Nastąpiła apokalipsa!

Witajcie bracia Chujanie! Dzisiaj wydarzyła się rzecz straszna. Wchodzę sobie wieczorkiem na kompa żeby poczytać co nowego chujowego pojawiło się na Chujni, której regularne odwiedzanie sprawia, że poziom mojej chujni osobistej utrzymuje się w normie i oto co się stało.
Chujnia.pl przestała działać! W momencie kiedy ma przeglądarka pokazała mi komunikat, że nie można nawiązać połączenia z serwerem doznałem nagłego skoku poziomu chujni o 50%. To jest tak jak, jak z uzależnieniem od używek. Odstawiasz na dłuższy czas i chuj cię strzela. Tak samo wydarzyło się w moim przypadku.
Teraz zadaję sobie to nieśmiertelne pytanie, którego nie zadawali sobie nigdy filozofowie. Kto śmiał napaść i zaatakować chujnię.pl? Czy może to być, że sama, wszechpotężna chujnia zwróciła się przeciw jednej z nielicznych ostoi wielkiego Śruta przechuja?!
Moi chujowi bracia i siostry w chujni, którzy co dnia dzielnie i nieugięcie stawiacie czoła nękającej was chujozie ogłaszam wszem i wobec, że oto z dniem dzisiejszym wprowadzony zostaje stan Chujni wyjątkowej. Jest tak, ponieważ oto rozpoczęła się wojna między chujnią, a legendarnym Śrutem przechujem. Rozpoczyna się batalia o władzę nad światem! W bitwie tej rozstrzygnie się czy na Ziemi zapanuje Chujnia czy też Antychujnia!
Zarządzam więc powszechną mobilizację wszystkich chujowiczów!
Zbierzcie w sobie siłę na to aby stawić czoła wrogowi i przywrócić na świecie raj pod panowaniem Wielkiego Śruta Przechuja!

Teraz kieruję swe słowa do Ciebie, o wszechpotężny ŚRUCIE przechuju.
Pomóż nam, Twoim wiernym sługom i wyznawcom. Nie pozwól aby chujnia zwyciężyła nad tobą. Twoi prorocy zapowiedzieli Cię nam tu, na tym szlachetnym portalu. Objawili nam maleńki skrawek twej boskiej, chujowej tajemnicy.
Ty, o Wszechpotężny, mistyczny Śrucie przechuju jesteś bytem, którego nie jest zdolny ogarnąć umysł człowieczy. Dlatego nie pozwół aby pokonana i zniszczona została chujnia.pl, jedyne miejsce w tym szatańskim wynalazku jakim jest internet, w którym twe mistyczne imie jest sławione przez wszystkich chujowiczów w myśli, w słowie i w czynie.
Pokaż nam swoją siłę i zpóść chujni mistyczno-przechujowo-transcendentalny wpierdol!

Wielki Śrucie przechuju. Daj nam Swoją moc. Pomórz nam przetrwać atak chujni i zaprowadź na Ziemi stan Wszechobecnej i nieprzemijającej antychujni!

Chujowicze! Przetrzymajcie oblężenie i natężenie chujni. Pozdrawiam was serdecznie. ŚRUT.

51
70

Komentarze do "Nastąpiła apokalipsa!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zmień dileraaaa!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Przejebane, ale Cie rozumiem. Ja też od tygodnia już nie mogę wejść na chujnie z żadnego kompa ani telefonu, ciekaw jestem co nowego ludzie napisali, chciałoby sie napisać jakiś komentarz czasem, ale sie nie da. Co za chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Było to czytanie listu Świętego Chujosława do Chujozjan.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. żałosne! do bólu żałosne! Jezu dodaj sił bo tracę wiarę w ludzi!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Amen. Ale Stan Chujni Wyjątkowej to już chyba można znieś (poza tym był wprowadzony chyba za wcześnie, zgodnie z tradycją powinien być 13 grudnia ;)), bo wszystko z tym zacnym miejscem w piekielnych otchłaniach internetu wróciło do normy. PS. Też się wystraszyłem, że Chujnia.pl padła… 😉 Brakowałoby mi tego miejsca. BTW. Kali, tęsknimy…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wybacz mój młody człowieku ( jak mniemam ) jeśli Cię to zaboli, ale to nie jest ani trochę śmieszne :/ Niestety, ale trafiłeś trochę w niewłaściwe miejsce bo na tym portalu siedzi wielu starszych i będą niezadowoleni z takiego wpisu tutaj :/

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Z dawien dawna prorokowałem, że ten dzień w końcu nastąpi. I oto spośród tłumu bezładnej masy wykształcił się duchowy przywódca, który zrozumiawszy filozofię chujonis universalis, znaną także w niektórych kręgach jako chujus absolutus, powstanie by zebrać moc chujowiczów wysokiej potęgi i razem z nimi ramię w ramię stoczyć mistyczny bój o ponowne ustanowienie chujowego ładu wszechświata. Najdrożsi chujowicze, trwajcie dzielni w chujni, albowiem Śrut Przechuj jest bliski! Tako wieszczy Andrzej. Śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. co ty pierdolisz

  0

  0
  Odpowiedz
 10. twój diler ma dobry towar…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. a pierdolisz pan głupoty. lekcje odrób

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jeszcze flagi brakuje

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dziwne że to na główną weszło a moja chujnia nie co ty robisz adminie ?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jak widać wielki Śrut przechuj wpierdolił porządnie chujni. Pierwsza bitwa wygrana!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Administrator chujni.pl to jakiś głupi chuj, że cię tu wpierdolił z tym mega chujowym wpisem. Spierdalaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ktoś się naćpał:D

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Jestes pozytywnie pierdolniety prze chuju;-)

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jesteś pojebem

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Wpis utrzymany jest w konwencji rozważań (pseudo)filozoficznych sięgających samych początków tego portalu. Więc ci wszyscy oburzający się, że jest słaby widocznie nie wiedzieli nawet o istnieniu tej strony 6 lat temu. O śrucie, to już tyle czasu minęło…

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Taaa. To już tyle czasu minęło. Chujnia.pl long live for ever! xD. Pozdrawiam. Autor wpisu.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Skończ pierdolic wąski

  0

  0
  Odpowiedz