Nawet dobra nie mogę czynić

Wiem że mam w swoim życiu pecha pod każdym wględem. Nie wiem dlaczego, cz to jakaś karma za oprzednie życie i czyny, czy po prostu tak już jest. W każdym razie, chciałam się poprawić. Spotkałam biednego bezdomnego człowieka, z kartką „przyjmę każdą pracę” oraz psem. Widać było że to nie żaden menel, i zrobiło mi się strasznie smutno. Wchodzę do pobliskiego sklepu, kupuję karmę dla psa, szykuję troszkę kasy dla niego.. A tu chuj, nie ma go, poszedł sobie. Ciekawe co się stanie gdy pójdę do schroniska oddać tam tą karmę.

51
64

Komentarze do "Nawet dobra nie mogę czynić"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wystarczyło mu powiedzieć co zamierzasz zrobić a nie zadowolona z siebie jako samarytanki walisz w ciemno do sklepu.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak to co? Wyprzedzą Cię żółtki zabierając wcześniej wszystkie psy i koty do fastfooda 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzeba było mu powiedzieć żeby poczekał.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Najwidoczniej jego pies wyczuł że to była ZŁA KARMA !

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ile ty masz lat ? trzeba było mu powiedzieć że mu coś kupisz żeby poczekał a tak to gówno ale następnym razem będziesz wiedzieć, tak wogle żarcie do niego też kup a nie tylko dla psa bo to będzie wielki LOL

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dawać bezdomnemu karmę dla psa^^ Nie wierzę. Ludzie jak pomogą z dobroci serca i mądrości to nie raz nie wiadomo czy dziękować czy płakać. Nie pomyślałaś że psy jedzą to co ludzie a ludzie nie jedzą karmy dla psów. Mogłaś mu dać pieniądze kretynko. A poza tym może ten jego pies nasrał to sobie poszedł.

  0

  0
  Odpowiedz