Napinka na studia i dramaturgia

Najbardziej na świecie nienawidzę ludzi, którzy na siłę nakręcają się negatywnie na kolosy, egzaminy,sesję, dyplom, odpytywanie,zajęcia czy na nauczycieli…..I tak w nieskończoność. Studiuję sobie spokojnie grafikę, bo chcę i lubię. Nie dlatego,bo mama kazała czy po prostu tak wypada. Cała pozostała reszta mojej grupy, mam wrażenie, że jest tam za karę. Strach i panika przed każdym egzaminem, sianie raka i dramaturgii bo o Boże nie zdam, o boże będę płacić za poprawkę, o matko gotowca nie mam i tak w koło. Ludzie, studia są dla nas a nie my dla nich. Po co się stresować i wyrywać włosy przez jakiś głupi egzamin. Nie zdasz? Trudno, życie. Napiszesz poprawkę w innym terminie. A już naprawdę nie rozumiem jak można być na zaocznych i od godziny 8 do 21, siedzieć na zajęciach w garniaku i lakierkach. Rozumiem,że ktoś na siłę chce udowodnić jaki to on nie jest Ą Ę, ale bez przesady. Wygoda i komfort nauki przede wszystkim. Jest jeszcze jeden typ osób, których nie cierpię na studiach a mianowicie przeciętni pod względem intelektualnym ludzie, którzy na siłę pchają się na dwa kierunki na raz. Przykładowo moja koleżanka, co ledwo ogarnia finansowo i programowo studiowanie psychologii. No ale co z tego? Walnęła sobie dodatkowy kierunek jakim było prawo, no bo przecież yolo, swag i fejm uczęszczać na takowy. Teraz nie ogarnia jeszcze bardziej tych wszystkich egzaminów i ma zaległości finansowe w czesnym rzędu 2 tys zł. WTF? Ludzie, dlaczego?

45
8

Komentarze do "Napinka na studia i dramaturgia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Większość jest głupia”, JKM 😉

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Sierdalaj do JKM i obessij go do sucha

   1

   1
   Odpowiedz
 3. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  7
  Odpowiedz
  1. Jebalem twoją starą w dupsko a i tak się urodziłes

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Rzadko komentuję coś w sieci, a w zasadzie to wcale, bo po prostu nie mam na to czasu.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. A co się tak przyjebałeś/aś do innych ludzi? Weź się zajmij tym co robisz i się odpierdol.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chuj mnie to obchodzi ty kurwo.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jedź na erasmusa i zrób gałę Juanowi z Barcelony.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. Dość prawackiego hejtu na chujni

  2

  2
  Odpowiedz
 10. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Prezes EURO Mebel powie Ci, że z takich spanikowanych ludzi, o których piszesz, wyrastają życiowe, jak to się mówi, przegrywy. Idzie jeden z drugim gamoń na studia bo co ludzie powiedzą, jak nie pójdzie, bo rodzice chcą. A zielonego pojęcia cep nie ma, co robi na danym kierunku. Wciskają mu co ma robić, kiedy robić. Od etapu szkolnictwa mentalność głąba. I idzie taki na wybory. Wali krzyżyk na karcie wyborczej byle gdzie, aby jebnąć. Ale Ty, autorze powyższej chujni, możesz przyczłapać pod bramę mojego zakładu. Tam na hasło „studiowałem ze zjebami” rzucone stróżowi, zostaniesz zaprowadzony do biura, dadzą Ci tam własne biurko no i zatrudnienie oczywiście. Możesz też zabrać ze sobą swojego kolegę/koleżankę, ale im przypadnie dużo niższe stanowisko. Jak widzisz, opłaca się uczyć.

  2

  1
  Odpowiedz
 12. Zrób mi lachę plissss

  1

  0
  Odpowiedz
 13. O mała, moja mała, nie skreślaj tak łatwo mnie,
  Jeszcze stanę na nogi i nie będzie źle,
  Nie pierdol, stary dziadu, ja już znam ten ton,
  Nie masz grosza przy dupie, pakuj graty i won!

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Nie szczałeś dziś?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Właśnie zaoczny w koszuli i lakierkach odsiedzi te dwie calutkie soboty w miesiącu, bo piątki i niedziele są luźniejsze, a przez cały miesiąc sam sobie dozuje kiedy, gdzie, ile, o której i czego chce się uczyć. Zaoczni przeważnie wiedzą czego chcą, co ich kręci, płacą spory szmal więc korzystają z tego maksymalnie, raczej są ostatnimi, którzy chcą udowodnić jacy są ą i ę 😉 To zupełne przeciwieństwo takich gagatków jak autor chujni, zupełnie wyjątkowych, z zaplanowanym całym tygodniem przez dorosłych i poddawanym zastraszaniu dwóją w celu motywacji do „nałki” hyhyhyh.
  Ps. Zrób się specjalistą w dziedzinie, która Cię kręci i pierdol resztę. Musisz pamiętać, że większość jest głupia i dlatego ludzie w wieku dwudziestu kilku lat muszą słuchać znawców życia na jutiubie żeby dowiedzieć się co ich interesuje, czujesz to kurwa? Słuchają wykładów o tym jak dowiedzieć się tego, co im najbardziej smakuje i gdzie czują dobrze hahyhuuhauhya, to co dopiero nie do końca trafnie wybrany kierunek 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 16. Dość na chujni faszystowskich śmieci niedojebanych i ich rzygowin

  2

  1
  Odpowiedz