Nasz kochany, jedyny papież Polak!

Rocznica urodzin, śmierci, wyboru na papieża. Euforia, smutek, duma i tak co rok, cały naród poruszony, a przedstawienie trwa. Czy my już kurwa nie przerabialiśmy kultu jednostki? Odrzuciliśmy Lenina, Stalina, dlaczego, ja się pytam, dlaczego kurwa teraz musimy czcić Wojtyłę? Co on takiego dla nas zrobił, że to ja jestem dziwny bo nie rozumiem jego fenomenu, a nie banda debili skaczących i śpiewających mu pieśni pochwalne z tekstem na poziomie wypracowania z podstawówki. Kiedy skończy się ten popierdolony bez reszty obłęd, a nasz dzielny naród przejrzy na oczy i odrzuci mafię w czarnych szatach raz na zawsze?!

25
54

Komentarze do "Nasz kochany, jedyny papież Polak!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. JPII oprócz tego, że był duchownym zrobił wiele dobrego dla Polski w sensie politycznym. Pamiętam jak mój były nauczyciel historii się o nim przychylnie wypowiadał. Nie dał się złamać skurwysynom komuchom i w ogóle był w teledysku U2 więc zajebiście. A ten cały hype wokół jego osoby mnie też nie za bardzo odpowiada. Widać, że sam o nim zbyt wiele nie wiem, a inni wiedzą jeszcze mniej, a to oni właśnie najczęściej najgłośniej dra ryja na ten temat.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. był w teledysku U2? Nie noo ten papież był wyjebany w kosmos, też chciałbym być taki jak on.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. co się z tą chujnią dzieje… nie wiem co za idiota pisał ten post…

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Popieram kolegę od 3 komenta. Nikt Ci nie każe czcić Wojtyły. Sam jestem ateistą i dla mnie kościół to jeden wielki syf, ale Karola Wojtyły nie kochają tylko za to że był papieżem, ale za to jakim był człowiekiem. Ja nie płaczę i nie lamentuje w każdą rocznicę śmierci ale szanuje tą postać. A za porównanie do Stalina z czystym sercem bym Ci zajebał.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nawet jako ateista trzymający się jak najdalej od kościoła muszę stwierdzić że Wojtyła był człowiekiem wielkim i dla Polski zdziałał wiele. Pamiętać o nim trzeba. A porównanie do Stalina? Uśmiałbym sie gdyby nie bylo to takie przykre…

  0

  1
  Odpowiedz
 7. popieram, ale czarna afia musi byc by ten rozdygotany naród w kupie trzymać

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Tak,jesteś „dziwny”. To jest najdelikatniejsze określenie na kogoś porównującego JPII ze Stalinem.

  0

  2
  Odpowiedz
 9. to nie jest, kurwa dzielny naród tylko naród pojebów i oszołomów i tak już będzie zawsze, amen.

  1

  0
  Odpowiedz