Nasza klasa

Szanowne chujowiczki i chujowicze, ladies and gentlemans, pragnę poruszyć tu pewien problem, który tak mnie wkurwia, że chuj mnie boli i pół zęba. Chodzi mianowicie o portal „nk”. Stworzony został po to, by ludzie odnajdywali się po latach. Więc po chuj pytam się, umieszczają tam ludzie zdjęcia swoich dzieci. Dumne mamusie prezentują swoje obślinione pociechy i wydaje im się, że każdy powinien od razu rozpłynąć się w oślim zachwycie nad ich bobasami. Kurrrwa, przecież nie po to stworzono tę stronę, by zajebać albumy zdjęciami swych dzieci!!! 10 zdjęć bobasa i gdzieś tam przy odrobinie szczęścia rozanielona gęba mamuśki, która nie wpadnie na to, że chcą ją rozpoznać starzy znajomi i tylko ją. Generalnie uwielbiam dzieciaki, ale w tej sytuacji dostaję szczękościsku i dupa mi się ze złości otwiera! Dawno już bym zlikwidował tam swoje konto ale co chwila znajduję ludzi, z którymi mi się przed laty urwał kontakt albo oni znajdują mnie. Ja pierdolę, jak mnie to wkurrrwia!!! A prezentacje swych dorobków i statusu materialnego to już osobny temat. Zdjęcia przy swych albo nie swych furach, chujowe fotki pod palmami z urlopu w Egipcie słabią mnie. Ciemna masa myśli, że tym komuś zaimponuje, a ja mam to w dupie czym kto jeździ albo gdzie się buja po świecie. Masakra! Przecież to nie o to chodzi.

19
74

Komentarze do "Nasza klasa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to już było sto razy..

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Spróbuj zacząć od leków ziołowych.Jeśli ci nie pomogą udaj się do specjalisty.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Normalna bolączka każdego portalu społecznościowego.Ja w sumie już wszystko pokasowałem,bo jednak tak na tych portalach wychodzi ludzka tępota że się wyć chce.Teraz został mi tylko facebook,ale na dniach to w piździec kasuję,banda idiotów,nic więcej.Do paru osób tylko wziąć numery telefonów i adresy i sruuuu.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. dlatego ja to gówno skasowałem w pizdu

  0

  0
  Odpowiedz
 6. taa… jest trochu gorzej niż piszesz…ja od nk trzymam się z daleka, to nie jest strona dla inteligentnych ludzi….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pierdolisz. „Nasza klasa” zmieniła nazwę na „nk” właśnie dlatego, że zmieniła swój profil i nie służy już tylko do „odnajdywania się po latach”.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Co do nk ogólnie to niektórzy właśnie się chwalą samochodami kurde itp., ale co do fotek dzieci nie mam zastrzeżeń.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Takie są mamuśki, zapatrzone w potomstwo. Zrób dziecko, a już na zawsze zejdziesz na drugi plan.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. AD 6 To fakt, służy teraz do odnajdywania przygłupich debili przez innych przygłupich debili.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 1,5 roku temu skasowałem profil na n-k; na fejsbuka leje moczem i tyle!

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Błąd już w pierwszym zdaniu: liczba mnoga od „man” to „men” – pisze się i mówi „ladies and gentlemen”. Dalej nie czytałem.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Pojebany jesteś wiesz 🙂 Wg Ciebie powinni stawać na tle białego płótna, robić zdjęcie i wrzucać na nk? Dodać do tego pętle wykonującą się co 2 miesiące i dla Ciebie to jest dobrze?
  Ludzie wrzucają zdjęcia i informacje ukazujące ich życie, to co robią, co się u nich dzieje, zobaczysz, że ktoś ze znajomych był w Egipcie to myślisz „fajnie”, a nie „o co za debil nank to wstawił”. Chuj z Ciebie nie człowiek.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Ja tam ojca znalazłam O.o Gdyby nie to, też bym dawno skasowała to gówno.

  1

  0
  Odpowiedz