Najlepsza Praca

Najlepsza kurwa praca to całkowicie samotna!!!
Bez szefa, bez klientów, bez współpracowników!
ALEŻ TO ZAJEBISTA PRACA BYŁABY!!!

12
1

Komentarze do "Najlepsza Praca"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To kurwa praca w ochronie!!! XDD

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Rozumiem bez szefa i bez współpracowników, ale kurwa bez klientów? Chcesz wpierdalać szyszki?

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Sam sobie odpowiadam. Po przemyślunku jest jednak możliwa opcja, których chciałbyś upolować. Maleńkie/niewielkie gospodarstwo rolne. Mógłbyś sobie tam spokojnie mieszkać w samotności jak pustelnik lub upolować foczkę, która miałaby zlasowaną banię w podobnym stopniu jak Ty (pozytywne znaczenie) i sobie tak na luziku żyjecie tylko z tego co da wam ziemia bo tylko ona nie bierze żadnej prowizji dając jednocześnie wszystko co do życia potrzeba (oprócz tego zegarka z takim niebieskich podświetleniem). Gdybyś jeszcze taką ziemię z niewielkim domkiem upolował w jakimś bezpieczniejszym pogodowo miejscu (a nie że Ci kurwa jebnie mrozem w maju i wpierdalaj szyszki dwa miesiące) tak żeby nawet 2 razy w roku mogło coś zakwitnąć to masz wszystko co sobie wymarzyłeś. To nie jest jakieś trudne do spełnienia, na niektórych ciepłych europejskich zadupiach możesz coś takiego ugrać za jedną trzecią ceny kawalerki w stanie surowym na Białołęce. Jedna tylko kwestia do wyjaśnienia: naprawdę chcesz taką fuchę o jakiej wspominasz czy wmawiasz sobie, że chcesz 😉

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Ziom, kurwa to była przenośnia / parabola

   1

   1
   Odpowiedz
 4. Ja poszukuję jeszcze lepszej pracy.
  Szukam pracy lżejszej od leżenia do góry brzuchem, sączenia wstrząśniętego Martini pod parasolem na prywatnej plaży na Karaibach w otoczeniu ślicznych dziewoi w bikini albo i bez a bardzo dobrze płatnej.
  Oczekuję poważnych propozycji pod nr telefonu 1500-100-900.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A czy tą już w ogóle kurwa pracę masz?!

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Praca bez pracowników ……..tia kiedy kurwa tracimy fajną osobę bo odchodzi a przepracowaliśmy z nią 3 lata , i była to jedna z lepszych pracownic z którą miałeś styczność i teraz czujesz pustke i ból . Co prawda to za pare dni minie , ale mimo wszystko towarzyszy nam to zjebane uczucie i smutek , choć bysmy tego nie chcieli . W takich momentach faktycznie fajnie pracować samemu .Ktoś powie że nie można się przyzwyczajać , i owszem zgadzam się , ale sytuacja jest inna jest dana osoba jest przesympatyczna i wszędzie lubiana i przepracowane macie pare lat , a nie 2 czy 3 miesiace sezonowe i nara .

  0

  0
  Odpowiedz