Natura facetów

Moja chujnia polega na tym, że ciągle słyszę o naturze facetów. Wiedziałam już od dziecka, że faceci to gnoje, a kobiety naiwniary, ale teraz mnożą się na to przykłady z każdej strony. Najbardziej wkurwia mnie to, że inni uważają to za normalne i jak żonaty facet opowiada jak mu stał na widok innej to wszyscy się z tego śmieją, a ja się cała trzęsę.

23
63

Komentarze do "Natura facetów"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. a co w tym złego, że stał facetowi na widok innej kobiety? To normalny odruch i raczej dziwne byloby żeby nie podniecała go żadna inna kobieta prócz tej jedynej.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Bo niby co? Akt małżeństwa zmienia naturę i już nie staje na widok innych lasek?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jestem facetem i uważam że to nie jest normalne. Z kobietami dzieje się tak samo. Ale są jeszcze normalni ludzie z zasadami, honorem i zdrowym rozsądkiem. Liczę na to, że moją drugą połówkę znajdę właśnie w tym coraz bardziej zawężającym się gronie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. w twoim przypadku hymmmmm ??? , raz podziękuj ludziom co od dziecka wpajali ci stereotyp o facetach , druga rzecz , zmień otoczenie , i na koniec wiesz mi na słowo są i dobrzy ludzie na tym świecie , tylko otwórz serce i umysł . Wracając do tego żonatego :)))) nie wzięłaś pod uwagę że on się przechwala by istnieć w śród ludzi jego pokroju ???

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Idź do psychologa

  0

  0
  Odpowiedz