać na seminarium. Umięśniony przystojniak by cię tak wylizał, że zemdlałabyś z rozkoszy.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Słaba chujnia. Gdzie się podziała ta młodzież co na luzaku do nauki podchodzi? Teraz pełno chujni typu „nie zdałem sesji”, „nie mogę napisać pracy” bla bla bla… Ja miałem na studiach wyjebane, kiedy trzeba było to się nieco spiąłem żeby zdać, nie raz poprawka była, drugi termin. Nigdy się nie stresowałem. A tu masz kurwa, wielki problem i najgorszy tydzień ever. Od razu mi się taka chujowiczka kojarzy, że ma sielankowe życie i nie wie co to prawdziwe problemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. 17 tysi to ja wydaję na torebkę, mam licencjat z robienia szmalu

  0

  0
  Odpowiedz
 5. @1-Mam pytanie do słynnego człowieka co zarabia 17 tysi i jeździ mesiem.o tuż czym się zajmujesz?W dobie kryzysu zarabiać 17 tysi i jeździć mesiem co pali tyle ile się wleje -to luksus-Jesteś prywatnym przedsiębiorą ,osobą publiczną. Na pewno niejednego to ciekawi. Proszę o odpowiedź-Jakiś klucz do biznesu;)czy to są jaja?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Twój licencjat jest na dysku, wiec nie histeryzuj tylko myśl, wyjmij dysk i odczytaj (nie potrzebujesz faceta do tego). Jeśli dysk dał dupy to raczej przepisz wszystko od początku bo odzyskiwanie danych jest drogie. Znajdź sobie „faceta” bliżej, facetów jest pod dostatkiem, zupełnie inaczej ma się sprawa z mężczyznami, tych ze świecą szukać.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Boskie twe życie skoro to są twoje problemy i skoro taka chujnia sprawiła, że to był najgorszy tydzień w twoim życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ”Twój” facet był u mnie. Szybka Aldona.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No, kolejny ambitny – #4 – w dobrą stronę kierujesz pytania, tak dalej. Prowadzę różne biznesy, z których wyciągam dla siebie 17 tysi netto, a resztę reinwestuję. Jakie biznesy – to już nie twoja sprawa, młody. Sam musisz znaleźć swoją drogę. Kryzys to straszak na maluczkich, którzy żyją od pierwszego do pierwszego. Mamy pewne osłabienie gospodarcze, ale nie wszystkie branże dotyka, a i przezorny zrobił oszczędności wcześniej. Mesiek S500 2010 paliwa wpierdala od chuja, ale takie życie. Jasiu Kulczyk też na malucha się nie przesiadł z powodu kryzysu.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Straszne rzeczy się dzieją. I jeszcze pewno okres w tym najgorszym tygodniu życia jest.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jak się sama wylizałaś to nie dziwię się Twojemu facetowi… akrobatka?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @4 no stary teraz to Ty se jaja robisz…Chujanki i Chujanie pan Mesio jest całkiem sympatyczny (generalnie). Jakbyś zarabiała 17 tysi netto i jeździła mesiem, tak jak on, to co jeden rozdział musiałabyś się zmasturbować lewą ręką tak jak on… trzym się

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Aha! 17tysi jeżdzi mesiem i jest przystonym Umięśniakiem ? Kurcze! A ja bezrobotny, jeżdże Furką Ferrarką Cayenne i mam 105 …. w talii. Takiemu to dobrze!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @9 ten mercedes kosztuje z tego rocznika z tego co widzę około 200.000 tysi:D:D. te Raty Cię skończą.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. kurde, i w końcu zajebali mi tego mesia, no co za naród… Zwracam się do Was moi przyjaciele o wsparcie bo z tymi tysiami to wiecie sami jak jest. Podaje ne konta: BZWBK Krotszyn1090 4762 0000 0001 62231 6565. Pomóżcie! Ma ktoś może spręgło od Żuka? Dam dwa tysie.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. ściągnij sobie system live-cd i sobie skopiuj z dysku na coś

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Pierdol studia,są lepsze zajęcia.A co za problem wyjąć dysk z lapa i u kogoś to druknąć/wysłać?Facet widocznie też miał dość głupiej blondynki:)

  0

  0
  Odpowiedz
 18. hmm.. . . wiesz ja mam gożej .. .

  0

  0
  Odpowiedz
 19. #1 Ty zemdlałeś?

  0

  0
  Odpowiedz