Niby dobrze, ale nie do końca.

Niby dobrze, ale nie do końca. Dobrze, bo jest praca w miarę płatna, ale zapierdalam w delegacji przez co mało widzę sie z rodzina. Wszystko do okoła plastikowe pozbawione sensu. Świat kręci się wokół kasy, żarcia i próżnych wysiłków w pracy, bo to przecież nie jest prawdziwe życie tylko sprzedawanie się za pieniądze. Lata mijają i człowiek ciagle tkwi w tym samym stanie, dziecko rośnie, żona i ja sie starzejemy, przemija tydzień za tygodniem, rok za rokiem. Zdrowie siada i masz wrażenie ze siedzisz w gownie po uszy, bo jakoś musisz dociągnąć to wszystko do końca.

172
6

Komentarze do "Niby dobrze, ale nie do końca."

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zniszcz całe imperium Groksów, tak jak ja.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Niszcz nazizm i komunizm. Doszczętnie. Obie ideologie to jeden wielki smród, chcący kontrolować ludzi.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Bo życie jest bezsensu. Męczysz się jak debil i zdychasz.

  6

  2
  Odpowiedz
  1. A kto dupczy twoja zone?

   0

   0
   Odpowiedz
 5. Tu Jakub, służący Arktosa – władcy Lodolandii.
  Ja też zapierdalam jak wół, dla Arktosa. Myję pałac, robię Arktosowi lody, naprawiam Arktoplan lub go buduję.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Co to jest ten koniec? Czy on czasem nie jest początkiem czegoś lepszego?

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Nie…
   – koniec, to KONIEC…!
   I nic więcej….
   – dokładnie to, co było przed Twoim urodzeniem….

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Kurwa mac jakbym czytał o sobie. Tylko i aż 26 lat świeży mgr inż , który gówno znaczy w delegacji gdzie się niby obija człowiek , jednak bez żony i dzieci. Znajomi poszli w swoją stronę , a ja tu siedzę i myślę co poszło nie tak, gdzie zrobiłem błąd i po co to wszystko było. Sens przemijania przyćmiewa wszystko do okola…

  4

  1
  Odpowiedz
 8. Nosz kurwa, nie wytzymam. A na co ty do chuja wafla liczyłeś?! Życie, życie patałachu. Przeminie szybciej niż trzepnięcie chujem. Czego narzekasz? Ciesz się, że nie leżysz w Konstancinie sparaliżowany po wypadku, tam śmierdzi gównem. I że stara matka nie wyciera ci dupy. Tam leżą ludzie z workami stomijnymi. Tam pielęgniarki klną, że muszą zajmować się barachłem zanim wyjdą z pracy pobujać się na chuju jakiegoś badboya. Masz pincet plus i jeszcze źle? Ciesz się, że nie zapierdalasz jako incel w jakiejś gówno tyrze za 3000 i nie spłacasz kredytu na norę w mrówkowcu w kredycie na 40 lat.

  13

  3
  Odpowiedz
  1. Tey, ale ludzi, których niezawinienie spotkał wypadek losowy, to Ty szanuj!

   1

   0
   Odpowiedz
 9. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. Co tu duzo mowic. Rob mase a pozniej rzezbe

  3

  3
  Odpowiedz
 11. Prezes EURO Mebel powie Ci gamoniu, że nie doceniasz tego co masz. Przemijający czas, rodzina, praca…To jest życie. Życie, które Ty nazywasz gównem. Pieniądze, pogoń za nimi to kwestia podejścia do tego człowieka. Każdy człowiek ma swój rozum.
  Ciesz się gamoniu, że masz to co masz, bo inni nie mają rodziny, mają za to słabą pracę, jebią dniami nocami i dniami i nic z tego nie ma. Delegacje powiadasz….Prezes się domyśla, że głupolem nie jesteś, więc możesz zmienić pracę na taką na miejscu. Chcieć to móc, gamoniu! Ale jeżeli potrzebujesz zdrowego wysiłku, tyrki niewąskiej, grupki zgrabnych szwaczek, harmonii wewnętrznej i spokoju ducha – zapraszam. W moim zakładzie znajdziesz to wszystko. Przywlecz się pekaesem pod bramę mojego zakładu. Możesz też przybyć własnym autem, ale zostanie ono zarekwirowane, następnie sprzedane na rynku wtórnym, w ramach wypracowanej później mniejszej ilości godzin przez Ciebie. Żonę też możemy przyjąć. Nie będziesz narzekał, tyrka niewąska i żadnej pogoni za pieniędzmi. Jak masz daleko, dostępny jest lokal mieszkalny (23 m2) za 1500 zł/miesiąc. Prezes otworzył niedawno przysklepowy bar.Puszka Argusa za 3,50 zł ugasi pragnienie.Żyć, nie umierać.

  3

  1
  Odpowiedz
 12. Niszcz nazizm. Doszczętnie.

  3

  0
  Odpowiedz
 13. Chyba dzisiaj nie szczałeś!

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Chłopie, ja jako incel i prawiczek muszę jebać na twoje 500 plus, a ty mi tu kurwa narzekasz nie wiadomo na co. Ceny w sklepach galopują kurwa, to jest problem, a jakiś lamus pierdolony jeszcze tu straszy bykowym.

  13

  1
  Odpowiedz
 15. Żonę, jak jeszcze niestara i niegruba, podeślij do mnie, to przynajmniej wygrzmocę ją solidnie, skoro ty ciągle w delegacjach i niedopełniasz obowiązku małżeńskiego.

  9

  2
  Odpowiedz
 16. Moja rada: Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja.

  1

  0
  Odpowiedz
 17. I tak trzymać, nie narzekaj bo i tak masz lepiej niż 95% ludzi.
  Jak się ma zaspokojone większość potrzeb od Masłowa to się zaczynają fanaberie.
  Znasz bajkę o złotej rybce?

  8

  2
  Odpowiedz
 18. W świecie mamony i hierarchii nie liczy się dobro jednostki i rodziny. Bolesna wiedza, ale system Cię nie wypuści, no chyba że nie masz nic przeciw ostracyzmowi społecznemu…

  2

  0
  Odpowiedz
 19. Posluchaj Varga Vikernesa

  1

  2
  Odpowiedz
 20. He, he… Patrzajta, patałachy, do czego ludzie są zdolni, by zdobyć kasę na wpisowe do naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego…

  Za „gazetawroclawska”, Pan wasz, Mesio, cytuje:

  „Umówił się na seks za pieniądze z kobietą poznaną za pośrednictwem popularnego portalu randkowego. Gdy stanął pod blokiem na na osiedlu w okolicach ulicy Borowskiej, z pobliskich krzaków wyszedł mężczyzna. „Dawaj 3 stówy i sp…” – usłyszał pan Paweł.” (źródło: „Robin Hood z Wrocławia polował na klientów prostytutek”)

  Widzicie, patałachy? To się nazywa branie losu w swoje ręce… A wy co? Tylko stękać, że wam źle, potraficie… /Mesio PS. A swoją drogą, gość, który chciał podupczyć, to miał pecha… 700 tysięcy mieszkańców Wrocka, setki dziwek, reszty Cebulandii nawet już nie licząc, a dwa razy pod rząd natrafił na ogłoszenie tego samego faceta… 😀

  4

  0
  Odpowiedz
 21. Ale w czym masz problem? To dotyczy każdego w większym lub mniejszym stopniu, bo takie jest życie. Melancholia przez ciebie przemawia, to wszystko.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Wal dobrze chuja w hotelach – z jękiem i chodzeniem łóżka.

  4

  0
  Odpowiedz
 23. Podobno mesiek teraz horoskopy po portalach internetowych pisuje jako wróżka Matylda. 2 zeta od dziennego, 5 od tygodniowego. Miesięcznych (jeszcze) nie pisze, bo mu dyńka aż tyle dopalaczy nie przerabia, żeby je wymyślać.

  1

  0
  Odpowiedz
 24. pieknie to ujales 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 25. 1. Rób doktorat
  2. Staw się z 3 stówami pod bramą ŁWF
  3. Czytaj Kotońskiego
  4. Rób masę
  5. Kup sprzęgło do Żuka

  5

  0
  Odpowiedz
  1. 6. Pokonaj wszystkich Groksów, tak jak Ja.

   1

   0
   Odpowiedz
 26. Ja jebię, za co tyle plusów, gościu ma normalne życie, którego niejeden zazdrości, loszka, 500 plus i jeszcze mu źle.

  6

  0
  Odpowiedz
 27. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  1

  1
  Odpowiedz
 28. To się nazywa skutek braku odpowiedniej edukacji. Teraz kolego masz dwa wyjścia: nic nie zmieniać, albo zmienić sposób życia ryzykując bardzo wiele. Żadne z tych rozwiązań nie jest optymistyczne i raczej skazany jesteś na dalszą wegetację. Jedyną rzeczą jaką możesz zrobić, to edukacja dziecka, żeby nie utknęło w trybach maszyny tak jak Ty. Po pierwsze należy za wszelką cenę, od jak najwcześniejszego wieku, być nastawionym na budowanie biznesów pasywnych i takich opartych na wolnym zawodzie generującym duży dochód. Z tego zarobku będzie można finansować inwestycje w pasywne biznesy albo inne nie wiążące sił i czasu. I oczywiście wiedza, jak najwięcej wiedzy. Takie działania ustawiające dalszą drogę w tym kierunku, od jak najmłodszego wieku, pozwolą wyjść z kręgu klasy średniej zapierdalaczy bez perspektyw, do klasy średniej bogatej, posiadającej majątek sam pracujący na utrzymanie. Generalnie potrzeba dużego wkładu przy małym zysku (ekonomiści uznają to za nieopłacalne) ale niczego nie da się przedłożyć ponad luksus leżenia podczas, gdy kasa płynie nieprzerwanym strumieniem przy nikłym nakładzie pracy. Przy dobrym zapierdalaniu, kończąc 40stkę jest szansa na uzyskanie owego luksusu leżenia. A poza tym przez całe życie ma się jakieś ciekawe cele, co dodatkowo motywuje.

  6

  0
  Odpowiedz
 29. A STOLEC, był???

  4

  0
  Odpowiedz
 30. Prawaki wypierdalać z minusami i odpowiedziami

  3

  2
  Odpowiedz
 31. A co byś chciał tak naprawdę robić?

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Wesołe maski przyodziane, a za zamkniętymi drzwiami dzieją się rzeczy trudne do wyobrażenia u ludzi które wydają się wam szczęśliwe, ale nie tylko u nich.

  4

  1
  Odpowiedz
 33. Życie kurła, życie.

  1

  0
  Odpowiedz
 34. Niektorzy nawet tego nie maja ! Zamiast sie skupic na tym co masz, to skupiasz sie nad tym czego nie masz. Niech cie pierun jasny trafi i krew nagla zaleje.

  3

  0
  Odpowiedz
 35. to jak byś chciał, żeby było? pytam najzupełniej poważnie, ciekawi mnie punkt widzenia, bo sam często tak się czuję. „prawdziwe życie”, jak wygląda?

  1

  0
  Odpowiedz
 36. Mi też jest dobrze ale nie do końca no bo mam bolesny wytrysk

  5

  0
  Odpowiedz
 37. Yyy kurwa ja powiem krótko, gówno wam wszystkim wyjdzie dlaczego tak jest

  0

  0
  Odpowiedz
 38. Myśliciel roku, a tak na marginesie który to kieliszek?

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Nusiek? Jebany użalasz się nad sobą a piston w tym czasie Ci w w domu żonę pierdoli

  1

  1
  Odpowiedz
 40. Miliardy ludzi ma podobnie. Kiedyś umrzesz i będziesz miał spokój, więc… ciesz się życiem!

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Stary dziadek mietek kocha swoją żonee, żona jego zyta, oczy ma zielone.

  1

  0
  Odpowiedz
 42. Jeśli tak zaczynasz gadać to znaczy że pora wybrać się na urlop. Zmienić miejsce chociaż na trochę lub pobyć z rodziną w domu. Wystarczy chociaż weekend.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. chlopie jak to niby dobrze ?????? jak kurwa nie dobrze tylko niby dobrze to trzeba cos zmienic zeby bylo dobrze

  0

  0
  Odpowiedz
 44. stary mam tak samo. Rozumiem. Niestety tak wygląda życie na ziemi 🙁

  0

  0
  Odpowiedz