Naród kierowników

No kurwa, chuj człowieka strzela. W tym kraju każdy szanujący się „cebulak” w swoim mniemaniu nadaje się na kierownika. Kierownik od tego, kierownik od tamtego, kierownik od wszystkiego, kierownik od niczego. Kurwa mać każdy chce być kierownikiem tylko rządzić nie ma kim, więc rządzi się tymi co akurat wpadną pod rękę mimo że jedyne co tak naprawdę może zrobić to pójść na skargę do PRAWDZIWEGO kierownika że ktoś nie wykonuje jego poleceń które nie mają żadnej wagi wiążącej i w ogóle są gówno warte. Wkurwia mnie to. Ludzie którzy napierdalają jedną galerą powinni się wzajemnie wspierać i szanować swoją robotę i czas a nie jeszcze sobie dopierdalać i kurwa straszyć podpierdoleniem do przełożonego. Przecież to jest jawne konfidenctwo, jak kurwa podczas II wojny światowej, sprzedam kogoś to będę miał zajebiście i lody będą ukręcone. Przecież takich ludzi powinno się wystawiać na głównym rynku każdego miasta z tabliczką co osiągnął lub chciał osiągnąć podpierdalając kogoś albo biegając do przełożonego z każdym gównem. Ja tam generalnie sram na kierownicze zapędy matołów którzy chcą rządzić a nie potrafią zdania sklecić po polsku tak żeby dało się ich chociaż w ułamku procenta zrozumieć, chodzi tu o sam fakt że zamiast sobie pomagać wzajemnie sobie dopierdalamy, byle nam było lepiej. Mnie nauczono (może chujowo) żeby szanować ludzi których mam w swoim otoczeniu bo po prostu przyzwoitość ludzka to nakazuje ale co tu się spodziewać czegokolwiek po świecie w którym liczy się tylko iluzoryczna wizja że kimś rządzimy i pieniądz? Kurwa, dzisiaj jesteś kimś, jutro jesteś śmieciem. Dziś ktoś jest pachołkiem którym pomiatasz, masz gdzieś to kim jest a od jutra może być twoim przełożonym na którego będziesz jebał że jest skończonym chujem bo cię źle traktuje mimo że sam traktowałeś go jeszcze gorzej. Chory świat kurwa, głosować na JKM.

61
52

Komentarze do "Naród kierowników"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 3. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 4. JKM?? Ty kurwa nie wiesz co mówisz patałachu?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. u mnie w robocie to samo, najagorszy tuman został dyrektorm szkoły i do tego schab się nazywa:DDD

  0

  0
  Odpowiedz
 6. witoj panocku, z tyj struny, kaziu z pod samiutkiego ślunska, słuchej co ci powim, byłem jo żech kiedy mały, jak kożdy z wos, i jo żech se myśloł o psysłości: strożokiem albo weterynarzem se zostone, chop jestem jak dumb, no to se w robocie poradze, ale jak wiadomo, los bywo psewrotny i róznie to bywo. ale do zecy, poszłym se jo do toto lotka, losa ze puścić, jak zwykle skreślił jo żech licby takie samiuśkie, i co? jo żech wygroł! sóstka w totka, jak sie potrzy, no to do goroli zem pojechoł do warsawy po piniondze, wziółem jo żech kapuste i tera leze i euraki lice, pole mam własne, i nic nie robie, samo sie sieje samo sie zbiro, a ja ciungle leze i euraki lice i tak do usrany śmierci

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wpis na 5, ale ostatnim zdaniem dojebałeś … Korwin krul!!!11

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bo my naród kierowników, każdy 3 magistry ma, każdy ciągle się wymądrza, wyżej sra niż dupe ma. Bo na taśme i do kasy trza jezyków znać ze dwa, gdyby helmut lub żabojad wpad na zakup do nasz wsia. Myśmy wszystkie najmundrzejsze, zmysły pozjadali se, każdy inny debil tępak bo po polsku ni mee ni bee.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jak chcesz panie kolego żeby nasza ukochana ojczyzna oddychała pełną piersią bez obecności na niej ludzkiego ścierwa to proponuje ci abyś ty razem ze swoimi kolegami przyszłał Szwadronowi Śmierci pare kilo mięska cebulackiego które przeznaczy na karmę dla głodujących polskich dzieci żyjących w ubustwie z prawdziwego zdarzenia a nie w ubustwie mentalnym jak większość pustej i zdemoralizowanej młodzieży,przynajmniej na to się przydadzą,bo do niczego innego się oni nie naddają

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Nigdy nie myłem zembów i teraz jestem bezzembny, a z gemby capi mi gorzej niż z dupy

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Każdy kierownik to chuj złamany. Szczególnie kierownicy w prywatnych jebanych firemkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. wali ci jebany ćwoku ze sraki. gówno zalało puste przestrzenie czaszki-tam dokładnie, gdzie ludzie mają mózg. Idź na spacer i w ciemnej bramie nadstaw odbyt bratu romanowi. Po to żyjesz i po to pan cię stworzył byś dawał sraki tumanie, a nie pisał w hujni!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. bełkoczesz, ponieważ twój partner gej nie dość mocno wyczochrał ci odbytnicę. Nie pierdol tu o kobietach bo twoim jedynym przeznaczeniem jest nadstawiać dupy niedomytym żurom.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. uwielbiam walić w tłustą dupę tępych gimbusów jakim jesteś.Gej Roman.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Rasowy kierownik nigdy nie myje dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. na takich dekli ośle jak ty zbieram trzy dni ochydną srakę, by potem ją wydalić na twój pusty łeb. W twoim wypadku to gówno jest i tak więcej warte od zwoju nerwowego szumnie zwane u ciebie mózgiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Koty miauczą bo ci dupa śmierdzi kocicą. Umyj dupe bo ci dupa smierdzi kocicą i koty miauczą.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Hahahaha, w wolnorynkowej utopii JKM to czeka cię taki szacunek do człowieka, że wejdziesz się pożalić na turbochujnię.pl

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Jkm to populista. Sam sobie głosuj na niego, wraz z resztą ciemnogrodu.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. jkm? Lepiej JP2GMD!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. @5, 7 dobre dobre te wasze komenty hehe

  0

  0
  Odpowiedz
 22. KORWIN CHUJ!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. ale o czym tu więcej mowić? zakompleksiony ten nasz naród i chuj

  0

  0
  Odpowiedz
 24. mój mąż jest DYREKTOREM z zawodu 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 25. clop jak dumb a jaja jak ziledzie.

  0

  0
  Odpowiedz